Coni-z

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  347
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Coni-z

 1. Jeśli znasz któryś z pozostałych to po co pytasz? Przecież wystarczy ;)
 2. Faktycznie wystarczy tylko jeden język. Zachęcam do wysyłania zgłoszeń. Pracuje się u nas naprawdę fajnie :)
 3. Witam, Niektórzy z Was pewnie pamiętają mnie jeszcze z czasów kiedy aktywniej udzielałam się na forum :-) Dziś pozwolę sobie wrzucić informację dla osób które chciałyby pracować w branży gier komputerowych. GOG.com, platforma cyfrowej dystrybucji klasycznych gier komputerowych, poszukuje nowej osoby do zespołu, a konkretnie do działu pomocy technicznej. Jeśli gry komputerowe są twoją pasją i wiesz o nich wszystko, jeśli komputer nie ma przed Tobą tajemnic, być może ta oferta okaże się dla Ciebie interesująca. Poszukujemy osoby na stanowisko młodszego Specjalisty ds. Pomocy Technicznej, czyli tzw. "gościa od supportu" (choć ogłoszenie nie ogranicza się do samej płci niepięknej). Do wymagań należy przede wszystkim bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w szczególności w piśmie, dlatego też ogłoszenie napisane jest w tym właśnie języku. Ponadto konieczne jest również odpowiednie nastawienie (chęć pomocy innym, wyrozumiałość, odporność na stres) oraz praktyczna zdolność rozwiązywania problemów. Szczegóły znajdziecie tutaj http://twitpic.com/4btupz Zatrudniony miałby pracować codziennie (zaczynając od pierwszej połowy kwietnia) w siedzibie firmy, znajdującej się w Warszawie (nie ma możliwości pracy zdalnej). Zgłoszenia należy kierować na adres csrhires(at)gog.com.
 4. Coni-z

  GOG szuka pracownika - branża gier

  Dodam jeszcze, żeby była jasność- zależy nam szczególnie na pisanym angielskim, gdyż pomoc techniczna w GOG jest udzielana via e-mail :-)
 5. Coni-z

  GOG szuka pracownika - branża gier

  Zaocznego jak najbardziej ;-) Jeśli jesteś dziennym studentem np piątego roku i masz dużo czasu/ niedużo zajęć w tygodniu to wyślij cv. Nie ma rzeczy niewykonalnych i zawsze można się dogadać jeśli chodzi o godziny pracy. Jednak nie ukrywamy, że chodzi o pracę w pełnym wymiarze godzin, więc musisz sam ocenić czy jesteś w stanie tak dużo pracować w tygodniu.
 6. Coni-z

  Czwarte urodziny gram.pl!

  dzizyz, już 4?:] najlepszego:)
 7. Coni-z

  Weekendowa promocja RPG na GOG.com

  od Ciebie nic nie wymagają, jeśli któraś z gierpotrzebuje korzystac z jakiegoś programu to jest on wbudowany. ty tylko odpalasz i grasz :)
 8. Coni-z

  Weekendowa promocja RPG na GOG.com

  przecież kupujesz legalną kopię gry:) na forum jest nawet temat w którym fani dzielą się własnej roboty okładkami DVD na gry z GOGa, żeby ładnie gry wyglądały na półkach :) i do tego do nie musisz (jak na niektórych serwisach) grać online ;)
 9. Coni-z

  Dzieci forumowiczów

  no ba!!!! już trzymam!!! (cholera słabo mi się pisze 8 palcami ale dam radę, w końcu to już niedługo) :D ucałuj Panią Animową :D
 10. Coni-z

  Dzieci forumowiczów

  łoooooooooooooooooooooooooooo mały Anim :DDDDDDD ale super :DDDDDDDDDDDDDDDDDD gratuluję tatusiu :)
 11. o to to:] to właśnie ze względu na avka:] here comes the man in black... lalalalala ;)
 12. ja Ci dam trola :P pffffffff :D Magi> ale baby takie już są, musisz się z tym pogodzić :D
 13. nie no wiem, wiem;) nie mam ciśnienia;) Magi> znaczy że pobrudziłam się długopisem na twarzy?:D hyhyhy
 14. oj tam, oj tam :P nie rób scen :P też nie mam konsula, tylko gramy mają teraz inny kolor a my jesteśmy jako userzy ;) Seph> aż chciałoby sie zaśpiewać "do łezki łezka, aż będę niebieska..." :D
 15. bo mniej niż my pracuje przy komputerze;) ale jakby miała na to czas, z całą pewnością by was pozdrowiła :)
 16. w tym przypadku chodziło o tydzień vs 1 wieczór czyli jak już się chcesz czepiać to raczej użyłabym słowa "długo":P a akurat dobra zabawa lepiej jak trwa dłużej niż krócej:P a my się zawsze bawimy dobrze :P :) Dux> niezmiennie nasza niezmordowana Pani Grażynka :D Assire> u u uuuu chłopaki u u uuuu nie płaczą :D a uwierz mi że jeszcze się rozkręci ;)
 17. to raczej Assire będzie biedny jak go w końcu Akne weźmie i zagoni go roboty:D hadziaaaaaaaaaaa!! :D Dux> ha!!! u nas wszystko na wypasie :D
 18. khe khem:P nie nekst łik tylko w jeszcze następnym;) w tym nekst łik jest wigilia;)
 19. ejjj bez przesady :P my po prostu mamy poczucie humoru i lubimy się czasem wygłupiać:) nikt tu nie wariuje :P a któż z nas, choć przez moment nie chciał być niedźwiedziem? :D
 20. Coni-z

  ZJAZD forumowiczów ! [m]

  zabiegane obie tylko ja na szczęście na tym stoisku które odwiedzili gramowicze:D a obie jesteśmy normalne;) bez napinania się :) Stalker rules:P :) kepny> nawzajem:D nie bywam za często;)
 21. Coni-z

  ZJAZD forumowiczów ! [m]

  >Ale wiesz.. tej "pani" na początku to prawda, nie jedyna :P mi i Akne też próbowałeś "paniować":P ja tam nie miałam oporów żeby mówić do Ciebie na "ty" :D ewrybady> miło było Was poznać;) i jako że zwrócono mi kilkakrotnie uwagę co do częstotliwości mojego pojawiania sie na forum oraz pisania wpisów na GSie- obiecuje że postaram sie poprawić;)
 22. LOL to samo chciałam napisać, siostro:D btw- chyba z apapem?:P heh
 23. AQ: łatwo Cię rozpoznać Coni: No tak, przecież wrzucałam zdjęcia AQ: No niestety :D rotfl pominąłeś tylko dziewczyny z dziecięcego, ale one nie siedzą na forum;)
 24. Coni-z

  Strony internetowe to prasa

  właśnie o to mi chodziło... "trzeba z młodymi naprzód iść" :P nie umiem się wypowiadać o polityce spokojnie więc nic nie powiem:D w necie do zrobienia;)
 25. Coni-z

  Strony internetowe to prasa

  ja powiązałabym z kilkoma, do obecnej włącznie... bo ktoś tą ustawę powinien znowelizować i to natychmiast;/