GL1zdA

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  46
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O GL1zdA

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ostatni raz grałem w H3 w ubiegły weekend. Było równie przyjemnie jak 10 lat temu :)
 2. Wpisałem w Google extract music from swf i to był drugi wynik. (pierwszy nie chciał mi się ściągnąć). Kolejny jest taki: http://www.download3k.com/Web-Authoring/Flash-Utilities/Download-Fortop-SWF-Resources-Extractor.html Wygląda na to, że też działa.
 3. URL do pliku z muzyką: http://www.square-enix.co.jp/fabula/ff13/bgm/bgm_normal.swf Zapiszcie sobie na dysku (około 3.6 MB). Otwórzcie tym: http://www.swishsoft.com/swfbrowserfeatures.htm Z menu Tool wybierzcie Extract Music i zaznaczcie 2 MP3''ójki. Voila - oba tematy są wasze gotowe do odtworzenia w waszym ulubionym odtwarzaczu.
 4. Mam pudłowe wersje C&C i RA. Do każdego dodatki. Mam C&C First Decade. Mam wreszcie oryginalną wersje C&C3 Kane Edition. RA3 nie kupie (co bynajmniej nie znaczy nie zagram :evil:)...
 5. GL1zdA

  Nowa Lara przedstawiona

  Wolałem Karimę...
 6. Czy planujecie kiedyś wznowić ''serię'' Biały Kruk? Bo na razie skończyła się na jednym tytule: Świątyni Pierwotnego Zła...
 7. Akurat EA robiła bardzo dobre gry F1...
 8. GL1zdA

  O SecuROM-ie w grze Mass Effect

  Piraci i tak będą mieli cracka, a ludzie z oryginalem będą się bujać z idiotycznym zabezpieczeniem. I po co?
 9. GL1zdA

  Fallout 3 nie doczeka się dema

  Panom z Black Isle udało się zrobić demo Fallout. Ale cóż, niektórym zawsze pod górkę.
 10. Czy można gdzieś znaleźć polską wersje najnowszego Co8?
 11. To chyba głuchych wybierali do tych betatestów...
 12. Czy będzie jakaś opcja upgrade''u dla posiadaczy obecnej złotej edycji AoE III?
 13. A będzie jakaś opcja upgrade''u dla posiadaczy złotej edycji?
 14. Po EK Wiedzmina to teraz kazda wyglada blado :)
 15. Co za bełkot. Jedna z najgorszych recenzji jakie mialem okazje czytac. "postaci skrzywdzone w pierwszej części będą o tym pamiętać w przyszlosc" Oprocz Drizzta byly takie? "W przeciwieństwie do skromnej części pierwszej - w Baldur''s Gate II Bohaterów Niezależnych jest aż nadto i istnieje wiele kombinacji tworzenia drużyny zarówno dobrych, złych, jak i neutralnych postaci" Aha... Szczegolnie ze NPC jest wiecej w BG1 " Minusy: - to stara gra - wykorzystuje archaiczną mechanikę AD&D - grafika retro" Buahahahahahahaaha! Pan recenzent to chyba dopiero co gimnazjum skonczyl.