Hank_Moody

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1947
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hank_Moody

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. walgierz nie zachowuj się jak pies bez szkoły, bądź poważny...
 2. Takie rzeczy to tylko w Ameryce... :)
 3. Hank_Moody

  GRAM.TV

  Odcinek średni, najbardziej zaciekawiła mnie recenzja Uncharted: Drake''s Fortune. Co do konkursu, to wyjątkowo nie brałem udziału, gdyż mam już SC. A nie wiecie kiedy można spodziewać się wyników poszczególnych konkursów ??
 4. Gratuluję zwycięzcom, a zwłaszcza Jojtiemu :) Tylko czemu nie dorzucicie im gier ? - po jednym Crysisie dla każdego. Gwarantuję, że byli by o niebo bardziej zadowoleni :P
 5. Hank_Moody

  Gramowy plebiscyt nadchodzi!

  A gdzie Uncharted: Drake''s Fortune, jedna z najlepszych gier w tym roku ?
 6. Hank_Moody

  Gramowy plebiscyt nadchodzi!

  Zagłosowałem bardzo nietypowo... Chciałem wspomóc w walce gry, które mają trochę mniejsze szanse i nie cieszą się tak wielką popularnością jak chociażby Call of Duty 4 czy Wiedźmin ;]
 7. Do przewidzenia było, że właśnie nowy teaser DN: Forever zostanie video tygodnia. Ciekawi mnie czy ta gra w ogóle kiedyś ujrzy światło dzienne, czy też jest to tylko jeden wielki chwyt marketingowy ;)
 8. Głosy oddane, mam nadzieję, że zwyciężą moi faworyci. Zdecydowanie najlepsze gry w tym roku to Call of Duty 4: Modern Warfare, Uncharted: Drake''s Fortune, Mass Effect i Test Drive: Unlimited. Jest jeszcze cała masa wielkich tytułów ale myślę, że nie jest to miejsce na ich wymienianie ;)
 9. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców :) Miałem brać udział w tym konkursie, ale dobrze, że zrezygnowałem, bo po ujrzeniu jakości zwycięskich prac, wiem, że i tak nie miałbym szans. Czekam na kolejne konkursy na gram.pl, bo dotychczas wygrałem już grę i koszulkę ;P
 10. Hank_Moody

  Skrzat Gram Lee mówi "dość"!

  Świetny pomysł :) Uśmiałem się... I chyba będą jakieś konkursy: "Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy również, iż przywiózł on ze sobą z Bieguna Północnego niezwykle cenne przedmioty, których nie ma zamiaru zabierać ze sobą dalej. Chociaż podzieli się nimi tylko, jeśli znajdą się ludzie naprawdę na nie zasługujący" ;)
 11. Pieprzy, nie pieprzy... przynajmniej ofertę ma bogatą i każdy znajdzie tu coś dla siebie, zwłaszcza jeśli chodzi o nowości. Dostałem dzisiaj kupon promocyjny od Cenegi - zniżka 30 % na wszystkie zakupy w sklepie Cenega. Wszedłem, przejrzałem wszystkie gry, wyszedłem - naprawdę nie było tam nic ciekawego. Cenega ma obecnie 3 nowości: The Settlers: Narodziny Imperium, Kane & Lynch: Dead Men i Beowulf. Settlersi nie mój typ, a pozostały gry to raczej mniejsze lub większe niewypały. Jest jeszcze AC na konsole, ale niestety nie posiadam takowych, także to również nie dla mnie. CD-P jest w stanie zaoferować znacznie więcej - cały czas zastanawiam się nad zakupem GoW lub UT III :)
 12. No.. widzę, że CD-P się rozkręca ;) Najpierw Turok, teraz The Club... ciekawy czym jeszcze nas zaskoczą. A i warto przypomnieć, że niedługo w ofercie CD-P znajdzie się również Devil May Cry 4, na którego bardzo czekam. Trzeba zacząć odkładać pieniądze, bo pierwsza połowa przyszłego roku zapowiada się na równie obfitą, jak jesień 2007.
 13. Hank_Moody

  Polska vs. Belgia - wytypuj wynik!

  Też obstawiłem 2:0. Myślę, że Belgowie coś nam wcisną, momentami rzeczywiście było groźnie. Bardzo cieszę się z awansu naszej reprezentacji, mam nadzieję, że na EURO 2008 wyjdziemy chociaż grupy ;-)
 14. Hank_Moody

  Najładniejsze bohaterki w grach - zdjęcia

  Ładna i ma odpowiednie walory. Chociaż niestety trochę za bardzo przypomina Ewę Sonnet ;-)