Gnilson

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  124
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gnilson

 • Ranga
  bg2.gram.pl
 1. Warto dodać, że jeśli chodzi o grafikę powstały mody, które znacznie ją poprawiają. Kombinacja Widescreen Moda (pozwala ustawić w grze dowoloną rozdzielczość) z jedną z modyfikacji GhostDoga pozwalają odpalić PS:T i nie poranić oczu pikselozą. Jeśli ktoś jest tym tematem zainteresowany: http://www.shsforums.net/index.php?showforum=551 (mody Fixpack/Tweaks/UB są niestety dostępne w j. angielskim).
 2. Gnilson

  Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

  Mhm. Może jakieś upominki będą. Pare moich plakatów się dostało. :-)
 3. Hm, w takim razie chyba lepiej byłoby kupić GeForce''a bo ma jeszcze obsługę DirectXa 10. :-) Mhm?
 4. Hm. Wygląda ten Radek ładnie - no ale nadal pozostaje pytanie w stylu "nie lepiej kupić jakiegoś GeForce''a? Podstawowa specyfikacja wygląda podobnie. Chyba jedyna różnica to taktowanie rdzenia (520/600).
 5. Ekhem, drogi kolego - 3 edycja DnD w Polsce jest już od dawna. Po prostu teraz jej sprzedażą zajmuje się także Gram.pl . Wcześniej mogłeś kupić głównie w "Rebelu". Nie wiem czy mogę podawać link, jednak jeżeli ktoś jest szerzej zainteresowany - niech wskoczy na Poltergeist, dział Dungeons and Dragons. Znajdziecie tam wiele artykułów, recenzji, porad i dodatków dla Dungeonsa. To edycja 3.0 była kompletnym dnem. 3.5 dopiero poprawiło najgorsze błędy.A 4 edycja jest dopiero w fazie betatestów.
 6. Hm. Mam obecnie Radeona X1600. A szukam czegoś głównie pod jedną grę - Bioshock. Wiem, że w minimalnych wymaganiach B. ma Radka 1200 - no ale 1600 to nadal nie będą nawet zalecane. :/ W sumie przydałaby się karta na dłużej - może być nawet z DX10. Cena do 600 złotych :( Wiem, wysokie wymagania - ale jeżeliby coś takiego istniało, byłbym happy. ;-)
 7. Gnilson

  Poza firewallem: gry bez prądu

  Oj Chavy, ciężko my się szefo dogadujemy niekiedy ;-) Smoki to istoty prawdopodobne. To znaczy: mają w sobie wszelkie podstawy które pozwalałyby przypuszczać ich istnienie. Mają sens. Magia, jeżeli jest wplątana w cały "mechanizm" świata, też ma sens. Ale nie wytłumaczysz mi jak się atakuje za pomocą Gyrspike''a. Już niejedną dysputę na ten temat stoczyłem ;P Więc proszę uważać ;-)
 8. A czy za około.. no 400, 500 złotych kupię już kartę lepszą niż ta którą mam obecnie? ;-)
 9. Witam. Pytanko do forumowych speców od kompów :-) Mam AMD 3Ghz (jednordzeniowy), 1GB ramu, kartę Radeon X1600. No i pare stówek. Co najpierw powinienem wymienić - myślałem trochę o grach next-genowych, jednak po prostu chodzi o to, co mnie wyniesie najtaniej a da jakieś porządne efekty. :-)
 10. Gnilson

  Wygraj grę Loki z Karczmą Diablo II

  Jeśli znajdę czas...
 11. Gnilson

  Poza firewallem: gry bez prądu

  No ładnie.. Hm. Tylko artykuł wygląda na "ucięty". Poza tym autor dziwnie podszedł do faktu realistyczności między drugą a trzecią edycją. Po prostu - autorzy przed napisaniem AD&D2 przygotowali się wcześniej, przestudiowali kilka traktatów i zapisków na temat broni średniowiecznej. W trzeciej edycji, która miała być maxi "heroic" (jakoże wydaje ją Wotc) istnieją takie idiotyzmy jak gyrspike - miecz z jednej strony, korbacz z drugiej. Nie muszę mówić co się stanie z jądrami delikwenta który chciałby tego użyć. Poza tym pogorszeniu jakości uległy ilustracje, niektóre zasady też są wręcz okropne. No i wymusza się na autorach politykę modułowości - czyli jeden podręcznik dla jednej zasady ;P
 12. Gnilson

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Fechtmistrz w Tronie Bhaala to bóg ;-)
 13. Ech... anulowałem zamówienie na Edycję Kolekcjonerską ze względu na brak wiadomości na temat wymagań :(
 14. Gnilson

  Mody dla BG i IWD

  Bolilol.