Calwert

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  919
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Calwert

 1. Przykra wiadomość,mam nadzieję że jednak uda im się pokonać trudności.Szkoda by było Dreadnought bo to fajna gierka.Niestety tak jest,że gier w które by się chciało pograć przybywa ale doba ma tylko 24 godziny i nie da się szystkiego ograć.Trzymam za Six Foot kciuki.
 2. Ja przez dziewięć lat osiągnąłem 7 lvl i zaopatrzyłem się w 128 gier.Czyli jestem na dobrej drodze by dogonić gościa :-).
 3. Mają Chorwaci jaja.Za to panowie należy się Wam szacun,duży szacun.
 4. "Polskie MMORPG Gloria Victis od dziś dostępne w Steam Early Access".Czyli piszecie bzdury,bo gra nie jest jeszcze dostępna.Więc nie nieoprowadzające ludzi w błąd.
 5. Calwert

  Anno 2070 - temat ogólny

  Dzięki za pomoc.
 6. Calwert

  Anno 2070 - temat ogólny

  Fajnie że powstał taki temat to może uda mi się w końcu uzyskać pomoc. Od jakiegoś czasu pojawia się komunikat:"Mieszkańcy opuszczają wyspę z powodu doznanych krzywd".Nie mam zielonego pojęcia jak sobie z tym poradzić.Próbowałem coś znaleźć ale bez skutku.Jest to moja pierwsza tego typu gra,więc generalnie jestem zielony w tym temacie.
 7. Najpierw to niech się zajmą wersją na PC bo po uwolnieniu nie da się normalnie grać.Jeśli już uda się zalogować to nie można wbić się na serwer,a jak już jesteś w grze to nie znasz dnia ani godziny kiedy serwer się wysypie.
 8. Calwert

  WildStar już w modelu free2play

  To uwolnienie to jakaś totalna katastrofa.Nie da się zalogować,a jeśli już jakimś cudem się uda to po chwili wywala.Pewnie nie przypuszczali że ktoś będzie chciał w nią grać,więc olali sprawę.
 9. Calwert

  Dirty Bomb - betatest

  Wysokość lvl nie jest niestety bezwzględnym wyznacznikiem umiejętności,dla tego ja nigdy nie oceniam graczy po ich lvlu.Czasem ludzie dobrze fragujący nie potrafią grać zespołowo i w sumie wychodzi na to samo.Amunicja?Ważne że ja mam a reszta mnie nie obchodzi.Ale to już niestety problem wszystkich gier gdzie liczy się praca zespołowa.
 10. Calwert

  Dirty Bomb - betatest

  Mam 10 lvl i ponad 130 godzin na liczniku.Było by tego znacznie więcej,ale przez jakiś czas miałem poważne problemy z antyczsitem.Zawsze jestem zdania,że fajniej gra się z ludźmi dobrze znającymi grę bo nie tylko trzeba się bardziej starać ale zawsze można się jeszcze czegoś nowego nauczyć :-).
 11. Calwert

  Dirty Bomb - betatest

  Gram w DB dosyć regularnie od czasu CBT i ciągle sprawia mi frajdę.Jeśli SD jej nie spartoli robiąc skok na kasę a będzie ją mądrze rozwijać,to Brudna Bomba ma szanse powtórzyć sukces swojego przodka.Dodam,że w ten weekend znów można testować tryb Execution z prototypową mapą. Co do kart postaci,jeśli nazbiera się kilka tych samych,a na pewno tak będzie,to można je za drobną opłatą wymienić na kartę wyższego koloru. Jeśli idzie o Enemy Territory Quake Wars,gra była świetna szkoda tylko że SD jej nie rozwijało bo miała i potencjał i klimat.Mam nadzieję,że w tym przypadku tego błędu nie powtórzą.
 12. Calwert

  The Flock - gra z terminem ważności

  Albo kretyn albo ćpun.Bo nikt mi nie wmówi,że taki idiotyzm może wymyślić normalny człowiek.Chyba że normalny ale naiwny i ma nadzieję że znajdą się idioci którzy dadzą na to złapać,bo głupszego pomysłu to już dawno nie widziałem.
 13. Calwert

  Batman: Arkham City

  Dzięki za odpowiedź.Ale mam pewną wątpliwość.Jeśli nie można go naładować?Tak jak na screenie.To jest huta przy drugim podejściu.
 14. Calwert

  Batman: Arkham City

  Mam problem zniszczeniem skrzynek z bezpiecznikami za pomocą zdalnie sterowanego batarangu.Próbowałem trafiać i w trójkąt i bezpośrednio w bezpieczniki i w ten czerwony uchwyt,uderzałem z dużą prędkością i maksymalnie go zwalniałem i nic.Po prostu odbija cię.Na YT znalazłem filmik na którym batarang rozwala skrzynkę,robiłem tak samo i dalej nic.Nie wiem do licha w czym problem.Może jakiś bug?Mam wersję GOTY na PC.
 15. Wygląda raczej jak Act of War.Z resztą ma to być jego duchowy następca.I mam nadzieję że tak będzie.
 16. Mody są zakazane jedynie w Online.
 17. Generalnie zgadam się z autorem ale jest jeszcze jedna rzecz o której autor nie wspomniał,a mim zdaniem bardzo istotna w kwestii płatności a mianowicie dostosowanie cen do lokalnego rynku.Ta sama kwota w euro w Niemczech czy Hiszpanii ma inną wartość niż np. w Polsce.Dla tamtych to może być groszowa sprawa a u nas to już staje się poważną kwotą.Więc wydawcy wchodząc na lokalny rynek powinni to wsiąść pod uwagę.
 18. Calwert

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Dzięki za pomoc :-)
 19. Calwert

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Mam problem z piciem eliksirów np. mam 4 Jaskółki,chcę wypić jedną ale nie potrafię ich rozdzielić i w efekcie łykam wszystkie.Problem chyba mało istotny,bo nigdzie nie potrafię znaleźć informacji na ten temat.
 20. Calwert

  WildStar przechodzi na model free2play

  Przydała by się jeszcze informacja kiedy przejdzie na to free2play.
 21. Kupa.To po zagraniu kilku meczy.Dirty Bomb miażdży to paskudztwo.A jak by tego było mało,to nie można tego konta powstałego z użycia klucza powiązać z już istniejącym.Totalny idiotyzm. Chociaż z drugiej strony,to dopiero początek testów,więc poczekajmy na rozwój wypadków.
 22. Za LoL-em w prawdzie nie przepadam,choć to właśnie dzięki niemu dziś całkiem sporo gram w MOBA,ale z ciekawością zobaczę co z tego wyjdzie.Samej próbie "uspołecznienia" esportu będę kibicował i trzymał za nią kciuki.