OKIGorgon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O OKIGorgon

 • Ranga
  Robotnik
 1. A więc przejdę grę co najmniej 3 razy. Normalnie. Bez zabijania. I jeśli faktycznie nie ma złych decyzji: zabijając wszystkich, aż nie zostanę jedyną żyjącą osobą w Night City.
 2. Poczekam. Jestem cierpliwy. Co to jest jeden rok?
 3. Zdecydowanie gra dla mnie... Ale limit 20 osób? Moje marzenie by zrekrutować całe miasto legły w gruzach.
 4. OKIGorgon

  Rape Day nie będzie dystrybuowane na Steam

  Valve nie ma problemu, by banować gry małych studiów i developerów indie. Trzeba przekonać jakieś gigantyczne studio, które zarabia Steamowi miliony, by zrobiło grę o takiej tematyce i postawiło ultimatum: "Wydacie naszą grę, albo wycofujemy się ze Steama razem ze wszystkimi naszymi grami". Jeśli Valve zezwoli na grę w takiej sytuacji, straci swoją wymówkę.
 5. Ktoś pomyślał by zrobić grę na podstawie multiplayer'a ze Splinter Cell'a.
 6. Jestem zadowolony z tej decyzji. Japońskie gry gacha, które są jednym wielkim loot boxem wciąż mogą być wydawane w Polsce w niezmienionej formie.
 7. Przesuinęcie rynku PC w stronę konsol? Playstation i Xbox to teraz growe PC, dlatego większość gier stworzonych na konsole jest również wydawana na PC. Nie ma większych problemów z portem. Nintendo nie widzi zysku w PC ponieważ tworzy gry na własne konsole, które nijak mają sie do reszty, więc dla nich byłby to zbyt duży wydatek. Gdyby otworzyli oczy i przerzucili sięe na konsolę Xony lub Microsoftu, od razu zaczęli by wydawać gry na PC.
 8. I tak pewnie znajdą się dzieci, którym to zasmakuje.
 9. Wreszcie coś czego brakowało mi w Alpha Protocol i było wprowadzone tylko raz na jakiś czas w Deus Ex: Human Revolution.
 10. O ile się orientuję, FNaF4 polega niemal wyłącznie na słuchaniu. Używanie latarki bez przerwy tylko doprowadzi do przegranej.
 11. Konsolowe exckusive''y? Przynajmniej połowa PC-towców (ta, nieobawiająca się problemów z prawem) grała, gra i bezie grać w te gry na emulatorach. Bloodborne? Żaden problem. Wystarczy poczekać 30 lat na emulator PS4.
 12. Wielka Brytania nie rozumie, że trollowanie to coś więcej, niż wkurzanie innych. Trolling is a art.
 13. Czwarta osoba... Coś takiego nie istnieje. Jest pierwsza osoba - ja: widok z oczu bohatera; druga osoba - ty: widok z oczu kogoś innego niż bohater, kto jest częścią świata i może dokonywać interakcji z bohaterem; oraz trzecia osoba - on, ona, ono: widok z oczu kogoś kto nie jest częścią świata.
 14. OKIGorgon

  Konkurs - Zgadnij co robił Krzysiek?

  Przegrywał z kobietą przeprowadzającą z nim wywiad w rozbieranego pokera. Codziennie w przeciągu całego tygodnia.