LordTyrranoos

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1414
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O LordTyrranoos

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Tytuł: Forza Horizon - recenzja Temat: jak wyżej Link: http://ja.gram.pl/LordTyrranoos/180
 2. Tytuł: Paczka tekstów Temat: Kilka linków do tekstów mojego autorstwa. Link: [m] - Za prośbą autora [M-I]
 3. Tytuł: Dementium II HD - recenzja Temat: Krótki tekst na temat portu handheldowego survival horroru. Link: http://ja.gram.pl/LordTyrranoos/178
 4. Tytuł: Deadfall Adventures - recenzja Temat: Jak wyżej, wersja X360. Link: http://ja.gram.pl/LordTyrranoos/177
 5. No na tle fabularnym na pewno nie został zmarnowany. Mechanika, fakt, typowa dla trzecioosobowego shootera siódmej generacji, ale The Line zdecydowanie nie był beznadziejny. Z drugiej strony dobrze, że nie będzie kontynuacji, jakoś w tym przypadku w ogóle mi taka opcja nie pasuje.
 6. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4440226128 Zestaw 23 gier (od biedy mogę dorzucić jeszcze Batman: Arkham Asylum), licytacja od 300zł, nie odwołuję ofert, ale przy konkretnej propozycji mogę zakończyć przed czasem.
 7. Tytuł: Sniper Elite III - recenzja Temat: Jak wyżej. Link: http://ja.gram.pl/LordTyrranoos/176
 8. Tytuł: Półtora roku - czas wracać na stare śmiecie? Temat: Czy w ogóle jest to w praktyce możliwe? Się okaże. Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=423313&n=175
 9. LordTyrranoos

  xbox360 i peryferia

  Niestety nie stać mnie, biednego studenta na monitor panoramiczny z HDMI :P Tym bardziej szkoda, bo wtedy przecież żadnych przejściówek ani nic bym nie potrzebował ;> Dzięki za odpowiedź, przejściówka już zamówiona ;)
 10. LordTyrranoos

  xbox360 i peryferia

  Czy jeśli kupię monitor komputerowy z wbudowanymi głośnikami, muszę kupować coś dodatkowo, czy wystarczy podłączyć konsolę np. kablem HDMI->DVI i z composite''a do wejścia audio w monitorze?
 11. LordTyrranoos

  Jakie studia?

  Ktoś z forumowiczów wybiera się na pierwszy rok/już studiuje na SGH? ;>
 12. LordTyrranoos

  Jakie studia?

  Na ile uczelni mogę złożyć dokumenty? Jeśli złożę na dwie (na obie jestem na liście przyjętych), czy/jak mogę zrezygnować z jednej z nich? Przy składaniu papierów są jakieś opcje typu "pierwszy wybór, drugi wybór"? PS Wybiera się ktoś z forumowiczów na SGH? ;)
 13. Odgrzewam starocia na Xboksa, więc krótkie pytanie - The Suffering czy XIII? Wiem, że to zupełnie inne typy gier, ale chwilowo wybrać mogę tylko jedną.
 14. Dane mi było skończyć F3, AW i Rage''a. Najlepszym shooterem jest bez wątpienia Rage, ma bardzo przyjemną w odbiorze mechanikę strzelania, świat też interesujący, do tego wygląda całkiem zacnie, mimo doczytywania tekstur. Alan Wake to z całej trójki IMHO najsłabsza gra pod względem gameplay''owym, choć fabuła, klimat i świetne użycie światła robią swoje. F3 to klasa sama w sobie, świetny klimat, VATS to kupa funu moim zdaniem, zresztą zapewni Ci najdłuższy czas rozgrywki. Ale szczerze mówiąc? Rzuciłbym się na całą czwórkę (SS3 sam kupuję), bo to naprawdę godne gry.
 15. Tytuł: Aliens: Colonial Marines - game over, man! Temat: Recenzja tego "potworka". Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=423313&n=174