Palladyn_Tails

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Palladyn_Tails

 • Ranga
  Robotnik
 1. Palladyn_Tails

  Za pięć północ

  yo tylko ludzie i maja swoje granice wytrzymałości, a kiedy na karkach siedzi im marketing poganiający ich i straszący zapowiedzianą datą wydania Nie zgodzę się z tym. Brak optymizacji kodu jest prostym sposobem by gracze sięgnęli po lepsze karty graficzne, najlepiej po te którą producenci gry polecają.
 2. Hm czy CDP poda w końcu jakieś info o poprawce ? Moja przesyła jeszcze nie doszła i nie wiem czego mam się spodziewać jeśli chodzi o te dodatki...
 3. Wydali wcześniej ale za znacznie większą cenę (chyba 120 lub 90 nie pamiętam dokładnie) Tak samo było z Morrowind. Czy ktoś z CDP planuje nam udzielić odpowiedzi na nasze pytania ?
 4. Hm zamówiłem i nie mogę się doczekać jak dojdzie ^_^ A takie pytanie bo z tego co pamiętam wyszło 6 "płatnych" modyfikacji do NWN. Są to bodajże Pirates of Sword Coast, Infinite Dungeons i Wyvern Crown Cormyr. Jest planowane wydanie tych modyfikacji na polskim rynku ?
 5. Palladyn_Tails

  Świątynia Pierwotnego Zła - ToEE Circle of Eight Mod Pack 5.0

  Kumpel sprawdził i twierdzi że nie działa :/ Ktoś inny może próbował ?
 6. Palladyn_Tails

  Dodatek do World of Warcraft co roku

  To prawda nie będą narzekać na nowości, tylko na dojenie ich portfeli...
 7. Palladyn_Tails

  Świątynia Pierwotnego Zła - ToEE Circle of Eight Mod Pack 5.0

  Wydaje mi się że to podlegało tylko na podmianie tekstów. Więc tak potrzebne będą nam do tego odpowiedzialne osoby ;) No i trzeba będzie się skontaktować z twórcami moda :) Możliwe że wystarczyło by im podesłać polskie teksty, a oni zajmą sie resztą ;) Ciekawi mnie tylko jakby było z polskimi znakami, Możliwe jest że nie będzie polskich “ogonków”.
 8. Palladyn_Tails

  Świątynia Pierwotnego Zła - ToEE Circle of Eight Mod Pack 5.0

  Wiele osób narzeka na Świątynie Pierwotnego Zła za te błędy ale nie są świadomi istnienia tego moda... czas to zmienić ;) Wtedy więcej osób zainteresuje się tą grą :) Np. Jakby nowy Circle of Eight Mod Pack działał z polska wersją to bym na 150 proc kupił ;) A nawet jak robi mieszankę językową, można by było z twórcami tego moda jakoś dogadać by zrobili Polską :) z naszą pomocą ;)
 9. Palladyn_Tails

  Świątynia Pierwotnego Zła - ToEE Circle of Eight Mod Pack 5.0

  A wcześniejsze działała ? ;) i nie było mieszanki językowej ? (połowa tekstów po polsku a druga po angielsku)
 10. Niedawno wyszła nowa wersja ToEE Circle of Eight Mod Pack z numerkiem 5.0 naprawia wielu błędów w grze http://files.co8.org/docs/Circle%20of%20Eight%20Mod%20Pack%205.0.0%20-%20Release%20Notes.txt Tutaj macie dokładny spis ;) Niedługo ma gra ma wyjść w Extra Klasyce, jestem zainteresowany zakupem ale ak wszyscy wiedzą gra jest zabugowana strasznie. Ten mod naprawie wiele błędów ale czy działa on z polską wersją gry ? Ktoś może to sprawdzał ? Tutaj macie link do mod''a i instrukcje isntalacji: http://www.co8.org/forum/showthread.php?t=1819
 11. Palladyn_Tails

  2 x 2 od nVidii

  jaaasne a moze 300000x300000 ? zawsze tka naprawde okazuje sie ze efekt jest inny...
 12. Palladyn_Tails

  DirectX 10 - nie dla Windows XP!

  Załamka niemoge sie doczekać kiedy jeszcze zrobią sprzęt działający pod nowym WIN$HITEM... dlatego mam linuxa :) tam ma cedege i wszystkie gierki mi działają bezproblemu i normanie chodzą.. win$hit zginie bo nie wszystkich staćna itch gówniany system operacyjny powyżej 1000 który jest zabugowany jak cholera :( mam nadizeje że zdechną przez to !
 13. Palladyn_Tails

  Microsoft o wymaganiach Visty

  ej luuuudzie tych idiotów z Micro$hitu chyba już powaliło na maksa... No nic Win$hit coraz bardziej siebie pogrąża... Dają takie bajery tylko po to by przebić Linuksa... ale to i tak nei wyjdzie, nigdy nei będąmieli takiej stabilności systemu... wolą wrzucać jakieś niepotrzebne obciążające kompa wodotryski... ja osobiście mam Linuksa SUSE 10.0 zainstalowaną cedege i odpalam gry z windy bez problemu... bo wsumie winda nie była by tak popularna gdyby nie gry pisane na nią... Mam nadziej że nastąpi taki dzień kiedy giery będą tylko na Linuksa ;) a winda odejdzie w zapomnienie ;)
 14. bo pewnie brakuje ci kodeków :) a trailer jest wporzo będzie super dodatek :)
 15. Palladyn_Tails

  Zapowiedziano Disciples III

  Bardzo fajnie dlamnie Disciples 2 jest tak samo dobre jak HoMM 3 ; Czekam niecierpliwie na trzecią cześć !