FallingStickman

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  319
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O FallingStickman

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Model ładny, ale bez animacji to ciężko ocenić jakość.
 2. A gdyby tak głosowanie, ale nie na pojedyńczą mapę, tylko np. na zestaw 3, z których losowo wybierana jest jedna przez system? ;)
 3. Ultra-progresywne studio z ultra-progresywnego kraju, działające w ultra-progresywnej branży robi grę o Drugiej Wojnie Światowej, w której duża część kampanii będzie opowiadana z pespektywy mniejszości narodowych/społecznych biorących udział w ww. konflikcie. Do tej gry wydadzą fabularne DLC pokazujące konflik z perspektywy żołnierzy agresora, którzy zapewne zostaną przedstawieni jako ofiary i "dobrzy ludzie" w "złych okolicznościach". DICE już jedną grę z perspektywy tych "złych" zrobiło - Battlefront 2. Jak to fabularnie wyszło - wiadomo.  Ja nikomu z zasady źle nie życzę, ale DICE i EA przydabłby się porządny prztyczek w nos. 
 4. Ja przewiduję, że na konferencji zapowiedzą nowe Halo (ale nie koniecznie Halo 6) oraz poinformują, że będzie też dostępne na PC, przy okazji konwersja Master Chief collection na PC razem z Halo 5. Zapowiedzą nowe Gearsy i nową Forzę. Jest też prawdopodobne, że CDPR pokażą coś z Cyperpunka 2077. Obawiam się także zapowiedzi kilku "wskrzeszonych" marek sprzed lat, o których już wszyscy zapomnieli (Dino Crisis 4?), z czego po roku się okaże, że połowa została skasowana.  Ja się zastanawiam co faktycznie M$ może w tym roku ciekawego pokazać, poza tym czym karmi nas już od kilku lat - Xbox One X, wsteczna kompatybilność, gry indie i ich marki, które wałkują już od kilkunastu lat. Mam nadzieję, że pokażą coś faktycznie zaskakującego i śweżego.
 5. Biorąc pod uwagę politykę Sony odnośnie wstecznej kompatybilności, to o ile w ogóle się czegoś takiego doczekamy, to raczej w takiej formie, jak z grami z PS2, czyli tylko "wybrane" tytuły, tylko cyfrowo i trzeba będzie za nie ponownie zapłacić, nawet jeśli się je miało w formie cyfrowej na PS3.
 6. Ja rozumiem, że PUBG jest ogromnym sukcesem, ale dla mnie kompletnym absurdem jest to, że gra, która nie wyszła z Early Access może w ogóle zostać nominowana. Nie mówiąc już o zdobyciu jakiejś nagrody.
 7. Hmm, pamiętam inną grę pokazaną pod koniec konferencji bardzo daleko od premiery, z wyreżyserowanymi dialogami pomiędzny "graczami", która robiła świetne wrażenie graficzne... The Divison chyba się nazywała...
 8. FallingStickman

  Prey - gra ukończona w mniej niż 13 minut

  Jeśli jesteś na tym filmie 10 czy 12 raz... To nie jest tak, że speed runnerzy grają w te gry w ten sposób przy pierwszym podejściu. Grę trzeba doskonale poznać zanim zacznie się w nią grać na czas.
 9. FallingStickman

  Mass Effect: Andromeda. Pierwsze 13 minut gry.

  Jak na grę, która ma zadeciutować za niecałe 3 tygodnie to bardzo dużo niedoróbek widać na tych materiałach.
 10. Ja tak samo. Choćby to była gra o jednorożcach. 
 11. FallingStickman

  Switch bez bundli. Nintendo wyjaśnia strategię

  Szeroka gama gier? Ciekawe w którym miejscu? A 300 dolarów to i tak dużo.  Tyle samo kosztuje PS4 slim.
 12. Będzie niezły wałek, jak wersja na Switch wyjdzie w marcu, a wersja na Wii U w czerwcu. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby tak się stało. Do tego wersja na Wii U będzie miała bardzo niski nakład, tak jak to było w przypadku Twilight Princess na GC. Ot taki sposób, żeby przekonać do zakupu nowej konsoli.
 13. Będę złośliwy, a co tam. Ciekawe jest to, że animacja w nowej grze 3D nie dorasta do pięt poklatkowej animacji z dwuwymiarowej gry sprzed ponad ćwierćwiecza. 
 14. FallingStickman

  Capcom chce być numerem 1 na świecie

  > Chcą być numerem 1 gdy wydają takie kupy jak Umbrella Corps czy Residenty od 6 wzwyż? > > PLS, dzisiaj nie 1 kwietnia. To samo mi przyszło do głowy :D