KingMan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez KingMan

 1. Seriously? <Wraca do grania w pirackiego AC2>
 2. Bez sensu, przecież ten film to też promocja gry...
 3. Niekoniecznie. Książki na podstawie Assassin''s Creed, Mass Effect i Dragon Age są całkiem w porządku.
 4. Narzekacie. Jeśli marka ma potencjał, należy go rozwijać, a nie zabijać. Uniwersum AC jest dość bogate.
 5. Czytaj ze zrozumieniem: "Można śmiało podejrzewać, że wcześniej będą mogli zagrać osoby, które posiadają kod z pudełka Medal of Honor Tier 1 Edition - w końcu powinni być oni uprzywilejowani w jakiś sposób, bo beta będzie miała charakter otwarty."
 6. O ile rozumiem sens powstania takiego poradnika do Wiedźmina 2, o tyle nie rozumiem sens istnienia poradnika do Herosów...
 7. Pff... Za podejście do klientów życzę Sony kolejnego ataku na PSN. A TOR pewnie będzie failem. Tym bardziej, że jest abonament.
 8. "Zaznaczmy, że wczoraj pojawił się patch 1.3 do Wiedźmina 2 na PC. " O, serio? Myślałem, że tylko changelog...
 9. Narzekacie... Mi się bardzo dobrze grało w Bulletstorma. O niebo lepiej niż w takiego CoDa...
 10. Dla mnie tak. Nie znam dobrze angielskiego, a nie wiadomo, czy fani stworzą spolszczenie.
 11. Napiszcie lepiej o tym, że Cenega nie spolszczy L.A. Noire...
 12. Jezu, szczegóły... I dobrze przepisuję. Nawet już kopiowałem ten klucz, ale nic...
 13. Dobra, teraz pisze, że klucz jest niepoprawny...
 14. Nie mogę kliknąć na Validate My Key... Tzn. kursor przybiera kształt łapki, klikam, ale zupełnie nic się nie dzieje.
 15. Nie mogę kliknąć na Validate My Key... Tzn. kursor przybiera kształt łapki, klikam, ale zupełnie nic się nie dzieje.
 16. Ile waży ta beta? Boję się, że nie będę mógł ściągnąć...
 17. Nekropolis, oczywiście. Trupy rulezzz!
 18. @marcin-malysza: a masz lepszą? Twórcy oryginału mają gdzieś pecety.
 19. Cóż, skoro Uncharted wyszło tylko na PS3, ludzie stworzyli alternatywę.
 20. Czy tylko mnie odnośnik do recenzji przekierowuje na stronę główną?
 21. > Zgodnie z tym co podała mi obsługa techniczna z CDPR: jeśli w czasie patchowania występuje u was błąd > opisywany jako niekompletna lub błędna instalacja gry to musicie grę odinstalować i zainstalować > ponownie ale tym razem w lokalizacji bez polskich znaków (np: c:\Witcher 2). Wtedy instalator > sam pobierze patch, etc. etc. > Już przy pierwszej instalacji instalowałem w folderze bez polskich znaków. Na razie instalowałem trzy razy: raz dwie godziny i wyskakiwał ten sam błąd, co teraz przy patchowaniu, potem PIĘĆ GODZIN i znowu błąd, za trzecim razem instalowałem z dysku twardego i po kolejnej dwugodzinnej instalacji udało się.
 22. Działa dość dobrze. Czasami wyłącza się po ok. dwóch godzinach grania. No i pojawia się czarny ekran podczas rozpoczęcia pewnej walki na pięści w drugim akcie.
 23. Procesor: Intel Pentium(R) Dual-Core E5200 2.50GHz Karta graficzna: ATI Radeon HD 3870 2 GB RAMu I tak, Wiedźmin mi na tym chodzi. Jakoś w końcu przeszedłem...
 24. Mam ten sam błąd. Nic nie brałem z GoGa, ściągałem patch z oficjalnej strony gry. Nie chcę reinstalować, bo to potrwa dwie godziny...
 25. Fajnie, tylko, że nie mogę tego patcha zainstalować, bo wyskakuje błąd, że gra jest w nieodpowiedniej wersji lub niekompletna. Nie mam ochoty po raz czwarty instalować tą samą grę przez dwie godziny...