Cermit69

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Cermit69

 • Ranga
  Obywatel
 1. Cermit69

  Świąteczna obniżka cen!

  Sth`Devilish - wszystkie 12 gier w świątecznej obniżce będziecie mogli kupić również za pośrednictwem sklepu gram.pl korzystając częściowo z wPLN''ów. W końcu Święta to Święta, nieprawdaż? Spójrzcie na pre-order do ToCA Race Driver 2 ( http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=261) jak to będzie wyglądać dokładnie.
 2. Cermit69

  Promocja - CD Projekt pomocy

  Witajcie, Chciałbym zaznaczyć, że nikogo nie "olewamy" tylko w przypadku tak ogromnej liczby sklepów naturalne jest, że w pewnych miejscach mogą zdażyć się pewne opóźnienia, niezależne od firmy CD Projekt. Aczkolwiek dostałem zapewnienie, że promocja w Empiku w Świtnoujsciu ruszy dzisiaj na pewno.
 3. Cermit69

  Nowa eXtra Klasyka - u nas 1+1=3!

  MatteoDA - zajrzyj proszę na stronę http://www.gram.pl/seria.asp?id=9 i sprawdź, które gry z serii Nowa eXtra Klasyka są dostępne w sprzedaży, a które odeszły na zasłużoną emeryturę:) Tak stało się właśnie z World Worms Party. Za brak Ghost Mastera na półkach odpowiedzialny jest wyłącznie sam sklep. wierd - oczywiście, że Piraci z Karabiów są w najnowszej wersji 1.03 Pozdro.
 4. Cermit69

  Nowa eXtra Klasyka - u nas 1+1=3!

  Pod adresem http://www.cdprojekt.info/1+1=3/dostep.htm możecie sprawdzić, gdzie aktualnie odbywa się akcja 1+1=3, a gdzie będzie dostępna wkrótce i od jakiego dnia. Mam nadzieję, że to zestawienie ułatwi Wam planowanie zakupów i oszczędzicie na wyjeżdżonej niepotrzebnie benzynie/skasowanych biletach/bolących nogach:)
 5. Cermit69

  Nowa eXtra Klasyka - u nas 1+1=3!

  Witajcie ponownie, 1. Trzy paki rzeczywiście występują, ale tylko w SELGROSIE. Jest ich ponad 25 rodzajów, także jest duża szansa, że każdy znajdzie coś dla siebie. W pozostałych sieciach sprzedaży, tj. Auchan, Empik, Media Markt, Geant, Kolporter, Carrefour, Tesco promocja jest lub będzie realizowana na normalnych zasadach, czyli wybierasz trzy dowolne gry z serii NXK, a płacisz tylko za dwie. 2. Geant - dziwna sprawa, gdyż około godziny 12 przedstawiciel Geant na Polskę zapewniał nas, że promocja jest dostępna dla WSZYSTKICH klientów (z kartą i bez). Może akurat informacja nie dotarła do tego konkretnego sklepu...Tak czy inaczej sprawę wyjaśnimy. Monastor, napisz o który Geant konkretnie chodziło? 3. Jeszcze raz powtórzę, że promocją 1+1=3 objęte są WSZYSTKIE gry z serii NXK, nie tylko premiery, ale i starsze tytuły. W tym miejscu chciałbym jeszcze przeprosić wszystkich zawiedzionych, że dziś nie w każdym miejscu można było kupić gry w akcji 1+1=3. Ze swojej strony mogę zapewnić, że rozmawialiśmy o wprowadzeniu akcji ze wszystkimi sieciami na długo wcześniej przed startem akcji. Problemy mogą wynikać z natury czysto technicznej, czyli niedoinformowania szeregowych pracowników sieci czy też niepoprawnej ekspozycji. Dajcie parę dni marketom na "oswojenie się" z akcją 1+1=3. Mam nadzieję, że już wkrótce wszystko odbywać się będzie bez problemów i Wasze półki ugną się pod ciężarem nowych gier spod znaku NXK:)
 6. Cermit69

  Nowa eXtra Klasyka - u nas 1+1=3!

  Witajcie, Na dzień dzisiejszy mamy potwierdzone od przedstawicieli sieci handlowych, że akcja 1+1=3 trwa już w następujących sieciach: Geant, Carrefour, Sellgros i Kolporter. Od poniedziałku dołączy do nich Empik, a we wtorek Media Markt i Auchan. W listopadzie akcja 1+1=3 rozpocznie się w Tesco. Szczegółową listę sklepów, w których będziecie mogli kupować gry w akcji 1+1=3 podamy już wkrótce na stronie oficjalnej stronie Nowej eXtra Klasyki.
 7. Bardzo cieszy nas Wasze zainteresowanie i pozytywne przyjęcie promocji 1+1=3 :) Żeby była pełna jasność sytuacji - Gram.pl ani inne sklepy internetowe nie są objęte promocją 1+1=3. Promocji szukajcie w dużych sklepach z multimediami oraz w hipermarketach na terenie całego kraju.
 8. Cermit69

  Diablo gorący towar w Platynie!

  Małpko - Antologia Blizzard zawiera gry tej firmy, a dodatek Hellfire wydawała Sierra. Dlatego też nie znalazł on się w tym wspaniałym pakiecie:)