jasnygwint

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  241
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jasnygwint

 • Ranga
  Przodownik
 1. jasnygwint

  Need for Speed Payback - znamy pierwsze oceny

  a myślałem że w tym roku w końcu kupię nfsa, a wychodzi na to że kolejny rok odpuszczę sobie, może na wyprzedaży...
 2. jasnygwint

  Destiny 2 na PC z płytą wykonaną z papieru

  wiesz, nie wszędzie jest jeszcze światłowód i chociaż te 100 Gb/s. Wystarczy wyprowadzić się 20 km za miasto i masz do dyspozycji tylko radiówkę, czyli 2-8 Mb/s kiedy wszyscy naookoło siedzą na necie i ok 20 Mb/s późnym wieczorem. LTE nie sięga bo operator ma cię w d... Więc wtedy masz bite kilka-kilkanaście dni ściągania. Więc mimo że mam przyzwoitego pc to kupuję gry na ps4 bo wolę pograć niż czekać na ściągnięcie.
 3. Wiedźmin 3 jest doskonałym  przykładem że single się opłaca, ale tu trzeba mieć pomysł na fabułę i ciekawe postacie, i wg mnie w tym jest problem że nie każdy potrafi to stworzyć
 4. jasnygwint

  PlayStation 4 - Sony sprzedało 60 mln konsol

  Wyczuwam w tym poście mocno emocjonalny stosunek, a merytoryki brak, panie wielokropek... Argumenty z du*y. Tekst napisany poprawnie. Chyba sam masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.  serio? pamiętam lata świetności gram.pl kiedy aż chciało się czytać tutaj artykuły, niestety w przypadku pani Katarzyny chłamowe newsy lecą jeden za drugim. Emocjonalny stosunek, tak? " w ciągu ostatnich trzech miesięcy gigant sprzedał łącznie 60 milionów egzemplarzy konsol PlayStation 4 ... Nawet z 78 mln sprzedanych egzemplarzy nie będą jednak w stanie pobić wyniku PlayStation 3, które do tej pory rozeszło się w 80 mln sztuk " - więc jak skomentujesz to? nawet laik o minimalnej ilości zdrowego rozsądku dojdzie do wniosku że coś tu nie gra. Przeczytaj jeszcze raz... i jeszcze raz.... i jak trzeba to kolejny aż załapiesz Panie "argumencie z du*y"
 5. jasnygwint

  PlayStation 4 - Sony sprzedało 60 mln konsol

  Szanowna Redakcjo Gram.pl, Kiedy w końcu podziękujecie pani Katarzynie D.? Jej tzw artykuły aż się proszą o pomstę... Brak jakiegokolwiek pisania ze zrozumieniem i właściwego redagowania informacji źródłowej... I gdyby jeszcze pokusiła się do poprawienie tych bzdur... Żenada..
 6. jasnygwint

  Elex - gra otrzyma polską wersję językową

  mogliby w końcu pokazać coś więcej niż alfę, czy pre alfę
 7. jeśli cię zbanują za pisanie prawdy i wyrażenie swojej opinii to strzelą sobie w kolano pokazując że poprawność polityczna i cały ten chłam jest dla nich ważniejszy.
 8. uważaj bo dostaniesz bana ;)
 9. to głównie PC generuje zyski dla Valve poprzez steama, więc dlaczego mieliby tego nie kochać ;) jakby była aplikacja steam dla konsol i dystrybuowanie gdzie w taki sposób to Valve zarabiałby jeszcze więcej, a że tak nie jest to narzeka pazerny taki owaki ;) bo przecież znacznie lepiej w ten sposób zarabiać niż popracować nad nową grą za którą jeszcze by im się dostało że to nie to czego gracze oczekiwali...  
 10. hmm a może jakaś zachęta żeby przy plusie pozostać? bo na pewno nie są tym comiesięczne indyki
 11. fajnie, ale gdzie w ogóle można kupić wersję pudełkową? Dla większość gier na pół roku przed premierą sklepy oferuję preorder, a w tym przypadku nic.  
 12. "Electronic Arts and Disney have signed an exclusive, multi-year licensing agreement for EA to publish Star Wars games developed by Visceral Games, DICE and BioWare" - informacja z maja 2013, więc czas najwyższy żeby w końcu coś pokazali. 
 13. takie newsy to i ja mogę pisać... ręce opadają...
 14. Cena jest zbyt wygórowana. Po pierwsze to jest miecz krótki, nie wiadomo z jakiej stali go robią i nawet jak by był zrobiony bardzo dobrze to cena wachała by się w okolicach 500-900zł. Szable to okolice 1200-1800zł a japońskie dochodzą do 3tyś. Zwykły miecz nie jest drogi bo nie wymaga sporego nakładu pracy. Tak czy siak kto weźmie przepłaci. Widzę że kolega się zna, i znowu kult mieczy japońskich ;) zacznij od przejrzenie oferty Hanwei/CAS Iberia i zrewiduj swoje pojęcie o cenach, Cult of Athena, potem Albion Armoury, a potem poszukaj cenników customowych mieczników, chociażby rodzimy Jan Chodkiewicz. "Zwykły miecz nie jest drogi bo nie wymaga sporego nakładu pracy" - nie masz pojęcia o czym mówisz
 15. Ze stali, jest to w pełni funkcjonalny egzemplarz, to nie chińszczyzna że strach tym nawet machać bo się rozpadnie, tym możesz walczyć (tego odradzam bo uszczerbek na zdrowiu jest gwarantowany). Dla porównania porównywalny miecz od Albion Armoury kosztuje 880$.