upiordliwy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3181
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O upiordliwy

 • Ranga
  Delegat
 1. upiordliwy

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  System operacyjny to Win 7, staram się wszystko aktualizować na bieżąco, nie wiem natomiast co mam zrobić z tymi .NET Frameworkami.
 2. upiordliwy

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Witam, mam następujący problem z kompem : Próbuję odpalić Games for Windows Live, program pokazuje mi błąd, każe skorzystać z pomocy technicznej Microsoftu, ale wszyscy dobrze wiemy jak ta "pomoc" wygląda. Mianowicie wyświetla mi się lista miliarda możliwych problemów enumeratywnie wyliczonych, a nie do wszystkich są rozwiązania. Jako, że nie jest to jedyny problem, z którym mam problem, (głównie mam problem z grami), poszperałem trochę w sieci i skorelowałem problem ze środowiskiem .NET Framework. Wydaje mi się, że musiałem coś sknocić wcześniej, ponieważ mam obecnie zainstalowane wersje 1.1 i 4.0, czy to może być przyczyna problemów z GFWL ? Próbowałem z kolei zainstalować wersje 3.0, 3.5, 3.5 SP i 3.5 Language Pack , ale nadaremnie. Za każdym razem wyskakuje mi jakiś problem, a to niekompatybilność systemu, a to konieczne wyłączenie określonych funkcji w Panelu (wyłączałem je z 1000 razy) a to nieobsługiwanie mojego systemu operacyjnego. Pomożecie?
 3. upiordliwy

  VGA 2010: Nowy Elder Scrolls w drodze!

  Morrowind - swego czasu mój ulubiony cRPG, Oblivion podniecał tylko ze względu na grafikę i fizkę, wszyscy się tym podniecali swego czasu, to która karta to pociągnie było wyznacznikiem podaży na nie w sklepach. Ale faktem jest, że ostatnio Bethesda robi gnioty jadące na licencji. Wszyscy, którzy grali w Obka wiedzą dobrze, że nie można mówić o epickości questów, bo jednak nie porywały one. Mimo, że skusiłem się nawet na Game of the Year Edition to olałem dodatki, bo się wcześniej znudziłem, nie dałem rady. Jak dla mnie Oblivion to nuda i monotonia, kocham TES, a mimo to po tym jak zagrałem ostatnio w Dragon Age''a i Mass Effecta 3 wolałbym, żeby Bethesda poszła w stronę widowiskowości ich RPG, albo chociaż powtórzyła sukces klimatu z Morrowinda. Bardzo sobię tego i Wam życzę
 4. upiordliwy

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Znudziła mi się szczerze mówiąc walka z tym programem. Ilekroć go odinstaluję i przeinstaluję to dopada mnie to samo, cóż robić?
 5. upiordliwy

  Mass Effect 3 po raz kolejny potwierdzony

  Ja się zgadzam, z tym jednak zastrzeżeniem, żebyśmy rozwinęli skrót DLC, bo wg. mnie zbyt rozszerzająco interpretujemy to pojęcie. To co robi BioWare to właśnie wg, mnie typowe DLC, downloadable content, takie pierdółki jak w przypadku DLC do Obliviona : koń, miecz, 2 metry kwadratowe powierzchni na której znajdzie się jeden nowy quest, czyli typowy skok na kasę, a ballada geja toniego to już raczej dodatek, pełną gębą, z ochami i achami, bo rzeczywiście rozszerza fabułę i dodaje do gry dużo contentu. BioWare robi wg. mnie od zawsze gry "niepełne", czyli takie, które wydaje się że nie powinny się jeszcze skończyć, że powinno tam jeszcze coś być. Marzy mi się, że wypuszczą w końcu produkcję, która przykuje mnie na dłużej niż ME2 czy DragonAge. Ale przecież nawet ich NeverwinterNights, które liczy sobie już parę dobrych latek nie obyło się bez dwóch dodatków, a nie wiem jak wam ale mi pozostawiało niedosyt. Może to też jest ich formuła na sukces : zrobić coś nie tak długiego, żeby się znudziło a jednocześnie niezbyt krótkiego żeby miało pochlebne recenzje. A ew. braki uzupełniamy DLC, które dodatkowo przynoszą kupę kasy.
 6. upiordliwy

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Up, proszę jeszcze raz o odpowiedź na wyżej postawione pytanie:)
 7. upiordliwy

  Games for windows - Live

  Witam, mam ogromny problem z Games for Windows Live na Win 7 64. Instaluję najnowszą wersję tego oprogramowania ze strony producenta, instalacja niby przebiega ok, po czym próbuję uruchomić program, wyświetla mi się ten mały prostokąt z logo a potem wyskakuje komunikat że nie można uruchomić clienta Games for Windows Live - ktoś wie co z tym zrobić? Proszę o pilną pomoc.
 8. upiordliwy

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Witajcie, mam problem z GTA IV, mam Win 7 64bity, sprzęt, który wykracza poza minimalne wymagania, oryginalną grę. Co z tego, skoro instaluję gierkę, instaluje najnowszego patcha a mimo to gra nie uruchamia się. Najdalej doszedłem do ładowania pierwszego poziomu, po czym wyskakuje mi fatal error WTV190 a Games for Windows Live nie mogęi tak i tak uruchomić. Co poradzicie?
 9. No tak, tylko właśnie którą wybrać, skoro cena tak różna a ich parametry to dla mnie w dużej części czarna magia.
 10. Ponawiam moje pytanie : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&pid=48219
 11. Mógłby mi ktoś przetłumaczyć czym różnią się : http://www.arest.pl/shop/index.php?inc=produkt&k=Sieci,%20routery&katid=16&skatid=175&filtr=0:&ID=16844 http://www.arest.pl/shop/index.php?inc=produkt&k=Sieci,%20routery&katid=16&skatid=175&filtr=0:&ID=5975 http://www.arest.pl/shop/index.php?inc=produkt&k=Sieci,%20routery&katid=16&skatid=175&filtr=&ID=13285 i którą warto kupić do domowego użytku ?
 12. upiordliwy

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  Witam, od niedawna zainstalowałem Obliviona na nowym kompie i non stop grę przerywa mi jakiś crash. A to wyskoczy mi bluescreen, a to program przestaje mi działać i wywala się do Windowsa. Posiadam edycję GOTY, zainstalowałem oba dodatki, więc teoretycznie powinien być spatchowany maksymalnie, nieprawdaż? Niestety coś nie gra. Wiecie może co mogłoby być przyczyną problemu?
 13. A będąc przy tym 4890, na jakich sterownikach będzie śmigał najlepiej ?
 14. Ponawiam pytanie - jak duża jest różnica pomiędzy: 1. AMD Phenom II X4 925 /2.8GHz, 2MB L2, 6MB L3, 95W, BOX, AM3/ a 2. AMD Athlon II X4 620 /2.6GHz, 2MB, 95W, BOX, AM3/ i czy warto do tego drugiego dokładać?
 15. Ale właśnie zastanawiam się, czy jeśli nie chciałbym go podkręcać, tak żeby wyrabiał tyle co Phenom, to nie musiałby dołożyć do niego tyle co do Phenoma. Zastanawiam się nad X4 925 2,8 GHz no i teraz pytanie do specjalistów z forum - opłaca się zmienić tego Athlona na ww. Phenoma?