Solostran

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  407
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Solostran

 1. Nie lubię się czepiać, ale news przed publikacją można przeczytać. Chyba że to informacja od Ubisoftu wrzucona na serwis bez żadnej weryfikacji. Ale to tym gorzej. Tak więc autorze - przeczytaj tekst od początku 3 akapitu i popraw błędy :)
 2. Solostran

  Anomaly Defenders już dostępne

  Drobne sprostowanie co do oferty Games Republic: 1) Dostępne są wersje na Steam i DRM-free (na wszystkie platformy - PC, Mac, Linux). Dotyczy to tak Anomaly Defenders, jak Anomaly 2 wchodzącego w skład pakietu. 2) Na GR pakiet kosztuje 9,99$. Czyli trochę taniej niż na Steam.
 3. Solostran

  Problem z aktualizacją sterowników AMD

  Instalator prawdopodobnie wykrywa obecnie zainstalowany sterownik jako aktualną wersję. Możesz sprawdzić czy problem rozwiąże usunięcie obecnie używanego sterownika, a następnie - po restarcie komputera - zainstalowanie na czysto najnowszej wersji.
 4. Ale to, że możesz podać dwie sprzeczne odpowiedzi już chyba nie bardzo. I tego dotyczył komentarz. Sam w sumie zaznaczyłem, że nie gram w D3 i że gram magikiem.
 5. Spróbuj przeinstalować klienta Games for Windows Live. Aktualną wersję znajdziesz tutaj: http://www.xbox.com/pl-PL/live/pc/downloadclient.
 6. Solostran

  Problem z aktualizacją sterowników AMD

  Komputer stacjonarny czy laptop? Jaki model karty?
 7. Solostran

  Problem z symulatorem ambulansu

  Podaj konfigurację komputera, a najlepiej wklej DxDiag: http://www.cdprojekt.pl/www/pomoc/tutorial_dd_01.html.
 8. A nie chodzi Ci przypadkiem o profil LIVE? Żeby założyć konto LIVE musisz wcisnąć w czasie gry na klawiaturze klawisz Home - pojawi się wtedy u góry ekranu panel logowania, dający również możliwość rejestracji konta.
 9. Solostran

  Alone in The Dark - Problem z grafiką

  Problem może być związany właśnie ze sterownikami. W pierwszej kolejności sugeruję wykonać reinstalację sterowników. Jeśli to nie pomoże, sprawdź czy problem rozwiąże zainstalowanie jednej ze starszych wersji sterowników - np. 10.1. Archiwum sterowników ATI znajdziesz tutaj: http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/previous/Pages/radeonaiw_vista64.aspx
 10. Zaktualizuj grę do najnowszej wersji: http://www.cdprojekt.pl/files/get/660/Patch_1_2
 11. Cyt. "Mówię szczerze o tym co stało się z fabułą Mirror''s Edge, bo wiem, że niektórzy gracze nie byli rozczarowani narracją w grze.". Drobna pomyłka - "...because I know some players were disappointed with the narrative in the game" znaczy raczej, że niektórzy gracze BYLI rozczarowani.
 12. Solostran

  Problem radeon 6870

  Masz zainstalowane jakieś dodatkowe oprogramowanie do karty graficznej? Jeśli tak, sprawdź czy pomoże jego odinstalowanie. Np. Asus do swoich kart dołącza różny dziwny software (Smart Doctor to się chyba nazywa), który potrafi generować więcej problemów niż jest z niego pożytku. Jeśli samo odinstalowanie takich programów nie pomoże, możesz sprawdzić czy pomoże odinstalowanie sterowników Catalyst, usunięcie ich pozostałości np. programem Driver Sweeper, a po restarcie komputera instalacja najnowszego sterownika.
 13. Jeśli uruchamiasz grę na Windows Vista lub Windows 7, sprawdź czy pomoże wymuszenie uprawnień administratora przy uruchomieniu gry. Żeby to zrobić kliknij prawym przyciskiem myszy na skrócie do "Jade Empire" i wybierz z menu opcję "Uruchom jako administrator".
 14. Solostran

  TITAN QUEST ZŁOTA EDYCJA

  No więc tak: instalator pozwala na wpisanie wyłącznie tych znaków, które zostały użyte w czasie generowania numerów seryjnych. Jeśli użytkownik próbuje wpisać inne (powiedzmy "niedozwolone") znaki, nic się nie dzieje. Prawdopodobnie wpisujesz niewłaściwy kod - klucz rejestracji elektronicznej, a nie numer seryjny (klucz produktu, klucz instalacyjny etc.). Jeśli posiadana przez Ciebie gra pochodzi z wydania w serii Extra Klasyka, numer seryjny powinien znajdować się na drugiej stronie instrukcji, na wewnętrznej stronie okładki.
 15. Solostran

