Luigius

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1016
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Luigius

 • Ranga
  Delegat
 1. Ostatni post poszedł bez echa, muszę się powtórzyć: Mam lapka MSI GT683-476XPL, z serwisu wiem, że ma płytę główną MS-16F21 - czy wie ktoś, czy gniazda z innych płyt głównych (i jeśli tak, to jakich) pasują do tej płyty głównej? Proszę was, niech się ktoś taki znajdzie - jak mi padnie gniazdo całkiem to zginę na studiach. :(
 2. TYTUŁ: Krytyczny poziom skomplikowania życia TEMAT: Moja tradycja, czyli bez opisu tematu - tytuł mówi wystarczajaco dużo. LINK: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=437461&n=85
 3. Krótkie pytanie do forumowiczów: Wie ktoś, skąd wydębić książkę serwisową laptopa MSI GT683-476XPL lub otwierał go wcześniej? Potrzebuję informacji nt. tego, jakie gniazdo zasilania do niego pasuje.
 4. Pytanie krótkie - jaka jest konkurencja dla Kindle''a na rynku e-booków? Szukam jakichś alternatyw, które mogłyby być może odrobinę tańsze a o porównywalnej jakości.
 5. Luigius

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Elementalista powodujący krwawienie? Musts haves. Chyba, że czegoś nie zrozumiałem.
 6. Wiesz co, mam po prostu takie przeczucie. Od pewnego czasu zdecydowałem się kierować przeczuciem - jak po prostu dochodzę do wniosku, że nie chcę oglądać tego filmu/grać w tą grę, i to robię. Zwykle wiele na tym nie tracę, a zawsze mogę zyskać myląc się - a nuż ktoś mnie przekona a cena nie będzie wtedy zaporowa, od razu robi się lepsza oferta. No ale - na razie mam wrażenie, że będzie to lekki niewypał.
 7. Co do Borderlands 2: Mam niejasne uczucie, że żadna recka mnie do niego nie przekona i o ile jedynka podobała mi się niezmiernie i mam jej GOTY, to dwójki chyba nawet nie ruszę po obniżce cen (choć kto wie). Co do polonizacji: Kurde, boję się, że zostanę spalony za to, że wolę poczytać Tolkiena, Martina i Pratchetta w oryginale, bo przecież są i powinny być używane polskie wersje. IMHO jedynymi grami, które powinny być polonizowane są RPGi - reszta tego nie wymaga, a jeżeli ta polonizacja jest, to tylko po to, żeby zwiększyć sprzedaż znanym nazwiskiem. (Oczywiście o polonizacjach gier RPG niskich lotów można by było wspomnieć, ale nie będę się na ten temat wypowiadał.)
 8. Parę fajnych osób jest, to może też się dorzucę. :) Żebym ja tylko dobrze nick swojej postaci napisał... Nick: Maitalaniia Rasa: Asura Klasa: Elementalista Wiek: 19 Inne MMO: WoW, 2 lata temu.
 9. Luigius

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Próbowałem wszystkiego po kolei, i tak jak napisałem, usunięcie arcavira pomogło. Zastanawia mnie tylko czemu - wyłączałem mu wszystko, zasadniczo uruchamiałem win7 bez niego i nadal problem był, dopiero po usunięciu go minęło.
 10. Luigius

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Ciekawości... Okazało się, że ArcaVir przeszkadzał w instalacji. Śmieszne jest to, że przy całkowicie wyłączonym antywirusie nadal instalować się nie chciało...
 11. Luigius

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Win7, kodu błędu nie miałem, dopiero teraz przed chwilą wskoczył mi błąd 7:0:0:0:0, a komunikat to po prostu napis ''Download Failed!''. Najlepsze jest to, że pisałem już z supportem GW2, i żadna ich pomoc mi nie rozwiązała problemu. Próbowałem już wyłączać firewalle, wyłączyłem wszystkie programy Nie-Małomiękkiego za pomocą MSCONFIG i komunikat pojawiał się nadal.
 12. Luigius

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Niestety, mam problem i z instalacją z płyty jak i z pobieraniem. Zawsze pojawia mi się ten sam komunikat, że nie udało się zacząć pobierania. W tym wypadku nie mógłbym też wcześniej sobie gry pobrać.
 13. Luigius

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Naprawdę, nikt z tu obecnych nie miał problemu z instalacją, że nikt pomóc nie umi? Kurde, szczęściarze.
 14. Luigius

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Mam ArcaVir. Wyłączyłem już w nim firewalla, a także zrobiłem to samo z Windowsowym, nadal nic. Edit: @Siupson: Ponoć są problemy z serwerem logowania.