Leos8

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1904
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-2 Słaba

O Leos8

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kolejny raz udowadniasz, że jesteś tylko nic nie wnoszącym do dyskusji hejterem. Za każdym razem komentujesz w ten sam sposób - bez merytoryki, bez żadnych argumentów, rzucając jakimiś absolutami. Żałosne.
 2. Z tego, co widzę, pan popada w absolutyzm. Albo w lewo, albo w prawo, nic pośrodku. Ma być na 100%, albo w ogóle. Tymczasem życie się stopniuje i od tego jest relatywizm moralny, który stopniuje zasadność poglądu w kontekście sytuacyjnym. Więc tak - tolerancja powinna kończyć się na tolerowaniu poglądów popierających brak tolerancji w stosunku do konkretnej grupy. Podsumowując prościej: homofobia nie powinna być tolerowana, gdyż jest oparta na nienawiści i ograniczaniu prawa grupy wyznającej inne podejście seksualne niż norma przewiduje.
 3. Najżałośniejsi są jednak Twitterowcy, którzy okraszają się mianem oburzonego gracza, z którego od razu wychodzi konserwa myślowa i zacietrzewienie na widok innego koloru niż białoskórny. Ci krzyczą najgłośniej.  
 4.   To Ty jesteś autorem tego idiotycznego Tweeta, na którego p. Lauren odpowiedziała? Powinszować. Dokładnie zrobiłeś z siebie gamonia, którego opisujesz w komentarzu.      Proszę, tutaj Tweet - niestety, na Twitterze nie mogę znaleźć, ale jeśli to Ty, to brawo Mariusz, way to go, keep on the shitty work, buddy!   https://www.facebook.com/MistycyzmPopkulturowy/photos/a.388445924557109.88687.215723675162669/1625970240804665/?type=3 Ojej gamonie się spieniają bo nie jestem czołobitny przed jakimiś wiecznie uśmiechniętymi absolwentami gender studies z Kanady. Ten materiał w cześci przynajmniej powinni dać Polakom do roboty - fantastyka jest mocno przesiąknięta naszą kulturą. Koleś, Ty się nawet nie odniosłeś. Ty umiesz dyskutować, czy tylko rzucać prawilnymi wyzwiskami? 1) Stwierdziłeś, że robią debili z graczy, gdzie gracze niewiele mają do powiedzenia przy tej produkcji. Serial oparty jest na książkach. 2) To nie jest serial tworzony tylko dla Polaków, a kilku Polaków ma wkład w tworzenie tego serialu. 3) Wolę zagranicznych scenarzystów, którzy mają już doświadczenie i muszą się wykazać, niż nasz jakże wielce utalentowany naród poetów nak***iających scenariusze do Pitbulla, Botoksu czy innej szmiry. Nie twierdzę, że w Polsce nie ma dobrych scenarzystów - twierdzę, że jeszcze nie znalaziono takich, którzy tworzyliby coś na skalę światową (zakładam, że mogę się mylić).   Twoje podejście jest typowo "polaczkowate" - oni zrobią źle, gender studies, Kanada - zero merytorycznej wartości w krytyce. I jeszcze wyskakujesz do Hissrich z mordą.
 5.   To Ty jesteś autorem tego idiotycznego Tweeta, na którego p. Lauren odpowiedziała? Powinszować. Dokładnie zrobiłeś z siebie gamonia, którego opisujesz w komentarzu.      Proszę, tutaj Tweet - niestety, na Twitterze nie mogę znaleźć, ale jeśli to Ty, to brawo Mariusz, way to go, keep on the shitty work, buddy!   https://www.facebook.com/MistycyzmPopkulturowy/photos/a.388445924557109.88687.215723675162669/1625970240804665/?type=3
 6.   To Ty jesteś autorem tego idiotycznego Tweeta, na którego p. Lauren odpowiedziała? Powinszować. Dokładnie zrobiłeś z siebie gamonia, którego opisujesz w komentarzu.     
 7. W grze, którą od początku zapowiadali na co-opa i byli szczerzy, że wymaga dwóch graczy, serio MINUSEM jest wymaganie dwóch gracze? WTF.
 8. Bolek też donosił i dobrze na tym nie wyszedł ;) Rób co chcesz. Każdy ma prawo do własnego zdania :) Pozdrawiam serdecznie. Khalid, jakbyś uważnie wczytał się w "demokrację" to byś wiedział, że wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się dyskryminowanie i krzywdzenie mniejszości oraz innych ludzi. Daruj sobie, bo jesteś śmieszny w tym nawiązaniu do Bolka. Po to są zgłoszenia, by takie toksyczne jednostki usuwać.
 9. Zgłosiłem Twój komentarz jako seksistowski i dyskryminujący Just to be clear. Babka robi dobrą robotę, analizując kolejne postacie z Sagi i mając niezły ubaw z fanami. Napędza bezpośredni marketing przy produkcji, jednocześnie nie wydając na to kupę forsy i nigdzie nie napisała, że "oto idą konkrety". Nie będzie też spoilerować i walić faktami wbrew umowie oraz sobie, bo "Khalid" z gram.pl ma z tym problem. Nie wiem, do czego masz ten wąt, ale Twoje podejście do sprawy jest, w moim odczuciu, skrajnie żałosne.
 10. Dobry wszystkim, przepraszam za nieobecność i czas odpowiedzi - zwyczajnie przeniosłem wątek gdzie indziej. Postaram się jednak dzisiaj dodać wszystkich. Obecnie możecie mnie znaleźć pod nickiem GROM_Mindcrowed - stąd mogą być problemy ze znalezieniem mnie. Ten wątek od tej pory będzie sprawdzany już przeze mnie regularnie. Przepraszam raz jeszcze za błąd - mea culpa :)
 11. Nie wiedziałem, że powstały działy ;) Okay, mogę prosić o przeniesienie tematu?
 12. Hej :) Szukamy komunikatywnych ludzi do zabawy taktycznej w grze Rainbow Six Siege ;) Wymagany TeamSpeak (mamy własny serwer) i mikrofon. Nick na Uplay: Mindcrowed ;) Kiedy już dodacie mnie do "znajomych" zapewnię IP TeamSpeaka i hasło do channelu :) Powodzenia i widzimy się w grze!
 13. Leos8

  Pro Evolution Soccer 2016 - recenzja

  No spoko. Ale jak się wersja PS4 ma do wersji PC? Różnice jakie są prócz graficznych?
 14. Wiem, wiem. Chciałem po prostu sam moje myśli poplątane wyjaśnić :) Dziękuję i oby nie tak upalnego dnia jak ten w Poznaniu :D
 15. Może trailer i był kontekstem, ale chodziło mi o samo użycie "Dlatego/Dla tego" - jedna i druga forma określa coś całkiem innego, przy czym odniosłem wrażenie, że kolega drugą określał jako z gruntu złą, tylko dlatego że słowa nie są napisane razem. Przyznam, że nie skupiałem się na trailerze i kwestia poprawności tłumaczeniowej, więc obejrzałem trailer teraz jeszcze raz - i przyznaję, tłumacz skrewił (sam tłumaczem jestem). Więc jako forma sama w sobie - jest poprawna, chociaż tutaj jest nie na miejscu. W kontekście trailera - po prostu ech.