xJaJox

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  224
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O xJaJox

 • Ranga
  Przodownik
 1. No i to jest news! Czyli można spodziewać się wariacji Brothers in Arms z Medal of Honor Pacific Assault, gdzie też musieliśmy polegać na drużynowym medyku. No No No... Czyżby ktoś przestał odgrzewać kotlety?
 2. W tytule powinno być The Summer Bonus Episode, a nie The Summer Bonur Episode. Poza tym spodziewałem się na nowych mapach tych bonusowych misji, tak niestety niewiele się to różni od nieuchwytnego celu. :v
 3. Ależ przewrotny tytuł! Zawsze wydawało mi się, że Zangiefem grałem już wcześniej... :P
 4. Cóż... Mogę spełnić pewne marzenia: na jedną rękę ukryte ostrze z AC na drugą GH Rico, na szyi kilka wiedźmińskim medalionów na twarzy czapka i komin Aidena Pierca i Taaadaaam! Będę latynoskim wiedźminem-asasynem z zaje*istym hakerskim telefonem i zdolnościami o wybuchowej reputacji. A tak serio to chyba czas się ogarnąć :D Odnośnie samej kolekcjonerki, fajny pomysł, fajnie wygląda na półce. Wszystko fajnie, no może cena będzie średnio fajna i to najpewniej ona stanie między mną a marzeniami.
 5. Jasne, ja to rozumiem, sam mam wiele wad, ale pozwól, ze przedstawię ci to na przykładzie. Mam bardzo duże niedowidzenie lewego oka, więc nie zostałem pilotem choćbym bardzo chciał. Więc jeśli masz wadę wymowy to nie bądź lektorem, ALBO idź do logopedy i naucz się wymowy "r" (w tym przypadku). Uwierz mi, to jest możliwe, czego sam jestem przykładem. Zrozumcie ludzie, ze czasem do robienia pewnych rzeczy trzeba mieć pewne predyspozycje, albo je w sobie wyrobić (o ile to możliwe), a jeśli, za przeproszeniem kładzie się na to lachę, albo stwierdza, ze jakoś to będzie, to jest to wybitnie nieprofesjonalne.
 6. Czy mogę mieć małe "ale" nie do treści a do samego filmu? Proszę was, ale jeśli już tworzycie jakiś film z komentarzem, to niech komentujący wymawia poprawnie "r". Ok nie każdy to potrafi, ale każdy może się nauczyć, a jeśli nie chce to niech lepiej nie zostaje lektorem, tym bardziej w filmach sygnowany poważnym serwisem z grami. Nie mówię tu o nienaganności języka, ale jakieś minimum, proszę was.
 7. Zgadzam się ze wszystkimi uwielbiającymi RtCW, przegrałem "milijony" godzin, później także w ET. Zgadzam się z autorem (noo może poza tym, że nowe wolfy słabe, bo te od Machine Games dały mi sporo frajdy) i zgadzam się z wami (zwłaszcza z muzyką! Do dziś jak usłyszę podobne tony to w głowie dokańczam na własny wolfowy sposób), tylko jedna rzecz mnie zastanawia w całym artykule. Gdzie był obóz koncentracyjny w RtCW (?), bo pomimo wielokrotności przejść nie pamiętam ;x
 8. Zdziwicie się odnośnie gameplaya, jest... Trochę sinusoidalny :) Jest tam zarówno mega satysfakcjonująca rzeźnia, ale i kawałki wymagające trochę od gracza i nie wcale nie chodzi głównie o "mega-wielką-giga brutalność", którą wszyscy nas straszą. Po prostu można powiedzieć, że twórcy mają gdzieś przejmowanie się opinią publiczną, która zdecydowanie lepiej wie od nas samych w co chcecie grać, ale decyzja i tak zależy od was. Dobra i tak powiecie, że ten komentarz był opłacany czy coś, ale powiem jedno: ja na pewno ogram :)
 9. Hej ho! Hej ho! Już Wiedźminem by się szło...
 10. Eh. Znowu to samo. Proponowałbym ludziom, którzy robią filmy o 47 najpierw pogranie w gry o nim. I najlepiej przejście ich. Najlepiej z ranga Silent Assassin. Może wtedy ktoś zrozumie o czym jest to gra.
 11. Zęby bolą. Ktoś chciał chyba tą grafiką uderzyć w klimat Borderlands. Z marnym skutkiem. Nie spodziewałem się szału czy czegoś wielkiego, ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Szykuje się solidna kaszanka :D
 12. Tylko tryb? Cóż, racja, zauważyłem taką opcję, jednak po tym, co zobaczyłem... Meh. Nie wydaję mi się by spełniło to oczekiwania moje jak i reszty graczy, choć na pewno znajdzie oddane grono ludzi. PS Polecam poduczyć się bukwy jak chcecie sensownie pograć z randomami ;P
 13. Zawiodłem się trochę. Spodziewałem się Stalkera MMO, z otwartym światem, NCP, frakcjami, wspólnymi misjami itp. A w rzeczywistości dostałem strzelankę z lobby, których pełno jest wszędzie z tą różnicą, że ta nasiąknięta jest stalkerowskim klimatem. Jednak to nie to. Więc pytam się: Kiedy ktoś zrobi coś, co nazwać będzie można STALKEREM MMO? Eh.