DainII

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  49
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DainII

 • Ranga
  Przodownik
 1. Przecież to oczywiste, że szanujący się autor nie będzie uważał fabuły z gry, nie ważne jak dobra by była, za kanoniczną w stosunku do swoich książek. I wojna z redami? Spakowski powiedział "Uważam grę Wiedźmin za produkt wysokiej klasy", więc nie bardzo rozumiem jaka wojna?
 2. Settlers 2! Ahh, stare czasy gdy miało się jeszcze amigę ;)
 3. Nie mam karty kredytowej, więc by zagrać muszę kupić prepaida. A skoro nie pobierają pieniędzy to po co im numer mojej karty? Masz 30 dni za free to masz 30 dni free. Chciałem pograć przez święta a tu lipa. Gra oddana, niech się wypchają. Jak mówiłem, pogram na prywatnym serwerze.
 4. Ehh skusiłem się na oryginał i już żałuję. Niby 30 dni gry za free, ale trzeba najpierw wykupić subskrypcję. Nie dość, że gra nie tania i abonament to jeszcze takie wałki odstawiają. No nic, pierwszy i ostatni raz oryginalny mmo, trza poczekać na prywatne serwery.
 5. To wtedy zawsze pozostają Torrenty. Jak mam nie mieć płyty, pudełka itd. to na cholerę mam im płacić jak mogę sobie ściągnąć z Torrentów. NIE dla steamów i innego tatałajstwa tego typu.
 6. Cd-Projekt dał dupy. Gdybym się doczytał, że tu jest Secu-Rom to bym tego nie kupił, tu z kolei karny.. jeżyk dla gram.pl, że nie było tej informacji w wymaganiach sprzętowych.
 7. Własnie. Byleby obsuwy nie było. Te 40 minut to wystarczająco długo!
 8. Koperta z małą monetą i listem są w pudełku z soundtrackiem. i tak całkiem btw. jest już crack i patch day 0. jednak zaraz zniknę z Wiedźminem2 :)
 9. Też tego próbowałem i myślałem, że będę sprytny. taka różnica, że te wszystkie dlc, secu-romy, aktywacje przez internet itd.to straszny szajs i tylko przeszkadza w grze. Gdybym się doczytał tej aktywacji to bym dla zasady sobie Wiedźmina odpuścił. Ściągać cracka do orginału? Paranoja. A pirat gra miesiąc później za free i bez problemów.
 10. No nie wiem ;s Ja jestem ze starej epoki, mam płytkę to mam grę. Instaluję i gram. A nie jakieś aktywacje ;s
 11. No nie mówcie, że jakaś aktywacja przez internet? nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Zniszczyliście mi marzenia.