Seldon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1357
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Seldon

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Seldon

  Seria PREMIUM GAMES

  Wiadomo kiedy ten nowy rzut będzie ?? Tego "lipca 2009" to już tak znowu dużo nie zostało.
 2. Seldon

  Nowe "Star Warsy" - Republic Heroes

  Byłoby ale: 1 ) w Republic Commando są inni bohaterowie główni (a nie tylko Anakin i Anakin) 2 ) fabuła też toczy się raczej "obok" wątku głównego który wszyscy znają na pamięć Podejrzewam, że to raczej postać Anakina i jego niekończące się przechodzenie na ciemną stronę wszystkim już się przejadło.
 3. Heh, a przecież wystarczy wejść w ustawienia grafiki i oświetlenia zamiast jojczyć na grę której się ,obstawiam, nawet nie uruchomiło. Durnowate questy...coś jak przedzieranie się przez świątynię pełną mrówek ?? Albo może kanały pełne mrówek w których człowieka szlak trafił bo przez insektoidy padające od jednego strału mała lokację przechodził dobry kwadrans ?? W każdej grze znajdą się niestety denerwujące elementy. Co do dialogów to niestety masz rację ale, pytanie bonusowe, kiedy ostatni raz widziałeś dialogi na poziomie Fallouta ?? Osobiście nie widziałem nic tej jakości od Vampire: Bloodlines. Czy to znaczy że każda gra cRPG od 2004 roku to kupa ? Nie chciano, bo przy założeniu pozytywnego zakończenia Fallout 2, Fallout 3przestałby być postapokalipsą przy tym tempie rozwoju. NCR czy Vault City już i tak dochodziły do granic w których można o postapokalipsie mówić. Później mielibyśmy z pewnością ciekawe sf ale raczej nie włóczenie się po pustyni z jakąś przedwojenną strzelbą na wiewiórki. A od kiedy to w Falloutach jakieś fajne AI było ?? Przecież przeciwnik ładujący z miniguna po swoich to w starych Falloutach norma. Bethesda nie podołała z dialogami ale generalnie gierka jest dobra w skali "bezwzględnej". Stawiania koło oryginalnych Falloutów 90% gier nie wytrzyma, więc po co się denerwować ?
 4. Mam nadzieję, że to tylko render. Nie mam nic przeciwko grom akcji ale BG&E to coś zdecydowanie innego i taki gameplay by tylko zarżnął magię tej gry. BG&E to historia, postacie, muzyka i dopieszczone projekty lokacji. To opowiedziana pół żartem pół serio bajka z przednim humorem i ukrytymi w kolorowej scenerii odniesieniami do rzeczywistości. Nie twierdzę że taka dynamiczna produkcja byłaby zła ale jednak wolałbym, żeby utrzymała styl jedynki, bo to takich gier brakuje, a nie wiecznego biegania i strzelania.
 5. Nie przeczę, że bugi miały ale Bloodlines czy Arcanum to bezsprzecznie gry wybitne,a w dodatku będące jednymi z niewielu produkcji, które nie jadą na ogranej już do bólu konwencji klasycznego fantasy. Co do Maski to faktycznie była bardzo przyjemna ale to tylko moduł. Dobry, owszem, ale to jak zestawiać powieść z opowiadaniem. Co innego przykuć gracza na 40 godzin,a co innego na 6. Nie umniejszając Masce to za ten czas to nawet bardzo przeciętny tytuł potrafi się nie znudzić. Inna sprawa, że i tak nie jest to IMO najlepszy moduł do NWN2 (np. Dark Waters jest sporo ciekawsze). Żeby nie wyszło że ich skreślam to chętnie zobaczę Alpha Protocol, czy Aliens, bo RPG w tych klimatach mi ostatnio brakuje (miejmy tylko nadzieję, że nie będzie to kalka z Mass Effect).
 6. Oczywiście i dlatego za ten czas który mieli profesjonalne studio złożone ze starych wyjadaczy zdążyło wytworzyć coś co można spokojnie nazwać lekko niedopracowanym dodatkiem do KOTOR. NWN2 (niczym nie zachwycający swoją drogą) też był tak niedopracowany z powodu LucasArts ? Obsidian to jest mocno przeciętne studio po prostu. Najlepszym dowodem jest to, że musisz ich bronić, podczas gdy dobrzy developerzy bronią się sami. Póki co ich dokonania niezbyt przeczą stwierdzeniom, że najlepsi ludzie z Black Isle/Interplay trafili do Troiki.
