Spolskee

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  570
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Spolskee

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Spolskee

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Z tego co widzę naprawiają w nim sporo błędów. Gra na dzień dzisiejszy jak się prezentuje- bardzo jest zabugowana?
 2. Spolskee

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Wiadomo już kiedy wyjdzie patch 1.3? Czekam z zagraniem na niego. Nie chce mi się grać w niedokończony produkt.
 3. Spolskee

  Arcanum - RPG

  Mam zamiar zagrać w Arcanum elokwentnym dyplomatą/magiem/szermierzem, który woli rozmawiać niż walczyć. Rasa- półelf. Jak rozumiem należy rozwijać charyzmę i perswazję. Co jeszcze? Czy wystarczy mi punktów umiejętności na rozwijanie się zarówno w walce jak umiejętnościach społecznych i magii? jakieś rady dla początkującego? (Oprócz takiej bym przeczytał instrukcję- przeczytałem dwa razy, ciekawa lektura ; ) )
 4. Spolskee

  Arcanum - RPG

  Moje drugie podejście do Arcanum przede mną. Pierwszy raz przed graniem powstrzymał mnie brak czasu i zmiana komputera. Mam nadzieję, że teraz uda mi się przekonać do tego świata. Pierwsze pytanie: mając wersję z gog.com trzeba będzie się nagimnastykować, by zagrać po polsku? Poszperałem trochę na forum i...- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1223&pid=338 Ta metoda się sprawdza? Drugie pytanie: jako, że Arcanum ma już kilka lat- będzie wyglądać dobrze na 19 calowym monitorze, czy trzeba jakiegoś widescreen moda użyć?
 5. Spolskee

  LOL - League of Legends

  Okazało się to niekonieczne. Włączam przed chwilą LoLa, instaluje mi kolejne pliki i.... wszystko wróciło do normy. ; )
 6. Spolskee

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Proponuję wizytę u lekarza. Zapewniam Cię, że on wie znacznie więcej niż forumowicze, którzy nie mają dyplomów, a swoją wiedzę opierają na "google.com". To najlepsza rada jaką tutaj dostaniesz. Jeśli chodzi o gojenie - witaminy C i K są za nie odpowiedzialne. Ta pierwsza na pewno Ci nie zaszkodzi.
 7. Spolskee

  LOL - League of Legends

  Gram na NA. Obecnie serwer jest unavailable. Może to tylko jakiś bug (mam taką nadzieję). Jak serwy ruszą na pewno do nich napiszę.
 8. Spolskee

  LOL - League of Legends

  Ktoś może wie co się stało? Skończyłem grać grę, zamiast statystyk pokazał mi się "fatal error", musiałem zresetować komputer. Włączam LoL''a ponownie, aktualizuje się dłuższy czas. Gdy skończył patrzę się i.... straciłem wszystko co miałem na koncie. Champów, IP, RP, lvl, runki etc.
 9. Spolskee

  LOL - League of Legends

  1. Strzał w stopę, bo wyrażenie to jest cytatem z Twojej wypowiedzi. 2. Pochodzi ono z języka potocznego. Możesz wyjaśnić mi dlaczego nie miałoby być gramatycznie poprawne? Z chęcią się dowiem. Nigdy czegoś takiego nie widziałem (bo i nie przypatrywałem się jakoś szczególnie). ; ) Jeśli by tak było- jej ulti byłoby w walce z Jarvanem bardzo przydatne.
 10. Spolskee

  LOL - League of Legends

  Rocket jump to nie ulti. Więc raczej nie chodziło mu o "skok rakietą" ; ) Btw - na początku zdania używamy dłuższej formy zaimka. ; ) Pozdrawiam.
 11. Spolskee

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Mam zamiar wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie brzucha. Coś tam w internecie poczytałem i dowiedziałem się, że w moim przypadku (mięśni troszki mam, a tłuszczu brak) najlepiej będzie sprawować się ABS II. Dobrze wyczytałem? ;) I druga kwestia chcę ogólnie wzmocnić mięśnie i zwiększyć siłę, ale: 1. Nie mam zamiaru znacząco zwiększać masy. 2. Raczej nie mam zamiaru chodzić na siłownię. Codziennie robię pompki (najczęściej 40 rano i 40 wieczorem, czyli tyle co nic), ale pomyślałem, że może warto by się za to wziąć bardziej konkretnie i z większą wiedzą (może nawet zacząć jeść coś zdrowszego, a mniej syfów). Masz jakieś porady? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 12. Spolskee

  Dragon Age II

  No to faktycznie nie za wesoło, ale popatrz na to tak - możesz podszkolić swój angielski (z którym będziesz spotykał się w dzisiejszym świecie na każdym kroku) i delektować się oryginalnymi głosami. Polecam.
 13. Spolskee

  Dragon Age II

  Niestety? Ja osobiście nigdy z dubbingu nie korzystam, jeśli nie muszę. Polski dubbing jest tak nadęty i karykaturalny jak to tylko możliwe. I jedna osoba podkłada głos pod kilka postaci, co niestety słychać. Więc IMO - żadna strata.
 14. Spolskee

  LOL - League of Legends

  Czy warto kupować runy przed 10 lvl? Jeśli tak to jakie? Mam 6lvl.
 15. Spolskee

  LOL - League of Legends

  Standardowe pytanie początkującego. Jak zdobyć sporo IP tak, żeby się nie narobić? Wiem, że liczy się jak najszybsze zwycięstwo, a jak się przegrywa to lepiej jak najpóźniej (chociaż w tym wypadku bonus jest na tyle mały, że się nie opłaca) + pierwsza wygrana dnia. Coś jeszcze wpływa na ilość zdobywanych IP?