Leos8

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1902
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-2 Słaba

O Leos8

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Najżałośniejsi są jednak Twitterowcy, którzy okraszają się mianem oburzonego gracza, z którego od razu wychodzi konserwa myślowa i zacietrzewienie na widok innego koloru niż białoskórny. Ci krzyczą najgłośniej.  
 2.   To Ty jesteś autorem tego idiotycznego Tweeta, na którego p. Lauren odpowiedziała? Powinszować. Dokładnie zrobiłeś z siebie gamonia, którego opisujesz w komentarzu.      Proszę, tutaj Tweet - niestety, na Twitterze nie mogę znaleźć, ale jeśli to Ty, to brawo Mariusz, way to go, keep on the shitty work, buddy!   https://www.facebook.com/MistycyzmPopkulturowy/photos/a.388445924557109.88687.215723675162669/1625970240804665/?type=3 Ojej gamonie się spieniają bo nie jestem czołobitny przed jakimiś wiecznie uśmiechniętymi absolwentami gender studies z Kanady. Ten materiał w cześci przynajmniej powinni dać Polakom do roboty - fantastyka jest mocno przesiąknięta naszą kulturą. Koleś, Ty się nawet nie odniosłeś. Ty umiesz dyskutować, czy tylko rzucać prawilnymi wyzwiskami? 1) Stwierdziłeś, że robią debili z graczy, gdzie gracze niewiele mają do powiedzenia przy tej produkcji. Serial oparty jest na książkach. 2) To nie jest serial tworzony tylko dla Polaków, a kilku Polaków ma wkład w tworzenie tego serialu. 3) Wolę zagranicznych scenarzystów, którzy mają już doświadczenie i muszą się wykazać, niż nasz jakże wielce utalentowany naród poetów nak***iających scenariusze do Pitbulla, Botoksu czy innej szmiry. Nie twierdzę, że w Polsce nie ma dobrych scenarzystów - twierdzę, że jeszcze nie znalaziono takich, którzy tworzyliby coś na skalę światową (zakładam, że mogę się mylić).   Twoje podejście jest typowo "polaczkowate" - oni zrobią źle, gender studies, Kanada - zero merytorycznej wartości w krytyce. I jeszcze wyskakujesz do Hissrich z mordą.
 3.   To Ty jesteś autorem tego idiotycznego Tweeta, na którego p. Lauren odpowiedziała? Powinszować. Dokładnie zrobiłeś z siebie gamonia, którego opisujesz w komentarzu.      Proszę, tutaj Tweet - niestety, na Twitterze nie mogę znaleźć, ale jeśli to Ty, to brawo Mariusz, way to go, keep on the shitty work, buddy!   https://www.facebook.com/MistycyzmPopkulturowy/photos/a.388445924557109.88687.215723675162669/1625970240804665/?type=3
 4.   To Ty jesteś autorem tego idiotycznego Tweeta, na którego p. Lauren odpowiedziała? Powinszować. Dokładnie zrobiłeś z siebie gamonia, którego opisujesz w komentarzu.     
 5. W grze, którą od początku zapowiadali na co-opa i byli szczerzy, że wymaga dwóch graczy, serio MINUSEM jest wymaganie dwóch gracze? WTF.
 6. Bolek też donosił i dobrze na tym nie wyszedł ;) Rób co chcesz. Każdy ma prawo do własnego zdania :) Pozdrawiam serdecznie. Khalid, jakbyś uważnie wczytał się w "demokrację" to byś wiedział, że wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się dyskryminowanie i krzywdzenie mniejszości oraz innych ludzi. Daruj sobie, bo jesteś śmieszny w tym nawiązaniu do Bolka. Po to są zgłoszenia, by takie toksyczne jednostki usuwać.
 7. Zgłosiłem Twój komentarz jako seksistowski i dyskryminujący Just to be clear. Babka robi dobrą robotę, analizując kolejne postacie z Sagi i mając niezły ubaw z fanami. Napędza bezpośredni marketing przy produkcji, jednocześnie nie wydając na to kupę forsy i nigdzie nie napisała, że "oto idą konkrety". Nie będzie też spoilerować i walić faktami wbrew umowie oraz sobie, bo "Khalid" z gram.pl ma z tym problem. Nie wiem, do czego masz ten wąt, ale Twoje podejście do sprawy jest, w moim odczuciu, skrajnie żałosne.
 8. Dobry wszystkim, przepraszam za nieobecność i czas odpowiedzi - zwyczajnie przeniosłem wątek gdzie indziej. Postaram się jednak dzisiaj dodać wszystkich. Obecnie możecie mnie znaleźć pod nickiem GROM_Mindcrowed - stąd mogą być problemy ze znalezieniem mnie. Ten wątek od tej pory będzie sprawdzany już przeze mnie regularnie. Przepraszam raz jeszcze za błąd - mea culpa :)
 9. Nie wiedziałem, że powstały działy ;) Okay, mogę prosić o przeniesienie tematu?
 10. Hej :) Szukamy komunikatywnych ludzi do zabawy taktycznej w grze Rainbow Six Siege ;) Wymagany TeamSpeak (mamy własny serwer) i mikrofon. Nick na Uplay: Mindcrowed ;) Kiedy już dodacie mnie do "znajomych" zapewnię IP TeamSpeaka i hasło do channelu :) Powodzenia i widzimy się w grze!
 11. Leos8

