KANTAR1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  70
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KANTAR1

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ten screen powinien wyrazić więcej niż tysiąc słów: http://screenshooter.net/4918558/nehwtdj ;) Co może być nie tak? Jakieś tekstury się nie wczytały?
 2. Kupię pierwsze F.E.A.R. z dodatkami. Premierowe opakowania. W przypadku F.E.A.R. i dodatku Extraction Point mogę kupić same pudełka, jednak Perseus Mandate poszukuje pełnego zestawu (gra,instrukcja, pudełko).
 3. KANTAR1

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Cała ta edycja kolekcjonerska jest moim zdaniem nie warta swojej ceny, no ale jak już pisałem. Jako fan serii, mieć ją musiałem.
 4. KANTAR1

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Też spodziewałem się czegoś więcej. A co do manierki (bo to chyba jest manierka?) to się nie wypowiadam, bo wedle informacji na nią naklejonych to z niej pić nawet nie można. :) Nie zmienia to faktu, że nawet jak beznadziejna nie byłaby EK i tak bym ją kupił. ;P
 5. KANTAR1

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  No i kolejne: Ja swoją EK kupiłem za 158zł na allegro. Więcej raczej bym za nią nie dał, a już na pewno nie 250zł i w górę, bo są też oferty z takimi cenami. Damianuss1 ------> Na allegro dużo jest kolekcjonerek. Btw Gratulacje. Ciekawa kolekcja. Dzięki faraoneek23 ------> Jestem, jestem. Call of Duty to moja ulubiona seria gier. :)
 6. KANTAR1

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Wedle życzenia, fotki EK:
 7. KANTAR1

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Doszło Black & White 2 z dodatkiem i Call of Duty: World at War EK. KANTAR1
 8. KANTAR1

  Call of Duty 5: World at War

  Kiedy włącza się tryb Nazi Zombie? Obejrzałem napisy do końca i nadal go nie ma. Dodam, że mam niemiecką wersję językową. Wykasowali ten tryb czy co?
 9. KANTAR1

  Call of Duty 5: World at War

  A nie da się gdzieś skopiować profilu? Gdyby statystyki znowu zaliczyły restart, wklejałbyś go z powrotem do folderu i tyle. Tak tylko proponuję, bo sam nie wiem czy to możliwe.
 10. KANTAR1

  Call of Duty 5: World at War

  Jest jakiś sposób na uniknięcie wejścia na te serwery z 5000 punktów za jedno zabójstwo? Nie chcę się nadziać na takie coś i zepsuć sobie zabawę.
 11. KANTAR1

  Call of Duty 5: World at War

  Pojazdy są na paru mapach (tylko czołgi), ale są nieciekawe. Prowadzą się fatalnie i doskonale widać, że zostały dodane na siłę. Pamiętam, że kiedy grałem w betę to nikt ich nie używał. EDIT: Swoją opinię opieram na becie.
 12. Jeśli zmieniłem swoje dane zaraz po wybraniu nagrody to paczka zostanie zaadresowana na te nowe dane?
 13. KANTAR1

  Call of Duty 5: World at War

  Anulowałem zamówienie na Ultimie, żeby złożyć je ponownie, a tu patrzę, że o 20:16 e-mail z prośbą o potwierdzenie doszedł. :/
 14. KANTAR1

  Call of Duty 5: World at War

  Może mi ktoś powiedzieć po jakim czasie dochodzi e-mail z prośbą potwierdzenia zamówienia na ultimie? Czekam już dwa dni i nic nie ma. Da się potwierdzić zamówienie jakoś inaczej niż mailem?
 15. KANTAR1

  Call of Duty 5: World at War

  Wyjaśnienie recenzenta co do tej brutalności gry: World at War jest pierwszą grą z serii z nalepką 18+ i oczywistym jest, że można było tu pokazać więcej niż w poprzednikach. Nigdzie nie przeczę, że wojna brutalna nie jest - napisałem to zresztą w samym tekście, czego nikt nie raczył zauważyć. Jakichś problemów z przemocą na ekranie też nie mam, ale gdy w ciągu pięciu minut gry kosząc Japończyków naoglądałem się kilkunastu latających głów w powietrzu, to proszę o wybaczenie - to ja jednak wolę mniejszy realizm i +16, nie wiem, jakoś nie pasuje mi to do tej gry. Nie wiem po jaką cholerę twórcy poszli w stronę nowego Rambo, za zaletę tego w żaden sposób uznać nie mogę.