adams99

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  117
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O adams99

 • Ranga
  Przodownik
 1. adams99

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  okazało się, że problemem jest to, że posiadam system Windows 7 RC. Wystarczyło podmienić plik dxdiagn.dll na taki sam z Visty. Pozdrawiam BTW. Sterowniki wymieniałem, ale nic nie pomogło :)
 2. adams99

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  Witam! Mój problem polega na jednym komunikacie, który pojawia się po uruchomieniu gry: "Hardware 3D acceleration apears to be disabled. If your video card supports hardware 3D acceleration, then please make sure it''s enabled." Wydaje mi się, że mój sprzęt jak najbardziej spełnia ten warunek. Toshiba A200-1HV (Intel Core 2 Duo T5300 1,73GHz, 2 GB DDR2, nVIDIA GeForce GO 7300 do 256 MB - z grubsza). Liczę na odpowiedź :) Pozdrawiam
 3. Pozostawie wiec tak jak jest :/ Swoją drogą że nie mogli dopracować :) to tyle lat minęło ;)
 4. Witam :) Parę dni temu kupiłem sobie właśnie Morrowind Złotą Edycję, cieszę się rozgrywką, ale niestety zdarza się, że gra potrafi wyskoczyć do Windowsa [btw. mam Viste], a przy okazji, że nie mam nawyku często naciskać F5 to staje się to ość upierdliwe :/ Dodatkowo czasami przy wczytywaniu nowych lokacji też odmawia posłuszeństwa... Używam Morrowind FPS Optimizer, żeby wymusić 1280x800. Nic innego, żadnych modów. Ma ktoś jakiś pomysł na te przypadłości czy mam się po prostu z tym pogodzić? Pozdrawiam :) Bartek
 5. adams99

  Lipcowe 4gramy już online!

  na stronce www.gram.pl/zwiedzminem jest swojego rodzaju jakiś licznik... no i według tego za 25 dni coś się stanie :) jeszcze nie wiem co.... ale może pre-ordery zostaną dopuszczone ;)
 6. zagram już tak... następnym razem inaczej ;)
 7. w sumie mogę spróbować :) wszystkie nwn przeszedłem jako czarodziej :) i w sumie można by coś odmienić ;)
 8. witam! mam problem, który mam nadzieje uda mi się tutaj rozwiązać :) otóż gram czarodziejem. i w trakcie gry zachciało mi się eksperymentować i wybrałem podczas rozwoju dwa razy klase bladego mistrza :) a teraz chciałbym to odkręcić.. czy istnieje jakaś możliwość poszperania w pliczkach i usunać te dwa poziomy bladego mistrza i dodać je czarodziejowi? opisowo chciałbym żeby zamiast 6+2 w poziomach było 8+0 :) prosiłbym o odpowiedź :) bo czuję, że zmarnowałem dwa awansy.... Bartek ps. nie mam starych save''ów
 9. a swoją drogą ciekawe jak długo to będzie się nagrywać? ;)
 10. ahhh... ten kochany football... oszałamiające :)
 11. to M$ nigdy nie wyda visty??;)
 12. adams99

  Gra marzeń ;]

  Moja idealna gra to RPG. Wspaniała grafika, rozbudowany system awansowania postaci (a la Oblivion), w miare rzeczywisty model obrażeń (żadne punkty życia - dostaniesz w łape to nie możesz nią normalnie poruszać, a nie jak jest to do tej pory). i najlepiej, żeby był duży wybór ras, klas :)
 13. adams99

  Twój przepis na grę idealną.

  Moja idealna gra to RPG. Wspaniała grafika, rozbudowany system awansowania postaci (a la Oblivion), w miare rzeczywisty model obrażeń (żadne punkty życia - dostaniesz w łape to nie możesz nią normalnie poruszać, a nie jak jest to do tej pory). i najlepiej, żeby był duży wybór ras, klas :)
 14. mnie najbardziej podobają się te kładki grawitacyjne... i te komentarze - w momencie, w krórym nasz Tommy bierze "granat" do ręki, a ten go łapie szczypcami :)
 15. adams99

  Połączenie zostało zresetowane

  a ta "czarna lista" to jest na podtsawie IP, tak?? to jak mnie może trzymać skoro mam neostrade i zmienne IP??