MrKubu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  664
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MrKubu

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ciekawostka. https://www.youtube.com/watch?v=nj4QwzIQiaA&lc=z13pwjuqeommhnxor04cf5554pmpjj3gyzg0k
 2. O, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. No to ruszam na dalsze polowanie :)
 3. Witam! W celach orientacyjnych: Jeżeli mam do wyboru np. takie laptopy: 1. http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-g580-b970-2gb-500gb-w7hp.bhtml#opis 2. http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-essential-g580gh-i3-3110-4gb-1tb-w8.bhtml#opis, i głównie zależy mi na niezawodności, bezproblemowym użytkowaniu internetu i oglądaniem filmów, a w przypadku gier, to zadowoliłoby mnie w zupełności uruchomienie wspomnień spod znaku Fable, czy Morrowinda, to decydować się na wersje tańszą, czy - mimo wszystko - droższą? I jak to jest z tymi markami? Accer, lenovo, hp, dell, etc... Na prawdę jest to bardzo istotne, którego producenta się wybierze? Po ostatnim przeglądaniu sieci, w celu rozeznania "z czym to się je", mam niemały mętlik ^_^
 4. MrKubu

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Krótka piłka: Athlon II x2 240 GeForce 9600GT 2GB ram DDR2 Da się grać żeby i przyzwoicie wyglądało, i relatywnie płynnie chodziło, czy lepiej dać sobie spokój? Z góry dziękować za odp.
 5. http://youtu.be/MrwS3sJxUgk http://www.youtube.com/watch?v=KWXtkfoQ_i8 - ...
 6. Znaczy tak: Korwina u mnie nie ma, Prawicy RP także(Bydgoszcz). Moim możeniem jest frekwencja na poziomie 1%. Do tego co naprodukował Olamagato: jakbym psora Bartoszewskiego, Kutza, Niesiołowskiego, Tuska czytał. Gdakać to sobie możemy o tym, kto wisieć powinien(Bo widzisz, moje przeświadczenie jest takie, że historia dosyć brutalnie policzy się z Tuskogwardzistami i ich duce), osobiście jednak myślę, że nasza zgodność, co do tego, że szef "dużej partii politycznej" przed trybunałem stanu powinien klęczeć i z kraju zostać wykopany(co niestety jest niemożliwe) zasługuje na zaakcentowanie ;) [jakkolwiek nazwiska będą się różnić ^^] Jak zarzucę hasło: Smoleńsk, zostanę okrzyknięty fanatykiem i faszystą, niech będzie. Jak grzecznie się nie zgodzę, że to PiS rozpieprzył finanse, będę oszołomem, dobrze, miło mi(2 lata PO nie rzutuje na następne 2 lata PO, tak jak 2 lata PiSu rzutowało na 2 pierwsze lata PO? :D); prawidła dyskusji zaszczepione w umysłach ludzi przez GW, Tusk Vision Network i inne ynteligenty są takie a nie inne, też dobrze, przynajmniej jest zabawnie. Odpieranie stwierdzeń typu: "Więcej niż połowa tych obiecanek PO może zostać zaliczona na plus. W pozostałej części coś się nie udało." jest oczywiście płonne. Co "Się nie udało" z podatkiem liniowym, ze stoczniami, z obniżką podatków, z pozbyciem się biurokracji, z przyjęciem euro(hehe)? Hmm... Najłatwiej sytuację zobrazować tak: Do biura PO wtargnął były działacz PiS i zastrzelił pracownika. Reakcja? Spalenie na stosie całego PiSu w ramach prewencji. | Do biura PiS wtargnął były działacz PO i zastrzelił pracownika. Reakcja? Spalenie na stosie całego PiSu w ramach prewencji. // Oto i "dyskusja" :] Neleron Nie reaguj na zaczepki Wilesa. On nie wie, że tacy ludzie: http://www.youtube.com/watch?v=y0JYhRnDaKg* , to 98% członków PiSu(Potwierdzone niezależnymi badaniami!) *Ups?
 7. Aha. Czyli Kaczyński znowu ma rację. Donald - Nic Nie Mogę - Tusk to nie mit. Tylko Kaczyński to potęga. Strraszne, normalnie po nocach będzie mi się śniło. Ale znaczy, że co? Mają wpływ na władzę, czy będą ją mieć jak się dostaną? Tak. Jesteś główną tubą antypełowskiego oddziału. Kolega od antykomora miał większego pecha. A poza tym to... Niech się państwo ode mnie - obywatela - odpieprzy. Kocham Polskę, ale na nieszczęście leży ona w zakichanej, socjalnej Europie, którą diabli, prędzej czy później, wezmą. Mi się marzy państwo minimalne w ekstremalnym tego słowa wydaniu. Chcą spokojnie oddychać, a nie dusić się pośród coraz dłuższych macek "liberalnego państwa w wydaniu socjalistycznej PO" http://uwazamrze.pl/2011/09/co-o-tobie-wiedza/. Wejdź do empiku, przeczytaj, nie płać. Będzie jak znalazł. Odbijam w stosunku do Kaczyńskiego. O_o To ja premier, prezydent, senat, sejm jestem, czy platformersi? o_O To jest zaprawdę dziwne, że 2 lata rządów PiSu jest odpowiedzialne za to, co dzieje się po 4 latach rządów wszechwładnej partii. Raju, ludzie, PiS najpierw tworzył rząd mniejszościowy, potem koślawą koalicję, a zrobił tyle, że mająca władzę w każdym sektorze PO nie jest w stanie niczego odkręcić? I jeszcze to, że obiecanki z 2007r, były zwykłymi łgarstwami to także wina 2ch lat PiSu. (Czyli PiS to rzeczywiście moc, potęga i wszystkie żywioły! Eureka!) Dobre to to.
 8. Skoro władza im przywileje nadaje, to i władza im je może odebrać. Nie może? Są w nim? Pan Kamiński działa w CBA? W Rosji radzieckiej też tak mawiano. [Pytania powyżej, szczere.] Wiesz, nie chcę być uszczypliwy, ale rząd powiększa wciąż kontrolę nad nami dla własnych celów/dla naszego bezpieczeństwa(wtf?)/czy - jak mnie pytasz - po prostu niczego nie może w tej sprawie zrobić? Czyli jak to w końcu jest? Kaczyński był i - o zgrozo! - jest wszechwładny, a rząd Tuska nie? Czyli jak: PO przez 4 lata nie miała instrumentów, aby uzdrowić sytuację w państwie w tej kwestii?
 9. No właśnie mowa jest w artykule owym o wszelkiej inwigilacji, wiedzy gromadzonej przez władzę o obywatelach, etc. Myślę, że tamten tekst jest dobrą odpowiedzią na aktualny błogostan i poczucie bezpieczeństwa wśród ludu.
 10. Skoro już o czymś takim mowa, to przeczytaj sobie artykuł "Co o tobie wiedzą" z aktualnego "Uważam Rze". :) Jak rozumiem mamy wybierać między ZSRS a krwiożerczym Kaczorem?
 11. http://arnie.salon24.pl/346031,pelna-tresc-listu-andrzeja-z-do-donalda-tuska http://kampanianazywo.pl/relacja/podpalenie-pod-kprm-cale-listy-andrzeja-z/
 12. MrKubu

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://youtu.be/UPs5nCTxC3Y - Cóż... ^^
 13. MrKubu

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Ja... umarłem... http://www.youtube.com/watch?v=bbF_ecnlyTk ... o_O