  Stalker Cień Czarnobyla - ciemny ekran

  Żadne "dodatkowe" okno nie miało się wyświetlać. Czasem zdarza się, że gra ustawia rozdzielczość nieobsługiwaną przez monitor komputera - słychać wtedy wszystkie dźwięki gry, ale nie widać obrazu. W takim przypadku, po uruchomieniu gry w oknie problem nie powinien wystąpić. Jeśli gra uruchomiła się w oknie, a obraz dalej nie jest wyświetlany, problem może leżeć po stronie karty graficznej. Z pierwszego posta wynika, że uruchamiasz Stalkera na laptopie. Czy komputer wykorzystuje Nvidia Optimus? Jeśli tak, w panelu sterowania Nvidia, w zakładce zarządzania ustawieniami 3D utwórz dla gry profil wydajności i przypisz jej dedykowaną kartę GeForce. Druga sprawa - jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, zainstaluj aktualny sterownik karty dostępny na stronie www.nvidia.pl.
 16. Solostran

  Stalker Cień Czarnobyla - ciemny ekran

  W folderze C:\Użytkownicy\Publiczny\Dokumenty Publiczne\stalker-shoc znajdziesz plik o nazwie user.ltx. Otwórz go w notatniku i znajdź linię rs_fullscreen on. Zmień ją na rs_fullscreen off, zapisz zmiany i uruchom grę. Stalker uruchomi się w oknie, co pozwoli Ci dostosować ustawienia (w tym rozdzielczość, która najpewniej jest problemem w tym przypadku).
 17. Solostran

  Titan Quest Pomocy!

  W tym niestety nie pomogę, ale możesz spróbować następujących rzeczy: 1) Upewnij się, że uruchamiasz grę przez Bibliotekę Steam, a nie przez plik exe "Titan Quest". 2) Sprawdź spójność plików we Właściwościach gry w Steam. Jeśli komunikat nadal "failed to find Steam" nadal będzie się pojawiać, sugerowałbym kontakt bezpośrednio ze wsparciem Steam.
 18. Solostran

  Titan Quest Pomocy!

  Problem powinno rozwiązać zaznaczenia we właściwościach pliku exe gry (w folderze Steam, dalszy ciąg ścieźki jest podany w komunikacie), na zakładce Zgodność, opcji uruchamiania gry jako administrator.
 19. Odpowiem za Michała - gra wymaga aktywacji w Steam, jeśli chodzi o blokadę regionalną, aktywacja możliwa jest tylko na terenie Polski.
 20. Upewnij się, że korzystasz z w pełni zaktualizowanej gry. Druga rzecz - sugerowałbym wczytać jeden z wcześniejszych zapisów, utworzonych przed przejściem przez portal prowadzący do Zdrajcy.
 21. Tak, przy czym ich instalacja jest opcjonalna. O ile pamiętam polska wersja gry zawsze zawierała te tekstury.
 22. Solostran

  Spellforce 2 - problemy

  Sprawdź czy pomoże zainstalowanie najnowszego sterownika karty graficznej: http://www.nvidia.pl/object/notebook-win7-winvista-64bit-280.26-whql-driver-pl.html i ew. uruchomienie komputera w trybie czystego bootowania: http://www.cdprojekt.pl/support/tutorial/3027/Czyste_bootowanie.
 23. Solostran

  Spellforce 2 - problemy

  Wklej raport DxDiag: 1. Wciśnij jednocześnie klawisze "logo Windows" + "R", następnie w oknie Uruchamianie wpisz: dxdiag i zatwierdź klawiszem Enter. 2. Poczekaj na zebranie informacji i kliknij "Zapisz wszystkie informacje...". 3. Zapisz raport w wybranym miejscu i wklej jego treść w kolejnym poście.
 24. Solostran

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  Doświadczonych - jeśli dobrze pamiętam sugerowane są min. okolice 20 poziomu (ale grałem dawno, więc mogę źle pamiętać).
 25. Solostran

  Wiedźmin 2 -launcher- problem z połączeniem

  Jeśli korzystasz z systemu Windows w angielskiej wersji językowej, przyczyną problemu może być zainstalowanie gry w domyślnym folderze (a konkretniej znaki diakrytyczne w jego nazwie). Zainstaluj grę ponownie, ale tym razem wybierz instalację niestandardową i zmień nazwę folderu gry z "Wiedźmin 2" na np. "The Witcher 2" czy "Wiedzmin 2".