miCHolo_PL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  272
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O miCHolo_PL

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Mam pewien problem, a mianowicie nie mogę pobrać bety Bf4. Po prostu nie mogę znaleźć miejsca, z którego można to zrobić. Od razu zaznaczę, iż sprawdziłem wszystkie zakładki sklepu, a nawet bibliotekę gier i nie zauważyłem takiej możliwości na Originie. Byłbym wdzięczny za pomoc.
 2. > a 3. 660 nie obsługuje przecież 3 GB. Tutaj zapewne chodzi o GTX''a 660 Ti, który ma właśnie 3GB pamięci operacyjnej.
 3. miCHolo_PL

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Tak, słyszałem, że na 100 facetów przypada jakieś 105 kobiet, więc wybór zawsze będzie, tylko czy chęci też będą.
 4. miCHolo_PL

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Nie mów tak, bo zaczynam powoli bać się o swoją przyszłość :(
 5. miCHolo_PL

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Masz rację, ale to nie jest jedyny powód. Niektórzy po prostu boją się, że sobie nie poradzą i zawiodą w jakiś sposób partnera/partnerkę, inni zwyczajnie nie wyobrażają sobie bycia związku, a jeszcze inni obawiają się tego, co może się w nim wydarzyć. Są również tacy, którzy wyznają zasadę: nie ma związku = nie ma problemu.
 6. miCHolo_PL

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Podziwiam cię za wytrwałość i powiem ci, że miłość wymaga poświęceń, mniejszych lub większych, ale zawsze dla szczęścia trzeba wycierpieć. Jak już wspomniałeś, tęsknisz za wolnością, ale zobacz, kto cały czas stoi obok ciebie i ciągle cię wspiera. Jeśli ona też się dla ciebie poświęca, to znaczy, że cię naprawdę kocha, bo gdyby tak nie było, zapewne by cię zostawiła. Sądzę, że to wystarczający powód, by z nią zostać, ale rób jak uważasz.
 7. miCHolo_PL

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Chciałbym wymienić dysk w konsoli i mam pytanko. Czy w PS3 (wersja FAT) wejdzie mi dysk SATA2?
 8. miCHolo_PL

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Aha to fajnie, dzięki :)
 9. miCHolo_PL

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Witam! Mam PS3 w wersji FAT 40GB i zamierzam wymienić dysk na większy. I tu mam pytanie: Czy aplikacje takie jak np. PS Home, Life with Playstation albo Photo Gallery będę mógł ponownie ściągnąć czy też będę musiał skopiować je za pomocą pendrive''a?
 10. miCHolo_PL

  W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

  Mój tata gra tylko w Battlefield''a na PC, na konsoli nie gra, bo nie umie posługiwać się padem. Moja mama zaś w ogóle nie gra, sądzi że gry są dla małych dzieci :)
 11. miCHolo_PL

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Mam pewien problem z PS3. Co jakiś czas wyskakuje informacja o tym, że kabel internetowy nie jest podłączony, ale zaraz potem wszystko wraca do normy. Czym jest to spowodowane? P. S. Mam wersję 40GB i łącze 4 Mb/s.
 12. miCHolo_PL

  Grupa gram.pl w STEAM

  http://steamcommunity.com/id/miCHolo_PL Też proszę o zaproszenie.
 13. Ja nie spotkałem jeszcze swojej pierwszej miłości. Byłem już kilka razy zakochany, ale nigdy nic z tego nie wychodziło. Wiem, że nawet jeśli ją znajdę, to i tak to się nie uda, bo mam odpychającą osobowość :(
 14. Witam, szukam dobrych słuchawek do gier za cenę do ok. 100zł. Jakie moglibyście mi polecić?