  Pro Evolution Soccer 2016 - recenzja

  No spoko. Ale jak się wersja PS4 ma do wersji PC? Różnice jakie są prócz graficznych?
 12. Wiem, wiem. Chciałem po prostu sam moje myśli poplątane wyjaśnić :) Dziękuję i oby nie tak upalnego dnia jak ten w Poznaniu :D
 13. Może trailer i był kontekstem, ale chodziło mi o samo użycie "Dlatego/Dla tego" - jedna i druga forma określa coś całkiem innego, przy czym odniosłem wrażenie, że kolega drugą określał jako z gruntu złą, tylko dlatego że słowa nie są napisane razem. Przyznam, że nie skupiałem się na trailerze i kwestia poprawności tłumaczeniowej, więc obejrzałem trailer teraz jeszcze raz - i przyznaję, tłumacz skrewił (sam tłumaczem jestem). Więc jako forma sama w sobie - jest poprawna, chociaż tutaj jest nie na miejscu. W kontekście trailera - po prostu ech.
 14. A mnie właśnie Skyrim, Oblivion (jaka adekwatna nazwa do tego, co mi zaprezentował) odrzucił, bo świat jest tak nudny, miałki i pusty, że musiałem go zamodować, by jakoś przez grę przebrnąć. Te same lochy co chwilę, te same jaskinie "umieszczono mnie tutaj bo tak", które również wyglądają identycznie. Wrażenie wtórności i powtarzalnego mielenia, kukiełkowatości wiosek oraz plastikowości postaci obecne przez całą grę. Nie widzę też w jaki sposób niby Skyrim nagradza za eksplorację inaczej niż zdobywanie jakichś przedmiotów i wywalanie na ekranie komunikatu "Jesteś taki super, że damy ci plus jeden do skilla...i jeszcze raz...i jeszcze raz...cobyś czuł się nagradzany". W Wiedźminie podobnie - eksplorując możesz zdobyć nowe przedmioty szybciej. Chodzi o przygodę samą w sobie, właśnie kreatywność zwiedzania. Więc moje słowo przeciwko twojemu - gust kontra gust. Chociaż dla mnie akurat de gustibus est disputandum. Świat Wiedźminia jest najlepszą iluzją żyjącego, jaką widziałem - w przeciwieństwie do Skyrima.
 15. Nie oni tutaj wyszli na analfabetów. Dlatego jest spójnikiem, spaja zdanie podrzędne, jest zamienne za ponieważ. "Dlatego walczymy" byłoby w zdaniu "Uciskają nas, dlatego walczymy". Zaś "Dla tego walczymy" oznacza, że "TO" (TEGO, by nie było wątpliwości) jest powodem ich walki, cokolwiek to może być. Forma poprawna. Polecam się poduczyć, zanim zacznie Pan ciskać jaśnie gromy.