Llordus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1263
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Llordus

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. http://allegro.pl/beyerdynamic-dtx-910-salon-dealerski-gw-pl-i5577094307.html Na przyklad te. Ladnych pare lat uzywalem je do kompa do wszystkiego. Te senheisery o ktorych piszesz imho nie beda miec startu do tych beyerow. Have fun ;)
 2. Llordus

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  To nie wina "prędkości GOGa", tylko co najwyżej twojego połączenia. Każdy patch z GOG leciał u mnie max parę-parenaście minut, tyle że łącze mam porządne (UPC 120Mb) i nic mi nie obniża/blokuje transferu podczas update-u gry.
 3. Zdaje się że na kolejnym poziomie - 4 lub 5.
 4. No właśnie całkowicie z sensem. Gdyby nie było ograniczeń w korzystaniu z magii, to ta gra byłaby trywialna. Dla przykładu - potyczki choćby w podziemiach pod twierdzą. Miałem tam takie historie, że przy użyciu samych broni i umiejętności wygrać nie byłem w stanie. Dostawałem oklep jak miło. Jak za to druid z magiem zaczęli spamować czarami 2/3lvl, to dla odmiany walka stawała się dosyć łatwa. W przypadku gdy muszę się czasem przespać, żeby odzyskać możliwość czarowania - balansuje umiejętnościami/czarami w taki sposób, żeby jak najdłużej być w stanie grać bez odpoczynku. Gdybym nie był do tego zmuszony, spamowałbym kulami ognia i śnieżycami - i było by po grze, zanim jeszcze na dobre się zaczęła.
 5. Llordus

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  W tym momencie dla mnie, osoby pracującej w ciągu dnia, było już za późno. Na ustawienie downloadu mam czas pomiędzy powrotem do domu z pracy a pójściem spać. Zresztą - żebyś jeszcze pisał o pudełkowych wersjach - to miałoby jakikolwiek sens, ze względu na logistykę związaną z przechowywaniem przedmiotów materialnych. Ale Ty mówisz o ciągach danych alfanumerycznych. Coś, co można w pół godziny przesłać po internecie - w dowolnie wybranym narzędziu/protokole. Nie wiem jak późno musielibyście zapuścić odbiór cyfrowych danych, żeby nie być w stanie poprzypisywać ich do kont klientów na czas. Ale jakoś nie przekonuje mnie tłumaczenie o winie wydawcy. Dzięki. Niestety, nie ma grania bez czekania. Bo nie mogłem zrobić pre-downloadu wczoraj :(
 6. Llordus

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  To są naprawdę niezłe jajca. Po to kupowałem klucz do Pillars of Eternity, żeby dostać go szybko, i żeby korzystać ze wszystkich plusów, które z tego wynikają - jak choćby preload, który na steam wg mojej wiedzy jest już dostępny. Dzięki temu, że kupiłem w gram.pl, jutrzejszy wieczór spędzę na downloadzie, zamiast na grze. Ehhh, szkoda gadać....
 7. Llordus

  Battlefield Hardline - recenzja

  Nie zasługuje. Od czasów BFBC2 kupuję na premierę każdego nowego BF-a. Zawsze przy nowej części "zapominałem" o poprzedniej, przerzucając się w multi na najnowszy dostępny tytuł. W przypadku BFH po raz pierwszy od lat zdażyło mi się zatrzymać na dysku poprzednią część serii - bo BFH nadaje się na popykanie chwilę w ramach urozmaicenia, ale to BF4 wciąż jest tym tytułem, w którym multi daje najwięcej frajdy.
 8. Cóż. Za przypomnienie mi recenzji, która skłoniła mnie do wydania kasy na największą wtopę mojego grania w ostatnich kilku latach, włączyłem w podziękowaniiu AdBlocka. I przez jakiś czas tak pewnie zostanie. Również z powodów wspomnianych wcześniej przez Ring5. I mówię to z bólem - jeśli bowiem dalej będę się rozmijać z Myszastym w opiniach, to już w ogóle nie będzie tu kogo czytać.
 9. Tak, tu masz rację. Cóż, może już za długo żyję, ale dla mnie ta "młodzież" to wciąż dzieciarnia ;) Niezupełnie :) Jak biegam w BF4 to oczywiście treść mnie specjalnie nie rusza. Ale po grach RPG spodziewałbym się jednak chociaż odrobiny zmuszenia do pogłówkowania ;) No ale co kto lubi...
 10. Cholera wie jak oni oceniają. Kompletnie mnie to nie interesuje. Po prostu to, że w grę nie mogą grać dzieci (zakładając faktycznie treści które są dla nich nie przeznaczone), to jeszcze nie oznacza, że gra automatycznie jest godna dorosłych odbiorców. Bo przy skopanej, trywialnej fedexowej oprawie/fabule (jaką było np. DA:O), zbyt wiele wulgaryzmów i nagości czyni po prostu grę prymitywną. Co nie znaczy, że dorosłą.
 11. Trochę złośliwie, zapytam jednak. Skoro nie jest to gra dla dzieci, wiadomo też że nie jest to gra dla dorosłych - to do kogo jest ona skierowana? :) Uprzedzam, że fakt iż w grze będą "wulgaryzmy" czy "nagość" nie wystarcza by zdefiniować grę dla osoby dorosłej ;)
 12. W temacie "gliny vs przestępcy" to może mnie zainteresować tylko i wyłącznie jeden tytuł. SWAT 5. Ewentualnie HD remake SWAT 4. Jakieś EA-owe popłuczyny po BFie tylko po to, żeby wprowadzić nową "markę" mnie zupełnie nie interesują. Zwłaszcza, że BF4 do dzisiaj ma zrypane wiele elementów w stopniu kompromitującym ludzi odpowiedzialnych za QA.
 13. Llordus

  Dark Souls - temat ogólny

  To jest dwóch różnych kupców. Ten z kanałów przy smoku później na stałe osiada pod filarami akweduktu nad kaplicą firelink. Ten drugi to specyficzny dla covenantu jest - i faktycznie dostępny w blightown na dole, po przystąpieniu do "kocura".
 14. Llordus

  Dark Souls - temat ogólny

  No trzeba. Ale hydra akurat nie jest jakoś specjalnie trudna, przynajmniej dla mnie nigdy nie była :)
 15. Llordus

  Dark Souls - temat ogólny

  No tak. Ale żeby z tej drabiny zejść i wpakować się na hydrę, to musisz kupić przedmiot od kowala, odblokować stosowną bramę i dojść do tej drabiny zanim ubijesz havela i później hydrę. A przecież mówiłem o tym, że tego przedmiotu nie trzeba u kowala kupować, bo właśnie jest ta drabina - więc jedyna opcja w tej sytuacji to ubić havela, ubić hydrę i dopiero dojść do drabiny :)