AK129

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  50
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O AK129

 • Ranga
  Przodownik
 1. Tak, nie traciłbym mnóstwa czasu na ich przechodzenie i mógłbym zająć się czymś "pożytecznym" ;> Zgłoś swój projekt, już jesteś milionerem, czuję to :D
 2. AK129

  PSP - Temat ogólny

  w Irshellu bodajże tak można, poczytaj o tym.
 3. AK129

  PSP - Temat ogólny

  Nie ma blokady na gry- jest tylko na filmy na UMD.
 4. AK129

  PSP - Temat ogólny

  Wątpię, czy warto wyskakiwać za wersję z ciut mniejszym ekranikiem i niemodyfikowalnym softem... Jak dla mnie ideałem pozostaje 3000 (Wolę mikroskopijnie widoczne linie skanujące w zamian za dużo lepsze odwzorowanie kolorów) z 5.03 MHU. Jako posiadacza ów wariantu konsoli, premiera PSP GO nie powoduje u mnie ataku zazdrości ;)
 5. Nasuwa się tylko pytanie: po co? Jaki ma sens używanie tej nazwy, skoro i tak nic nie będzie miała wspólnego z pierwowzorem... chyba, że aż tak twórcom zależy na umiejscowienie akcji w Neverwinter... ale jak znam życie wiecej bedzie lazenia po pustyniach/stepach/gorach.
 6. Gran Turismo... Myślałem już, że przed śmiercią się nie doczekam... xD
 7. Hmm mniejszy ekran? Chyba nie można popełnić głupszego błędu... nawet jeśli to "tylko" 1,27mm...
 8. AK129

  PSP - Temat ogólny

  Zamiast wyciągać baterię, lepiej jest przesunąć do góry przycisk startu na 10 sekund ;-)
 9. Dla mnie konkurs na wymyślanie nazwy dla swojego sklepu jest niemądrym pomysłem. Więcej jest roboty ze sprawdzaniem tysięcy nazw niż warte to pożytku. Niewiele inwencji trzeba, żeby wymyślić zwykłą nazwę -.-
 10. Znowu jakieś Jonesy, amerykańskie klimaty. Tak jak by nie można było dać coś polskiego w końcu ;/ A z zapowiedzi fabuły wynika, że jest płyciutka jak woda w muszli klozetowej.
 11. AK129

  Neverwinter Nights 2

  Nie wiecie czasem, czy NWN2 da się odpalić bezproblemowo na 64-bitowej wersji XP-ka?
 12. Czyli należy zapomnieć o mackach, które oplątały sferę polityczną i zająć się od razu gospodarką? Najpierw należało stłamsić właśnie układ. Mieć większość mandatów, zmienić konstytucje. Są progi, których obejść się nie da. A poza tym myśleliście, że za 2 lata w Polsce będzie raj? Oj nie, tak tylko potrafi pan Tusk. Aha, i ja chcę wtedy tutaj zarabiać 6 tys. zł. Tak mi obiecał pan Donald.
 13. Zależy mi na narodzie. Zależy mi by piął sie w górę pod względem wszelkich możliwych wyznaczników określających jego wspaniałość. Nie liczy się tylko pogoń za pieniądzem, żałosna obietnica Irlandii. Podstawa to kręgosłup moralny ustroju politycznego. Zarzucicie mi może, że patrze na te sprawy z pewnym fanatyzmem i idealizmem. Otóż nic, co zbudowane jest na obłudzie, nie wytrzyma długo i musi runąć, o czym wkrótce się przekonacie. Na mój post zareagowaliście infantylnie "lolami", "rotflami". Nie ma raczej powodów, by nadwyrężać sobie palce na pisanie argumentów i kontrargumentów do tej dyskusji. Raczę rzec tylko tyle- zobaczymy, co powiecie po 4 latach (pod warunkiem, że rząd nie zostanie rozwiązany rzecz jasna). Kiedyś wybrano SLD. Było dobre Porozumienie Centrum, ale znaczna część ludzi chciała znowu nadstawić policzek do bicia. Niestety, większa część naszego społeczeństwa jest chyba stworzona do tego, by ktoś ją wyzyskiwał i odzierał z godności.
 14. Szkoda, że nie ma już posłanki Sawickiej. Taki uczciwy człowiek, prawa ręka Schetyny... Ale zostało nam jeszcze wielu takich wspaniałych person w PO, nieprawdaż?
 15. Hmm, a może masz coś na sumieniu, że tak aprobujesz ich demagogię? Albo nie, zapewne kolejna ofiara nędznej, elokwencji obiecującej złote góry.Ludzie, nie potraficie czytać z ludzkiej psychiki by wychwycić ich rzeczywiste zamiary? No cóż, Polska jest w okowach...