Mateuszencjowaty

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2869
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mateuszencjowaty

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Mateuszencjowaty

  GITARA!

  Wzmacniacze gitarowe niekoniecznie muszą być zdolne konstrukcyjnie do przenoszenia całego pasma częstotliwości gitary basowej, więc jest ryzyko uszkodzenia głośnika, jak i również samego wzmacniacza. W drugą stronę za to bez problemu, są ludzie, którzy umyślnie podłączają się pod heady basowe swoimi elektrykami: https://www.youtube.com/watch?v=O8VmoqBz9Vg
 2. Mateuszencjowaty

  Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

  Nie spieszy się, spokojnie mogę poczekać ;) Szkoda jedynie, że według sklepu towaru było wystarczająco dużo, po czym okazuje się, że klucze dopiero od wydawcy mają przyjść, a ja, jako klient, nie dostałem żadnych o tym informacji.
 3. Mateuszencjowaty

  Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

  Witam, 18. października, wraz ze znajomym, złożyliśmy zamówienie na DLC do Euro Truck Simulator 2 "High Power Cargo Pack". Po opłaceniu dostaliśmy e-mail, że wszystko przebiegło pomyślnie i kod już jest dostępny. Tyle że właśnie nie dostaliśmy kodu - w e-mailu, tam gdzie powinien być kod, jest pusta rubryka, to samo po wejściu w "moje zamówienia" na stronie sklepu. Maile do działu obsługi klienta zostały wysłane w niedzielę, drugi dzień bez odpowiedzi mija. Widzę że w wątku na forum odpowiedzi są szybsze, to jeszcze tutaj kieruję sytuację. Numery zamówień: DJ06311584; DJ07131523
 4. Mateuszencjowaty

  Euro Truck Simulator 2 - Temat ogólny

  Zauważyłem że większość skinów ciągników ma słabą jakość tekstur lakieru/napisów (Volvo FH16 m.in. - "Globetrotter" kompletnie zamazane), pomimo najwyższych ustawień graficznych w opcjach. Gram na podstawowej wersji gry, bez DLC i bez modów, jak na razie. Taki zamysł twórców, czy coś po mojej stronie niepoprawnie działa?
 5. Mateuszencjowaty

  Jakie studia?

  Powoli rozglądam się za szkołą wyższą, jako że już za rok kończę technikum, na profilu technik-elektronik. Na podstawie wiedzy nabywanej w szkole średniej, miejsca zamieszkania oraz własnych zainteresowań, najbardziej atrakcyjna dla mnie jest Politechnika Gdańska, a tam kierunek "Telekomunikacja oraz elektronika". Ktoś mógłby mi coś powiedzieć, doradzić, może coś wie albo i nawet tam uczęszczał?
 6. Witam, mam trochę gier PeCetowych na sprzedaż. Ceny rzucane na szybko, a że leży mi to tylko w domu i się kurzy, to się mogę spokojnie dogadać. - XK Hit (10 zł/sztuka) - Kolekcja Klasyki (15 zł/sztuka) - SuperSeller (10 zł/sztuka) - Ojciec Chrzestny (15 zł) - True Crime: New York City (10 zł) - Far Cry 2 (20 zł) - Grand Theft Auto: San Andreas (30 zł) - Grand Theft Auto IV (35 zł) - Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City (40 zł) - Borderlands (15 zł) - Ultimate Spider-Man (30 zł) - Tom Clancy''s H.A.W.X (15 zł) - Dragon Age: Początek (20 zł) Wysyłka to kwestia 5-6 zł, kontaktować się można mailowo na adres trokamateusz1@gmail.com
 7. Mateuszencjowaty

  Prawo Jazdy

  Akurat dość głupią sytuację miałem, bo był to dzień kiedy temperatura spadła poniżej zera i znaki dosłownie przykryło warstwą lodu, a kompletnie nie wpadło mi do głowy, że może tam być ograniczenie prędkości do 40 km/h. No więc jechałem po prostu 60 km/h, by w miarę bezpiecznie było i się nie wlec jednocześnie i... mam za swoje. Nie kłóciłem się, no bo skoro tak, to moja wina bez wątpliwości. No nic, pierwszy raz za mną :P
 8. Mateuszencjowaty

  Prawo Jazdy

  No, to mogę się "pochwalić" pierwszym mandatem karnym przy prowadzeniu pojazdu :D Okazuje się, że na pewnej drodze w Sopocie nie było 60 km/h, a 40 km/h i... bum - 4 punkty i maksymalna grzywna wysokości 200 zł.
 9. Mateuszencjowaty

  Matematyka

  W szkole średniej dostałem do analizy funkcję f(x)=x/sqrt(x^2-4) i nie wiem jak ją rozgryźć, by dojść do szkicu. Pracuję według schematu: 1. Dziedzina funkcji 2. Granice funkcji na krańcach przedziałów, badanie istnienia asymptot 3. Wyznaczenie punktów przecięcia się wykresu funkcji z osiami układu współrzędnych 4. Pochodna z jej dziedziną 5. Przedziały monotoniczności i ekstrema Na określeniu dziedziny skończyłem, bo dalej nie wiem skąd gryźć. Wychodzi, że X należy do R\{-2,2} (jeśli przyjmiemy, że umiem rozwiązywać pierwiastek kwadratowy z liczby ujemnej), bądź X należy do R\(-2, 2) [jeśli przyjmiemy, że nie umiem] Braki z lekcji, wiedzy z działań na wyrażeniach, cokolwiek, nie wiem. W każdym razie, jest to podobno zadanie "z tych ciekawszych", jako dodatkowe. Wielkie dzięki, jakby ktoś rzucił okiem :)
 10. Mateuszencjowaty

  Matematyka

  A proszę
 11. Mateuszencjowaty

  Matematyka

  Po drugiej stronie znaku równości jest 0?
 12. Mateuszencjowaty

  Jaka to piosenka?

  Proszę: https://www.youtube.com/watch?v=cjVQ36NhbMk
 13. Mateuszencjowaty

  Prawo Jazdy

  A myślałem, że jak ja zdawałem kilka miesięcy temu, to już nakombinowane jest...
 14. Mateuszencjowaty

  Counter-Strike Global Offensive

  Spotkał się ktoś z tymczasową blokadą (21h) z powodu odświeżania rangi? Już drugi raz tak mam w przeciągu kilku dni i lekko mnie to zastanawia, a wcale dużo meczy turniejowych nie zagrałem, nawet nie 10 jeszcze.
 15. Mateuszencjowaty

  Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

  I tak, i nie. Każda ładowarka, która jest dwuczęściowa, będzie pasować (moduł ładowarki + przewód), bo smartfony i Clip+ mają trochę inny rodzaj wejścia USB.