GaNgStA

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  377
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez GaNgStA

 1. Na forum, oprócz "starych" użytkowników pojawiły sie także nowe osobistości. Tak więc ten temat isteniej po to by zarówno ''nowi'' jak i ''starzy'' mogli ukazać nam swoje oblicze. Ja jako pierwszy (dziwne nie?) pokaże swoje zdjecia. http://i7.photobucket.com/albums/y289/loraks/DSCF1854.jpg - Tutaj jeszcze stary fryz http://i7.photobucket.com/albums/y289/loraks/DSCF3632.jpg - Tutaj skakałem do wody http://i7.photobucket.com/albums/y289/loraks/DSC02573.jpg - Zapasy na bal trzecioklasistów http://i7.photobucket.com/albums/y289/loraks/DSC02575.jpg - Ciąg dalszy ''prowiantu'' na bal
 2. Temat o Kotach, czyli jak pielęgnować, czym karmić, co robić a czego nie. No i oczywiście żeby pokazać światu swojego kota =] Ja kota mam jakieś półtora roku, rasa jego to Angora Turecka. I pytanie: kotom trzeba czyścić uszy ? Ja swojego czesze szczotką. Nie kąpie go bo jak wiadomo koty nie lubią wody.
 3. GaNgStA

  HTML

  Tutaj można opisywać swoje problmy na temat HTML, zadawać pytania itp. Na pewno ktoś odpowie :) [Nie wiedziałem do jakiej kategorii zakfalifikować ten temat... Więc dałem do ''pomocy technicznej'']
 4. GaNgStA

  Break Dance

  Czy ktoś z tego forum tańczy breaka? Jak tak to proszę sie tu wpisywać i chwalić się osiągnięciami :] Mile widziane filmiki i zdjęcia. :)
 5. GaNgStA

  Zdjęcia forumowiczów

  Wg mnie cinek to ten miedzy kolesiem w niebieskim garniaku a typiarą która smiesznie gębe rozdziawiła. Ale rządzi koleś drugi od lewej na dole z takimi smiesznymi brwiami
 6. GaNgStA

  Zdjęcia forumowiczów

  Nie, nie to akurat fotka z jakiejś imprezki ;]
 7. GaNgStA

  cbqzbefxn onmn cemrpvrxn!!!

  o co tu chodzi?
 8. GaNgStA

  Dancehall, Dub, Ragga & Reggae

  Moje nowe odkrycie http://youtube.com/watch?v=j53O5m7Gt6g a mianowicie Jah Mason. Dobre teksty, muzyka i ogolnie wszystko dobrze zrobione ;] Szkoda tylko że płytki ponad 50 zł ale w Szkocji moze bedą tańsze.
 9. GaNgStA

  Dancehall, Dub, Ragga & Reggae

  jeszcze apropo ragga napisac chciałem, że nie jest to mieszanie reggae z hh. W ragga chodzi o to, ze tam wiecej rymują (co sie moze z hh kojazyc), podkład jest szybszy i chodzi tam o cos innego niz w reggae.
 10. GaNgStA

  Dancehall, Dub, Ragga & Reggae

  Dancehall: http://youtube.com/watch?v=Pt5ta6Lrb0g http://youtube.com/watch?v=ONcaQkY6yJ0 http://youtube.com/watch?v=ycQLc1Rfqag to w sumie jest bardziej reggae no ale artysta jak najbardziej dancehallowy.
 11. GaNgStA

  Dancehall, Dub, Ragga & Reggae

  Ragga to to samo co Raggamuffin
 12. GaNgStA

  Dancehall, Dub, Ragga & Reggae

  ragga niekoniecznie hh z reggae. Chodzi tu o bardziej energiczną nawijke jak np Damian Marley i ich teksty najczęściej najeżdżają na polityke i takie sprawy.
 13. GaNgStA

  Zdjęcia forumowiczów

  Masło maślane... Tak, tak niewiasta jest jednym może nawet głównym czynnikiem który wpłynął na przemiane. O teraz dobrze :D
 14. GaNgStA

  Zdjęcia forumowiczów

  Bo ostatnio pół roku temu śmigalem po tym forum. Co do przemiany to też jest to jeden czynnik przemiany :)
 15. GaNgStA

  Zdjęcia forumowiczów

  Hehehe ciesze sie że ktoś sie ucieszył z mojego powrotu :D
 16. GaNgStA

  Zdjęcia forumowiczów

  Gangsta Po półrocznej przerwie powracam ale nie po to by zawalić was na mase swoimi fotkami ale po to tylko by wrzucic jedno zdjecie. Zmieniłem sie od ostatniego pobytu na forum :] Mentalnie i fizycznie.
 17. GaNgStA

  Dancehall, Dub, Ragga & Reggae

  Morgan Heritage Steel Pulse Anthony B Sizzla Capleton Junior Kelly Mikey Dread Everton Blender jeszcze kilka podam jak wroce do doma bo teraz wybijam z chaty.
 18. GaNgStA

  Zdjęcia forumowiczów

  Skoro nie wierzysz to może chcesz zdjecie opakowań tytoniou?
 19. GaNgStA

  Zdjęcia forumowiczów

  Gangsta Shisha i owocowe tytonie :D Yee!
 20. GaNgStA

  Dredy - marnowanie włosów czy spoko fryzura

  Ale co? O co ci chodzi? Czepiasz sie wszystkiego na forum, o co ci teraz chodzi?
 21. GaNgStA

  Dredy - marnowanie włosów czy spoko fryzura

  No zdecydowanie Wrocław chyba rządzi pod tym wzgledem :) W Katowicach też duzo ludzi jest. A w co do Tych to na pewno nie bedziesz królikiem :]
 22. GaNgStA

  Zdjęcia forumowiczów

  Nie nie mają nic. Już pisałem o tmy kiedyś :D Oni wstawiają zdjecia na rozne portale/strony/serwisy to i ja wstawiam. I nikt nic do nikogo nie ma.
 23. GaNgStA

  Dredy - marnowanie włosów czy spoko fryzura

  A jakiej długości masz włosy? Jak ja robiłem to miałem ok 15 cm i nie było źle :] A co do osob ze śląska to sprawdź na allegro (wpisz ''dredy'') i powinno byc kilka osob. Wiem ze ktos z Tych jest napewno :]