Dootix

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  354
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dootix

 • Ranga
  Brygadzista
 1. > Szybko i na temat, bo już sam nie wiem, a nie chce kupować kota w worku - to jest podstawka > + premium czy tylko premium? Premium Edition zawiera podstawkę + Premium :)
 2. Dość słuchania o tym nieskazitelnym DayZ - byle Stalker Mod + ACE gniecie ten mod kliamtycznie. A co do screenów - gimmie my ArmA III.
 3. Ze Steam''em byłoby to samo :)
 4. Dootix

  World Of Warplanes

  Dostałem klucz, pograłem 15 minut, własnie usuwam... Paranoja. Ja rozumiem że to closed beta, ale sterowanie to jest żałosne. NA MYSZCE nic tu nie zdziałacie...Działa to tak ociężale i gumowato, że czułem się, jakbym prowadził ciagnik bez kierownicy o wadze ok. pierdyliarda ton. Chciałbym móc teraz komuś innemu oddać ten cd-key...
 5. http://p4.kciuk.pl/p4.kciuk.pl/d1b4e2922895ec09dc3b95f617c033dd.jpg Nie mam nic więcej do powiedzenia. TVP do pieca.
 6. Screen 51 - pan niewzruszony po straceniu ręki :D
 7. Dootix

  Mass Effect 3

  Trzeba zagrać na jednej z nowych map. Pakiety dostaniemy dopiero po weekendzie :)
 8. Dootix

  Battlefield 3

  Mam drobny problem. Po zainstalowaniu najnowszych sterowników od Nvidii (R295) uzyskałem znaczący skok w klatkach na sekundę kosztem pewnej rzeczy. Mianowicie, podczas rozglądania się myszka tak jakby "rwie", czyli zamiast wykonywać jednostajny ruch obraz co chwila się zatrzymuje, po czym ponownie rusza. Nie wiem jak mogę inaczej to opisać. Jak mówiłem, fps''y nie spadają poniżej 30.
 9. Czemu Polak musi na wszystko narzekać ? Może niech roześlą już wam te nagrody. O, jeszcze dopisek DLC - to oznacza pakt z diabłem - wymagana natychmiastowa interwencja . Ach, zapomniałem, że ta litografia to badziewie i NA PEWNO jest żałosnej jakości, a replika Normandii to szajs i osiada na nim kurz. No jak tak można, skoro dostałem to wymagam! Ludzie, proszę, ileż można na każdą rzecz/każdy konkurs/news/wiadomość/nagrodę narzekać ?
 10. Przeczytałem wszystkie trzy, mogę Ci je bez wątpliwości polecić :) Co do Deception...szkoda, że aż taka nieścisłość i bieda wykonania.