 7. Ponieważ śmieli oczekiwać że ktoś dotrzyma terminu ? Obsidian miał gotowy silnik, tekstury, dżwięki, animacje, modele i całą resztę. Praktycznie 90% technikaliów odwaliło za nich Bioware. Oni mieli napisać scenariusz, questy, trochę podrasować silnik a i tak się nie zmieścili w terminie. Są moderzy którzy wydajniej pracują, a robią to hobbystycznie. Zwalanie tu winy na LucasArts jest niepoważne. Ciekawe, że jakoś Bioware nie miała z LA problemów i gierka wyszła w 100% gotowa.
 8. No tak z Kolekcją Klasyki nie powalczycie. Nie ma zmiłuj. Do tego jeszcze nie wiedzieć czemu CDP ładuje wszystko do NXK. Ludzie, jak klasyka, to klasyka,a nie czyszczenie magazynów. Jak chcecie serii wyrobić markę to nie ładujecie do niej wszystkiego jak leci. Żeby obniżyć cenę wystarczy ją obniżyć, nie trzeba gry wsadzać do NXK. Później człowiek przegląda katalog "klasyki" i połowa tytułów mu nic nie mówi.
 9. Jak już przy żarcikach jesteśmy to w starych Falloutach by to wyglądało tak, że armie musiałyby zbliżyć się do siebie na przynajmniej 40 metrów, bo dalej praktycznie żadna broń z Fallouta nie strzela ^^ Więc np. koleś z Light Support Weapon stałby o rzut kamieniem od oddziałów które osłania. :P Oba silniki mają swoje uroki. A to, że Fallout 3 wygląda jakby akcja działa się niedługo po wojnie to fakt.
 10. 1) ktoś tu pisze o porażce Visty....jakiej porażce ludzie ? Jak na system przejściowy między XP a Windą 7 nie można mówić o żadnej porażce, jako że MS skutecznie wcisnął ją do większości lapków na rynku,a i sporo firm na Viście pracuje 2) Jedziecie po starterze za możliwości.... ale ograniczone możliwości to ograniczona cena. Jeśli będzie wystarzająco tani to chętni się znajdą. 3) Obecnie Vista to jest całkiem przyzwoity system. Owszem wymaga ciut lepszego sprzętu niż XP ale też XP potrzebuje lepszego sprzętu niż np. 98. Z resztą Winda XP też swoje się nasłuchała po premierze.
 11. Wszystko fajnie, tylko z tego co widzę to szukają testera lokalizacji, a nie testera gier. To są dwa różne "zawody" nie mające ze sobą specjalnie wiele wspólnego.
 12. Wiesz, niektórzy jeszcze mają tendencję do nazywania nieprawdy po imieniu. Jeżeli ktoś pisze, że obniża np. cenę Wiedźmina o 30%, po czym obniża ją od fikcyjnej ceny premierowej,a nie od aktualnej , to jest to, musisz przyznać, ściema szyta grubymi nićmi. A że ludzie nie lubią jak się z nich idiotów robi, to i głośno mówią co o tym sądzą.
 13. "Rzadka kupa, a nie okazja." cytując pewną znaną polską grę.
 14. Biznesmam z takim klocem pod pachą ?? Chyba żartujesz. ^^ Na potrzeby biznesu to 14 cali to absolutne maksimum. BTW Taki lapek się wg Ciebie nie grzeje ??? :D:D:D A jak Ci desktop hałasuje no to cóż, widać masz z nim coś nie halo. Np. nie nakarmiłeś szczura w środku.
 15. Szczególnie 17 cali....przecież to jest wielkie bydlę. Szczerze mówiąc nie widzi mi się, żeby taki lapek zajmował dużo mniej miejsca niż monitor + upchana gdzieś pod biurkiem niewielka obudowa. A jak łatwo go odkurzyć w śródku, czy wymienić pojedyncze części. Nikt nie mówi, że nie da sie odpalić nowszych gier na lapkach. Można....tylko po co ?? Za cenę tego potworka kupuję porządne PC + monitor + netbooka i jeszcze kasy zostanie. I tą metodą mam porządne PC, gram na większej matrycy, w większej rozdzielce, a jak potrzebuję latać z kompem to biorę netbooka, który waży kilogram, a nie 5 kilo. Nie lepsza opcja ?