Gvyn

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1378
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gvyn

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Gvyn

  Manga i Anime - temat ogólny

  Gram po zmianach stał się mocno nieprzyjemny w użytkowaniu. W tym momencie nie wiem nawet czy wersja mobilna działa poprawnie, bo po pierwszym miesiącu przestałem próbować. Żeby nie było, że spam: Czy drugi sezon "Shokugeki no Souma" będzie się składał tylko z turnieju? Trochę te ciągłe potyczki kulinarne i nic poza tym zaczynają mnie męczyć.
 2. Gvyn

  Rozdaję klucze

  Pirates of Black Cove. Dziękuję.
 3. Szybki google podpowiada mi to: http://www.imdb.com/title/tt1541160/
 4. Gvyn

  Manga i Anime - temat ogólny

  Bardziej niż dodanie miniaturek przeszkadza mi brak wyraźnego podziału na oglądane, obejrzane itd. i brak szybkiego przejścia z anime do mang i vice versa. Zgadzam się co do tego, że stary lepszy i miło, że zostawili opcję powrotu do niego.
 5. Gvyn

  Manga i Anime - temat ogólny

  https://kissanime.to/Anime/Ghost-Sweeper-Mikami
 6. Gvyn

  Manga i Anime - temat ogólny

  Ale jak narazie bardziej mi to przypomina DanMachi. Może dlatego, że Aqua się do Belldandy nie umywa ;)
 7. Gvyn

  Manga i Anime - temat ogólny

  Wystawiłem tę samą ocenę. Co do drugiego sezonu obawiam się, że może jednak być już trochę zbyt powtarzalnie. Walka w ostatnim odcinku wydawała mi się już trochę za długa.
 8. Gvyn

  Manga i Anime - temat ogólny

  Odpadłem po 9 odcinkach. Pierwsze Utawarerumono było haremówką, ale miało oprócz tego jeszcze fabułę. Tutaj była haremówka i nic więcej. Czy dalej dzieje się coś ciekawego, czy mogę kompletnie zapomnieć o tym anime?
 9. Gvyn

  Manga i Anime - temat ogólny

  Byłoby łatwiej, gdybyś podał, który to był rok, a nie ile miałeś wtedy lat, ale na chwilę obecną znalazłem to: http://myanimelist.net/anime/182/Tenkuu_no_Escaflowne , jest to anime, było na Fox kids i jest tam jakaś scena transformacji. jednakże nie wydaje mi się by to było to czego szukasz. Gdy już ustalisz rok, możesz szukać na podstawie tego: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_programs_broadcast_by_Fox_Kids lub tego: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jetix . Może znajdzie się ktoś kto wskaże Ci konkretną odpowiedź, ale ja mogę tylko wskazać kierunek , w którym możesz szukać.
 10. Gvyn

  Manga i Anime - temat ogólny

  A jak stoi jakość tłumaczenia?
 11. Tak tylko dodam, że wersja mobilna nadal mi nie działa.
 12. Gvyn

  Manga i Anime - temat ogólny

  O faktycznie. Tyle wykresików. Chociaż w sumie wolałbym achievementy.
 13. Gvyn

  Manga i Anime - temat ogólny

  Hmmm... Nie zauważyłem niczego. Co się zmieniło?
 14. > Już powinno być ok :) Potwierdzam, działa. Za to znalazłem jeszcze coś, co do czego nie jestem pewien czy jest błędem: wątek "manga i anime" nie jest wyświetlany w dziale, "forum ogólne", ani żadnym innym, chociaż ostatni post tam był godzinę temu. Biorąc pod uwagę, że usunięto przypinanie postów, wyszukiwanie go za każdym razem, by sprawdzić czy jest tam nowy post, będzie bardzo nie wygodne. I z rzeczy niewygodnych przejście na drugą stronę wątków "forum ogólnego" znowu przesuwa na górę strony i znowu trzeba scrollować przez tę mase przypiętych odgórnie wątków, Strasznie wydłuża to czas szukania wątku sprzed kilku dni.