Eguroll

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  359
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Eguroll

 1. Pewnie przedobrzą i woda będzie pluskała przy pierwszej lepszej okazji, boisko będzie przeorane, bramki będą się przewracały a siatki dziurawiły... To naprawdę nie jest mi potrzebne, żeby czerpać radość z rozgrywki. Mam nadzieję, że skupią się też na samym gameplayu.
 2. > Michapod też mam ochotę i też mnie zastanawia czemu Ubi wydaje 2 na raz przecież stracą > na tym trochę kasy. A co do wymagań to wczoraj się załamałem bo mam kartę graficzną 512 > mb, ale na razie jest dobrze. > Na PC sprawa jest oczywista - AC IV tradycyjnie zaliczy obsuwę ;)
 3. Eguroll

  Tydzień z ArmA III: Prawdziwa wojna

  > "że jest realistycznym symulatorem" > --------- > Nie jest. Arma to świetna gra, ale do symulacji brakuje jeszcze efektu skali. Kliku -kilkunastu > ludzi nie szturmuje samotnie wrogich wiosek, a rzeczywiste nasycenie jednostkami zmechanizowanymi > nie jest w 1/10 tak wysokie jak ma to miejsce w grze. Arma to symulator zabawy preppersów, > albo taki komputerowy obóz ASG, ale nie oszukujmy się, że ma wiele wspólnego z prawdziwą > wojną. Wiesz, że istnieje coś takiego jak jednostki specjalne które nie atakują 200 osobowej wioski w 1000 ludzi? Poza tym nie widzę problemu by stworzyć scenariusz dla 100 graczy i przeprowadzić razem z nimi szturm na wioskę [problemem może być tylko znalezienie tylu towarzyszy broni do gry]. A jednostek zmechanizowanych możesz sobie naustawiać tyle na ile pozwala Ci procesor. Tutaj także nie widzę problemu :D Wojna się zmieniła - teraz walczy głównie technologia.
 4. Eguroll

  Demo FIFA 14 już dostępne

  > Pograłem 2 godzinki. Pierwsze minus, który rzucił mi się w oczy to ekran rozgrywki z > 2 czarnymi paskami na dole i u góry. Następnie w Fifie 13 jak i poprzednich wersjach > gdy wybierałem kamerę Dynamiczną obraz i piłkarze byli dużo więksi teraz nawet przy maksymalnym > przyzoomowaniu nie widzę różnicy. Moje pytanie czy te 2 rzeczy zostaną zmienione do daty > premiery? Jest kilka plusów rozgrywki naprawdę przyjemnie mi się grało. Tryb FUT bardzo > sympatycznie zrobiony dodatkowo ciekawe menu i jak na razie bardzo przekonujące mnie > piosenki :) Zmień sobie rozdzielczość to nie będziesz miał czarnych pasków u góry i na dole.
 5. Niektóre naprawdę można w pierwszej chwili pomylić z rzeczywistością.
 6. > czemu nasze gry tak odstaja graficznie ? wyjatkiem jest tylko druga czesc wiedzmina Akurat w przypadku tego typu gry liczy się przede wszystkim grywalność ;]
 7. Wygląda i zapowiada się ciekawie - w tym roku się chyba skuszę nie tylko na FIFĘ ale i PES''a właśnie :)
 8. Oo a patrzyłem tak ze 3 dni temu i najtaniej widziałem za 189. Biorę póki się da :D
 9. A może cdp.pl pomyślało by o przedsprzedaży A3? Takowa już istnieje na steamie - daje dostęp do wersji beta jednak cena po przeliczeniu na złotówki to około 200 zł.
 10. Topielice raczej topiły w zbiornikach wodnych a nie rozrywały szponami. Gra ciekawa ale szkoda, że nie przepadam za tym gatunkiem. Może kiedyś wypróbuje, w końcu to nasz rodzimy produkt ;]
 11. O ACIII chyba tez mówili, że nie ma co się martwić i wersja PC będzie na równi z konsolami. I co? Taki **uj... Pożyjemy zobaczymy
 12. A ja myślałem, że w BFie składy są czteroosobowe dlatego, że fireteam składa się z czterech osób...
 13. > Komuś chyba podobał się Skyrim. Te wybrzeże ze śniegiem i hełmy z rogami... klimaty nordyckie > pełną gębą. Czytając sagę Wiedźmina można się domyślić, że ludność Skellige była inspirowana nordami a piraci ze Skellige wikingami dlatego też nie doszukiwałbym się tu Skyrima...
 14. Frostbite, Frostbite Everywhere
 15. A światłość wiekuista niechaj Star Warsom świeci - amen.
 16. Nie podoba się nie kupujcie. Tryb multiplayer jak dla mnie jest świetny ;]
 17. Napisy można włączyć ale przez to, że głos jest zniekształcony to te napisany też się nie zgadzają z tym co gość mówi.
 18. Wygląda jak gra na telefon z androidem za 500 zł a nie na konsole do grania za 1000 zł -,-
 19. Mimo, że mają idealny wzorzec to i tak nie potrafią go wiernie odtworzyć...
 20. Coś mi się wydaję, że Windows 7 będzie drugim najdłużej używanym przeze mnie systemem zaraz po XP a jak sytuacja w ciągu kilku następnych lat się nie zmieni to być może najdłużej używanym. Osobiście chciałem sprawdzić Windowsa 8 jednak filmiki na youtube już mnie skutecznie od tego odwiodły.
 21. Jako kierowca ciężko mi jeździć na innym widoku niż widok z wnętrza pojazdu z widoczną kierownicą. Btw. w grach się jeździ trudniej niż prawdziwym wozem.
 22. Trochę smutne, że taka perełka wśród gier wideo jak ArmA 2 zdobywa popularność dzięki modowi ;[