EjPii

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  150
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O EjPii

 • Ranga
  Przodownik
 1. Trzeba się cieszyć z tego, że rynek PC dobrze sobie radzi, a nie hejtować Blizzard. Jest to firma która dalej robi zabójczo grywalne gry i brawa dla nich.
 2. Nie ma to jak idioci krytykujący Blizzard za dodawanie DARMOWEGO patcha dodającego dopracowany PvP. W świecie DLC to dziwne dostać coś za normalną cenę gry prawda?!
 3. "Half-Life 3 odpalany tylko za pomocą Steam Box!!" Szok porównywalny (a nawet większy) z wejściem Steam i połączeniem go z HL2 ;) Oby się nie spełnił.
 4. Kolejny...Jak ci usuną grę z konta?! Tak mogą to zrobić bo wiele osób kupuje klucze po niskich cenach, które są ze wschodu. Jak masz pełny oryginał to nawet jeżeli przez przypadek cię zbanują/odbiorą grę to reklamacja działa. Zresztą nawet te ruskie klucze rzadko usuwają.
 5. To był jakiś film? Potęga :)
 6. Na PCtach MW3 przegrał z kretesem: http://store.steampowered.com/stats/ ; http://bf3stats.com/ Dzień po premierze w MW3 na PC gra podobna liczba osób, a przecież dzień po premierze zawsze jest największa ilość graczy (w przypadku BF3 było to 200k graczy). Jednak liczą się konsolowe potęgi w USA, więc sprzedaż MW jest szalona.
 7. Ciekawe więc czemu na bf3stats wersja PC ma ciągle podobną ilość graczy online do konsol. Te dane są z VGchartz czyli z du*** wzięte.
 8. Popatrzcie statystyki grających graczy online: http://bf3stats.com/ PC tylko trochę odstaje od konsol, a teraz nawet je wyprzedza (130 tysięcy graczy, a wieczorami 200tysięcy!) Żadna gra na Steam takich osiągnięć nie miała. To bardzo dobrze dla PC, bo BF jest pierwszym FPSem od lat który wyszedł poza granice konsol.
 9. EjPii

  Spory ruch na platformie Origin

  Jednego Pr0 majstera mniej uffff. Matematyku młody - konsole dolicz xD Pewnie było jakieś 2-3mln PC : 5mln konsole Te klucze są w pełni legalne. Proponuję poczytać albo sprawdzić komentarze na allegro - kupiłem tak np. BC2 i do dzisiaj jest w Origin.
 10. EjPii

  Spory ruch na platformie Origin

  Klucze na allegro - FIFA 12 60zł, BF3 80zł - hejt na Origin musi być, ale najnowsze gry za pół ceny to już nikt o tym nie wspomni. Typowe betonowe podejście. Płacz taki sam jak w przypadku HL2 na Steam, a teraz ten Steam ratuje PC od konsolowej dominacji.
 11. Masz w "Moich zamówieniach" - Do potwierdzenia od: 15.10.2011.
 12. Lepiej gram załatwcie dodatkowe egzemplarze, bo nikt wam nie kupi "zwykłej" edycji mając u konkurencji za te same pieniądze limitkę. Na dwa tygodnie przed premierą powinno być jeszcze więcej zamówień xD