Trolowarzysz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  615
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Trolowarzysz

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Kontra Activision https://www.youtube.com/watch?v=h7mBp9jSlQA
 2. Ktoś już wpadł na podobny pomysł. https://www.youtube.com/watch?v=h7mBp9jSlQA Nadawałoby się na nową serię, chociaż BF dla mnie skończył się już na 2142.
 3. Taa, jakby znajdowanie drogi przez zombiaków było największym problemem z nimi. Ciekawe czy zamierzają cokolwiek zrobić z przechodzeniem ich przez ściany i podłogi i zadawanie obrażeń graczowi z odległości kilku metrów. Ostatnio zginąłem 2 razy siedząc tylko w jednym z budynków, w pełnym oporządzeniu. Nie polecam tej gry nikomu, zmarnowana stówa. 100x więcej zabawy miałem przy modzie Dayz do Army 2.
 4. > Na szczęście w nowym Wolfensteinie Niemcy wykazali się ogromną szczodrością nie tylko > pozwalając nam zachować własne (aczkolwiek okupowane) państwo, ale także przekazali nam > swoje tereny ze Sczecinem na czele. > > Nie wiem jaki sens mają tutaj historyczne dywagacje, gdy sami twórcy gry nawet raz nie > raczyli spojrzeć na przedwojenną mapę Europy, czy poczytać o tym jak miała wyglądać III > Rzesza po wygraniu wojny przez Niemców. Może w tej wersji historii zgodziliśmy się na propozycję ataku na ZSRR ?
 5. Jak nie ma czegoś konkretnego co można postawić na półce to idź pan z tym w wuj... Oby w Wieśku Trzecim dali jakąś fajną figurkę a nie blade popiersie.
 6. > Geralt siada, a trawa wystaje mu z piersi, robi piruet i chwyta miecz wbity w ziemię > a ten... wciąż tam tkwi. Screeny ekwipunku to też nic zachęcającego - wygląda to jak > tło z drugiej części obrobione w paincie (nawiasem mówiąc ekran ekwipunku w "jedynce" > był zdecydowanie lepszy niż ten konsolowy z "dwójki") Ja rozumiem że to już leciwy silnik > graficzny i ma swoje ograniczenia, ale czy mody nie są po to by właśnie poprawiać i dostosowywać > do współczesnych możliwości? > Patrz: pierwszy post Mod wydaję się idealnym pretekstem by wreszcie jedynkę przejść, wstyd przyznać ale przestałem grać jeszcze przed bagnami. Dwójkę też koniecznie przejdę przed premierą finalnej części, edycja rozszerzona nie tknięta.
 7. No i gdzie ci gracze Wargame się pytam ? Nie ma komu dupska łoić ;)
 8. Prawda jest taka, że tegoroczny dodatek do WoWa powymiata wszystko inne, dużo graczy wróci do WoWa bo Blizzard wreszcie poszedł po rozum do głowy. Po zawodzie na Guild Wars 2 już nie wierzę, że powstanie jakieś lepsze MMO od WoWa, chyba tylko Star Citizen ma jakieś szanse u mnie.
 9. Bardziej przydałby się jakiś porządny, hardcorowy shooter z tego okresu. Wiadomo, o żadnym codzie nie byłoby mowy ale dałoby się zrobić coś grywalnego o wojnie okopowej. https://www.youtube.com/watch?v=bOZ8-iy7DiU
 10. Trolowarzysz

  Wargame: Red Dragon - recenzja

  > Gościu, czy ty przeczytałeś tekst i go zrozumiałeś? Tak i wyraźnie widzę, że recenzent skupił się głównie na trybie sp a zaledwie musnął multiplayer. Zakładam, że zagrał ze 3 gry, dostał solidny łomot i tyle. W Wargame gram od EE i we wszystkich trzech odsłonach nigdy nie było balansu rodem ze Starcrafta i nigdy nie będzie. Wygrać można zarówno talią NATOwską jak i talią czerwonych, wszystko zależy od gracza, jak zareaguje na sytuację i czy ma odpowiednie jednostki np. do powstrzymania spamu. Owszem nacje niebieskich posiadają kilka jednostek które wg. mnie powinny zostać mocno znerfione ale nie są one na tyle potężne by wygrywać całe mecze, mało tego już nie jednej się oberwało, przynajmniej raz w tygodniu gra otrzymuje patcha balansującego (niewywracającego przy okazji gry do góry nogami). W najbliższym czasie gra otrzyma update wprowadzający nowe jednostki dla państw NSWP (Czechosłowacja, Niemcy Wschodnie i Polska) ale szczerze i bez nich dobrze sobie radzę grając koalicją tych państw. Wystarczy posiedzieć trochę w zbrojowni, pograć kilka gier, przetestować które jednostki są dla nas bardziej przydatne które mniej, opracować swój własny styl gry i talie którymi będzie nam się przyjemnie grało. Do tego warto znaleźć sobie ekipę do grania, chętnych zapraszam do polskiego community: http://steamcommunity.com/groups/wargamepolska
 11. Trolowarzysz

  Wargame: Red Dragon - recenzja

  Gościu czy ty zrobiłeś recenzję samego trybu single player ? oO
 12. > 600,000 dolarów, ale za co? Fani już nie lepsze robili remaki i to za darmo. Dokładnie, CryEngine 3 zaprasza... a no tak, nie można żadnej kaski za to wziąć a to szkodka...
 13. No fajnie, czyli gdzieś ze 2 lata dostanę to co mi obiecali... Bolałoby bardziej gdybym miał kompa na którym mógłbym komfortowo pograć :P
 14. > A czy gry kiedykolwiek były realistyczne? Niektóre tak, gościu na filmiku sam mówi, że "kładą duży nacisk na autentyczność" a tu Tygrysa możesz wysadzić w powietrze z karabinu... no kurna autentyczne strasznie.