Hellslinger69

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  63
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hellslinger69

 • Ranga
  Przodownik
 1. Hellslinger69

  Steam ma 125 milionów użytkowników

  > Ale nadal są ludzie którzy nienawidzą steama ;D Słuszna uwaga.
 2. > > Wiadomo czy gra będzie podpięta do Steam''a?? > > Ciekawe, że o to zapytałeś. O ile Grey Goo jest zintegrowane ze Steam, o tyle w pudełkowym > wydaniu GG od Techlandu klucza nie będzie. > Będzie natomiast klucz do serwisu należącego do Techlandu, z którego po zarejestrowaniu > się i podaniu klucza z pudełka dopiero otrzymamy klucz Steam. > Jest to związane z zabezpieczeniem przed odsprzedażą polskich kluczy za granicę, w związku > z niską ceną gry w Polsce. > http://www.gtaonline.pl/humble-bundle-z-grami-square-enix-vt94939.htm?view=previous Ale że jak to będzie działać?? Po za kupie gry najpierw trzeba się logować gdzieśtam za pomocą kodu z pudełka który nie jest kodem do gry żeby dostać kod Steam dzięki któremu będzie można dopiero odpalić w ogóle płytki?? To jakieś chore. Dlatego nie nawiedzę tego cyfrowego crapu (czytaj Steam, Origin i tak dalej)
 3. Jeśli będzie NO-Steam to może kupie. W innym przypadku sobie odpuszcze.
 4. Wiadomo czy gra będzie podpięta do Steam''a??
 5. Jeśli ta gra zostanie wydana na pewno ją kupie. Jest to produkcja polska, a ja lubię wspierać rodzimą branżę wirtualnej rozrywki. Z drugiej strony mam nadzieję na to że fabuł gry jednak nie będzie się opierać tylko i wyłącznie na masowym mordowaniu ludzi.
 6. Ehh na gram to kiedyś były promocje. Gram.pl obecne jest cieniem dawnego siebie.
 7. Jeśli chodzi o ten Wielki Zderzacz Hadronów to ośrodek chyba nazywa się, CERN a nie SERN no chyba ze w grze jest inaczej??
 8. Jeśli gra będzie wymagać aktywacji na Steam podczas instalacji to podziękuje.
 9. > No i kupa. Muszę czekać z graniem do jutra, bo ten bezsensowny steam zaczął ściągać 5GB > patcha i nie da mi grać dopóki nie dociągnie wszystkiego. Skubany limit na internet - > muszę czekać do północy i ustawić download. Jeszcze tylko czekajmy aż nam dowalą podatek > od ściągania i za taką łatkę zapłacimy jeszcze 10 zł dla państwa. > > Gdzie te czasy gdy ściągało się łatki samemu i się je samemu instalowało? > > [M - AK] I dlatego jestem zagorzałym przeciwnikiem Takich systemów. Uplay pozwala łatwo zainstalować grę i aktywować kiedy ci pasuje. Z kolei Steam to zło wcielone.
 10. Hellslinger69

  Hyrule Warriors - recenzja

  Ja to chcę na PC :D
 11. Wydanie zapowiada się naprawdę interesująco. Ciekawi mnie ile z tych gier będzie wymagać Steamwork do działania. W moim przypadku jest to determinujący aspekt który decyduje o zakupie gry. Mam nadzieje ze trafią się takie które tego wymagać nie będą.
 12. Co do Divinity to czekam az troche cena spadnie na Gogu i wtedy sobie go zakupie. Potem nagram i wrzucę do pudełka :D [m-r]
 13. Zapowiada się naprawdę genialna produkcja. Mam nadzieję że wyjdzie w wersji pudełkowej , i oby nie korzystała ze Steamwork.
 14. Ja sie zastanawiam czy Gram całkiem przeszedł na cyfrową dystrybucje?? Bo już od baaardzo dawna nie było jakiejś promocji z wersjami pudełkowymi.