Pomidor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  367
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pomidor

 • Ranga
  Brygadzista
 1. +wygląda na to że przecieki z andromedą się sprawdziły. przez chwilę jest też kroganin - możliwe, że to przeciekowy Drack. Idąc dalej tym tropem może się okazać że rzeczywiście wcielamy się w ''patchfindera'', a sama akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości w stosunku do ME3.
 2. Pomidor

  Rzut oka na Half-Life 2: Update [WIDEO]

  Powiem tyle: https://www.youtube.com/watch?v=t56BrZCbcW4 Update jest niezły, ale CM dawał naprawdę niezłego kopa
 3. Dla wielu ludzi - z pewnością. Jestem jednak zwolennikiem dodawania pewnego ficzera pamiętającego jeszcze czasy gta3d: <dźwięki fanfar> Frame Limiter. Wtedy między PCtami a konsolami była dużo większa dysproporcja niż teraz, przy zbyt mocnej konfiguracji i wyłączonej ów opcji, gierki potrafiły zasuwać niczym chomik na podwójnej espresso (: Tak jak pisałem: ciężko jest mi to opisać: przy 60fps mam wrażenie nazbyt dużej dynamiki, tak jakby brakowało sterowanej przez nas kamerze pewnej bezwładności; ot kwestia preferencji.
 4. chyba należę do mniejszości, ale preferuje 30fps. trajlery wyglądają dla mnie nienaturalnie..uhm..gładko? ciężko mi to wytłumaczyć..
 5. mmmmmm, brzmi niezla :) na mojej lumi cortana sprawdza sie bardziej niz dobrze
 6. Pomidor

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Ja. Przeszedłem wszystkie misje, ale nie mogę powiedzieć że przeszedłem grę - brakuje mi kilku aktywności, al jednocześnie wydaje mi się, że nawet jeśli na liczniku pokaże się 100% to i tak nie odkryje nawet połowy smaczków.. :> Wogle to studia lada moment a jeszcze GTA Online ;__;
 7. Pomidor

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  "Status wysyłki: Wysłane" uffff... Mogę teraz spokojnie iść spać : D Byleby tylko kurier nie dał ciała bo ciśnienie na piąteczke ogromne
 8. Pomidor

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Ja co prawda w empiku ale mam ''Status wysyłki: Skompletowane Planowana data dostawy: 2013-09-18''. Pacząc na to że niektórym przekazano już paczki do kurierów to nic tylko pluć sobie w brodę że nie wybrałem gramu :/
 9. Według mnie reklama pewnych unikatowych ficzerów jest jak najbardziej na miejscu, da do myślenia gospodynią domowym i innym każualom. Hardkorowcy nie potrzebują reklamy konsoli: nie konsola jest bowiem ważna, ale biblioteka gier, a gry - czy to na XO, czy też PS4 - wybronią się same i nie potrzebują jeszcze większego marketingu niż jest obecnie.
 10. Z całym szacunkiem dla Drew (m.in za nie najgorsze książki z universum), ale wszystkie dzikie teorie dotyczące ciemnej energii są dla mnie kompletnie irracjonalne.. Już nawet nieszczęsne indoktrynacje mają więcej sensu.
 11. Proponuje najpierw posiedzieć 15 minut z ''ósemką'', a dopiero później się wypowiadać. Również hejtowałem małych&miękkich za brak menu start i nieszczęsny ekran startowy - zmieniłem zdanie o 180 stopni gdy z czystej ciekawości wypróbowałem nowy os. System działa bardzo szybko, a co do intuicyjności nowego interfejsu mogę powiedzieć tyle, że moja pięćdziesięcioletnia mama korzystająca wcześniej z win7, przestawiła się niemal od razu..
 12. Zakończenie jak najbardziej otwarte:
 13. Śliczne <3 Oryginalny Mirrors''s Edge jest dla mnie najbardziej uroczym tytułem obecnej generacji, więc z pewnością next-genowy reboot będzie powodem dla którego zaopatrzę się w XO. Z niecierpliwością będę czekał na kolejne newsy.
 14. a w przyszły tydzień matura ;____;