Dyplomejszon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  822
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dyplomejszon

 • Ranga
  Delegat
 1. Witam, zwracam się z prośbą o pomoc w zakupie fajnego aparatu cyfrowego kompaktowego do robienia zdjęć, a także i do kręcenia filmów w HD (przynajmniej 25 FPS) w cenie do 1500zł. Aparat nie musi być super-hiper wypasiony. Mile widziane ok. 10 megapikseli i spory zoom. Dobrze by było mieć jak najbardziej mobilny i mały, lecz to jest najmniej ważne. Aparat ma służyć do robienia zdjęć, które będę mógł oglądać na tv z full HD, to samo tyczy się filmów. Mnie podoba się osobiście nikon coolpix p100 i jest to jakby baza moich poszukiwań, lecz liczę na ciekawe propozycje :) z góry dzięki za pomoc!
 2. Dyplomejszon

  Nowa matura ;/

  no ja właśnie mam to samo. Nie wiem czy to był dobry wybór.. W sumie zaryzykowałem bo nie wiedziałem do końca o co im chodzi w tej konwencji, no ale już po ptokach. generalnie ciągle pisałem o realizmie w "Lalce" i wątkach fantastycznych i biblijnych u Schulza. Nic więcej w sumie nie odkryłem. Dobrze, że ważniejsza dla mnie historia i WOS.
 3. Dyplomejszon

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Witam! Mam takiego bluescreena na moim starym komputerze.. dobrze wysłużony widnows xp :) komputer jest średnio stary, ma ponad trzy lata. Dwa lata temu wymieniałem RAM na 2GB. Od jakiegoś czasu przy włączaniu był napis, że "PC speed fail", ale po restarcie jakoś się włączał. Teraz, gdy odpala się już Windows, widzę pulpit i wydaje się być wszystko ok, restartuje mi po prostu komputer. Czy jest to wina sprzętu czy mam może jakiegoś wiruska? (obstawiam to pierwsze, ale nie mam pojęcia dokładnie co). Dodam jeszcze, że komputer chodzi na "safe mode". Z góry dzięki :)
 4. Dyplomejszon

  Enemy Territory - Quake Wars

  Moje zdenerwowanie na sklep nie dla idiotów po prostu sięgnęło zenitu, kiedy po jakiejś zepsutej płycie Beowulfa kupiłem ET:QW, wpisuję kod, a tam, że już w użyciu :S i co? mam teraz wymienić płytę?
 5. Dyplomejszon

  Enemy Territory

  aww... mój błąd. Chodziło mi o ET:QW ;P nie wiedziałem, że są to dwie inne.
 6. Dyplomejszon

  Enemy Territory

  Moje zdenerwowanie na sklep nie dla idiotów po prostu sięgnęło zenitu, kiedy po jakiejś zepsutej płycie Beowulfa kupiłem ET :/ wpisuję kod, a tam, że już w użyciu :S i co? mam teraz wymienić płytę?
 7. Dyplomejszon

  Routery

  Kupiłem router Netgear wnr 1000 i po wielu wielu godzinach, telefonie do ich firmy itd. coś się posunęło naprzód. Już miałem konfigurować połączenie, ale znowu coś wysiadło. musiałem wyjść na jakiś czas z domu, a jak wróciłem i zabrałem się do pracy to coś się stało ze stroną 192.168.1.1 - nie chce mnie wpuścić. ja nie zmieniałem nic w dostępie, ale pojawiła się informacja, że to witryna ''viking'' żąda hasła. Czy ktoś wie o co tu chodzi? albo przynajmniej jak jakoś zresetować ten router? Dzięki z góry :)
 8. Dyplomejszon

  Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

  hmm.. przysięgam, że przed chwilą była cała biała... >.< ach, wzrok już nie ten. Dzięki! :P
 9. Dyplomejszon

  Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

  A masz z EX Gold wersję? Bo ja mogę skana wrzucić, że mam na tyle instrukcji właśnie klucz do rejestracji, ale na CDP :/
 10. Dyplomejszon

  Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

  Jest do rejestracji elektronicznej na gram.pl >.<
 11. Dyplomejszon

  Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

  Właśnie wróciłem z Media Markt. Kupiłem grę z XK Gold, patrzę, a tu brak klucza :/ albo jestem ślepy, albo go po prostu nie ma... nie wiecie gdzie on może być? A może miał już ktoś takie problemy?
 12. Dyplomejszon

  Prawo Jazdy

  Witam, ktoś się orientuje może kiedy wchodzą w życie nowe zasady? Chodzi mi o te listki, terminowe prawko itd... Chciałbym zdążyć jeszcze przed tymi zmianami i tylko obawiam się czy zdążę bo mam rok maturalny i będzie ciężko.
 13. Dyplomejszon

  Tenis ziemny - temat ogólny

  Dłuższą dam ojcu, jest wyższy (czyli weźmie Impacta). A co do tłumika to po prostu chce go dostać zamiast piłek (gratis) bo te już mam :P
 14. Dyplomejszon

  Tenis ziemny - temat ogólny

  Zamierzam zakupić dwie rakety: Wilson Roger Federer model 2009 Wilson Impact model 2009 Jestem graczem początkującym, lubiącym podkręcać piłki i mocne serwy. Generalnie jestem w miarę przekonany, iż będą to dobre rakiety, ale miło by było, jakby ktoś potwierdził w miarę możliwości. Najbardziej mnie jednak interesuje sprawa tłumika do drgań - co to jest, jak pomaga itd. dzięki! :)
 15. Dyplomejszon

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  A potem to jedz w MC... ta >.< takie sprawy to po pracy :P