lawenda

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  488
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O lawenda

 • Ranga
  Delegat
 1. Wszystko dzięki niesamowicie niskiej cenie PS2 i gier na nią...
 2. lawenda

  Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

  W różnych miastach można mieć po jednej na miasto. To raczej nic nie zmienia.
 3. lawenda

  Gadu-Gadu

  Ja używam AQQ od jakiegoś roku, i jedyne co zauważyłem z błędów to brak konferencji (ogólnie problemy z nią). Mi działa zawsze stabilnie, nigdy się jeszcze nie zwiesiło. :)
 4. lawenda

  Gadu-Gadu

  Osobiście bardzo AQQ polecam, reklamy są w oknie rozmowy ale są tak małe, że prawie niezauważalne. Ogólnie jest dużo wygodniejszy niż GG (przynajmniej od starszych wersji, nowej nie miałem okazji oglądać).
 5. Miałem nadzieje że ktoś z Sony wygra :)) oczywiście gratulacje zwycięscy :)
 6. lawenda

  Ulubione pismo komputerowe

  Regularnie kupuje CDA, myślę że to najlepsze polskie czasopismo o grach na PC. :) Inne pisma mają dużo niższy poziom recenzji, w większości są mniej obszerne, mniej rzetelne i rzadko kiedy można nad nimi usiąść dłużej.
 7. lawenda

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Ale sam nie podajesz większej ilości faktów, przeczysz sam sobie. Jedna wojna na kilka stuleci historii to chyba nie dużo, prawda?
 8. lawenda

  Quiz Fable: Zapomniane Opowieści

  Przepraszam, nie chciałem zrobić zastoju. (Można by przypiąć zasady quizu...) Odpowiedź dobra, Blem +1.
 9. lawenda

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Myślę jednak że ja wymieniłem ważne fakty dla stosunków Polsko - Węgierskich. Ty wymieniłeś trochę mniej ważne fakty (jedynie wyprawy Macieja Korwina), jeśli by więc patrzeć tylko fakt wymieniony przez Ciebie to ocena też będzie nieobiektywna. Powiedź o jakimś poważniejszym sporze, który mógłby pokazać że ja idealizuje nasze stosunki z Węgrami.
 10. lawenda

  Quiz Fable: Zapomniane Opowieści

  Czytaj ze zrozumieniem, już zadałem pytanie. Pytałem jaka jest najlepsza zbroja w grze i jaka jest jej klasa pancerza po założeniu pełnego zestawu?
 11. lawenda

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  To też nie zmienia faktu że mieliśmy z Węgrami unie personalną, stosunkowo mało poważnych wojen itp.. Myślę że o to chodziło Piratowi 111.
 12. Filmik fajny, mi się podobał, muzyka mogła by być dużo lepsza, ale ogólne wrażenie pozytywne. Szkoda że takich dobrych filmików amatorskich jest bardzo mało (w porównaniu do tych nieciekawych oczywiście).
 13. lawenda

  Titan Quest - Temat ogólny

  To taki żart twórców, jest więcej takich listów, choć nie są tak naprawdę nic warte możesz je sobie zbierać.
 14. Uspokajam się? :p Próbuje myśleć o czymś innym, czekam aż mi przejdzie, ew. trochę poklnę albo powiem do kogoś coś niemiłego.... w ostateczności ściana.
 15. lawenda

  Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

  A ja mam trochę głupie pytanie, mianowicie czy ktoś ożenił się z facetem i poszedł z nim do łóżka? Ja mam teraz grę odinstalowaną i nie mam jak sprawdzić w tej chwili.