wosq

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  252
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O wosq

 • Ranga
  Przodownik
 1. wosq

  All Points Bulletin - recenzja

  Beta utwierdziła mnie w przekonaniu, że potencjał trzeba umieć wykorzystać. Twórcom APB się to nie udało. Dla mnie 5 max 6/10.
 2. Ciekawe czy Eurogamer znów się wybije i wyskoczą oceną pokroju 5 lub 6/10. Nie wiem do końca jaki system jest zagranicą, ale gra od 7 w górę jest dla mnie warta zagrania. Przy czym te oceniane na 8 i 9 raczej mnie nie rozczarowują i zazwyaczaj opinia recnezenta pokrywa się z moimi upodobaniami.
 3. Heh konfiguracje typu SLI GTX 480 to spory wydatek i w sumie dla dodatkowych efektów nieopłacalne. Jak ktoś lubi patrzeć jak cena sprzętu spada w zastraszającym tempie to taka maszynka jest w sam raz :) U mnie na Core I5 750, 4 GB RAM i Radeonie 5850 jest dobrze. Owszem po włączeniu apexa na max spada do 20-25 klatek w tłumie, podczas jazdy jest już lepiej, ale Physx to patent Nvidii. Można to modyfikować, wywalając pliki związane z fizyką ubrań i wtedy jest git, ale i bez tego Mafia 2 wygląda bardzo dobrze a stałe 60 FPS cieszy i to bardzo. Dla dodatkowych bajerów nie będę jednak dokupywał karty Nvidii, bo to średni biznes jest.
 4. I pomyśleć, że pierwotnie X360 miał mieć np tylko 256 MB pamięci. Jeśli faktycznie zrobią grę,która wyciśnie z niego max to taka konsola i tak długo wytrzymała. Przeciętne PC starcza na ok. 1,5 roku, bo mamy postęp pozorowany a twórcy zamiast optymalizować swoje produkty robię je pod sprzęt, który ma raptem kilka % graczy Pc-towych i narzekają, że gra się słabo sprzedaje( pomijając już piractwo:)
 5. wosq

  GeForce`y 9xxx = G1x0

  Heh kolejny postęp pozorowany:) Wszystko w trosce o klienta, by ten czasem się nie pogubił....
 6. Takie rzeczy to tylko..... w USA:)
 7. Dziwna rzecz ustawienia max pod komputery,których nie ma? Przypomina mi się Crysis i jego przyszłościowa grafa:) Czyli co? Grafika na medium odpowiada tej z konsol? Czy może zrobili port, by przy okazji zarobić więcej i przekonać ludzi do konsol, bo ta jak wiadomo gry lepiej się sprzedają=przynoszą większe zyski.......
 8. wosq

  Prasa: Powstaje GoW 3

  No tak Epic po częściowym odcięciu się od PC( jako platformy do gier) zaczyna się rozkręcać.
 9. Heh będą nam uprzykrzać życie aż ludzie zmiękną i wybiorą jedyną słuszną drogę czyli konsolę:) Dla pirató gier na PC nie będzie sie opłacało robić, więc będą mieli problem z głowy.To, że 360 tez wyciekają najnowsze hity to tego producenci już nie zauważają, bo i tak gry się sprzedają. Gdyby zrobili taki numer na konsolach to by dopiero lament był a tak jak ktoś się spieszy to kupi grę na konsolę jak nie to poczeka na wersję PC i pocierpi za swoje.......
 10. Nie ma to jak subtelna reklama nowych rozwiązań zwłaszcza jakie to I7 będzie/jest super:) Poza tym jaki jest sens póki co wkładać do kompa więcej niż 4 GB RAMu, dla platform roboczych( a nie kompów domowych) za mało a dla kompów do grania wielkość większa niż 4 GB póki co może nawet spowalniać hmm proc/kartę. Może w I7 jest inaczej, ale ponad 4 GB nie warto inwestować zwłaszcza przy cenach pamięci DDR 3:D
 11. Niby nieźle, ale widać, że oparcie PC o i& i odpowiednie komponenty jak RAM, płyta główna winduje nieźle cenę samej jednostki:) Za tą cenę możnaby nabyć konsolę+ TV odpowiedni, oraz niezłą jednostkę do kompa:) Z resztą dzięki multplatformowości i konsolom nie trzeba zbyt często zmieniać sprzętu. Obecnie taki zestaw to zbytni luksus zwłaszcza, że i7 to nowość i odpiowiednie komponenty sporo kosztują. Może za jakiś rok lub dwa taki zestaw będzie bardziej opłacalny:)
 12. wosq

  FIFA 09 bije rekordy

  Ja bez żalu odpuściłem sobie i wersję 08 i 09. Co innego jakbym posiadał konsolę, bo wersję PC od 05 do 08 tworzyła ekipak kilku-kilkunstu osób nie wiele w tej grze zmieniając. Niby 09 ma widoczne zmiany, ale w porównaniu do wersji konsolowej to i tak się nie umywa. No cóż nie od dziś wiadomo, że bardziej liczy się sprzedaż i chęć trafienia do masowego odbiorcy niż rozwój( przynajmniej w wersjach PC). Co innego konsole, gdzie gry sprzedają się nieporównywalnie lepeij ze względu na mniejsze piractwo( do tej pory niby nie stanowiło ono prpblemu dla konsol, ale coraz więcej hitów wypływa an torrenty z X 360).
 13. Póki co z ekonomicznego punktu widzenia przejście na CoreI7 jako platformę jest po prostu nieopłacane. Drogie płyty, pamięci, procesory:( Ja wiem, zę rozwój jest ważne, ale dzięki obecnym konsolom nie jest nam to aż tak potrzebne.
 14. Jeśli nie będzie problemu z crossfire na tej karcioszce to powinno byc ok. Bo do tej pory takie dwa w jednym potrafiły się sprawowac gozej niz karta oparta na pojedynczym chipie.
 15. wosq

  Dan Houser o DLC do GTA IV

  Może jak tych DLC się nazbiera zroią pudełkową wersją?:) Z resztą DLC w formie cyfrowej dystrybucji jest mozliwe na każdej z 3 liczących się platform, więc jego zachwyt to zagranie pod producenta sprzętu:)