crash807

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4946
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez crash807


 1. Mam pytanko. Otóż mam subfwoofer w samochodzie o mocy 550W RMS oraz wzmacniacz o podobnej mocy. Czy jest sens kupować kondensator o mocy 4f czy jak kupie 2f to będzie okej? Z tego co czytałem to jednak i 1f byłby okej tylko czy z logicznego punktu widzenia jest sens kupować kondensator 4f czy to będzie pieniądz wyrzucony w błoto?


 2. Dnia 31.01.2015 o 22:54, Alexei_Kaumanavardze napisał:

  A próbowałeś jakimś programem, np. PartitionMagic? Albo pod linuksem, ja tak kiedyś miałem
  z twardzielem i dopiero po podpięciu go pod "linuksa" dało się go sformatować do normalnego
  systemu plików.


  Ale ten "PartitionMagic" to chyba na windowsie 7 nie działa?

  Co do linuksa to jednak liczyłbym na jakieś prostsze rorzwiązanie jeśli to wgl możliwe...


 3. >/../

  Ten działający ma napisane samo "FAT" zaś na tym niedziałającym jak chciałem zmienić format to do wyboru miałem tylko NTSC... to zmieniłem na niego i dalej nie działało. Teraz po powrocie jest format "exFat" i dalej nie działa... czyli co już się nie da z nim nic zrobić i na moim radiu nie zadziała? W radiu samochodowym kumpla działa bez zarzutów...


 4. Dnia 10.11.2014 o 18:53, Citkowsky napisał:

  /.../


  Nie no jeszcze na łęb nie udałem żeby za naprawę auta wartego 9tys zł płącić 7tys... jeszcze w środę się przejadę do kilku blacharzy i lice, że znajdę coś do 4tys zł... teraz bawi mnie trochę moja pierwsza myśl po wypadku: "jezu z 2tys na naprawę będę musiał wydać...". Teraz jakby miał wydać 2tys to bym cieszył się jak głupi... Myślałem, że najbardziej czarny scenariusz to 3tys zł... no nic nie ja pierwszy i nie ostatni. Za rok inwestuję w AC.


 5. Dnia 10.11.2014 o 14:15, kuba9876543210 napisał:

  A jak wpadles w posclizg? Zjezdzajac w prawo z autostrady za szybko jechales?


  Jechałem lewym pasem dość szybko w kierunku płatnej autostrady na Łódź i w ostatniej chwili zobaczyłem zjazd na bezpłatną trasę na Łódź to zjechałem na prawy pas i nie zauważyłem, że na tym samym pasie jest już samochód który jedzie 2x wolniej i do tego jeszcze przyhamował to ja już nie hamowałem bo bym nie zdążył tylko z powrotem chciałem wrócić na lewy pas no i wtedy przy gwałtownym skręcie mnie zarzuciło pierw na lewo a później na prawo no i wleciałem na barierki...


 6. Dnia 09.11.2014 o 19:38, Citkowsky napisał:

  /.../


  To mnie nie pocieszyłeś... ;p No jak będę znał wycenę to dam znać, przejadę się do kilku serwisów i porównam ceny gdzie będzie najtaniej...

  Dnia 09.11.2014 o 19:38, Citkowsky napisał:

  Btw, twój nick idealnie pasuje do zdjęć tego auta:P Crash:P


  Taaa, zabawne :D


  zerohunter


  Na autostradzie wpadłem w poślizg i zarzuciło mnie pierw w lewo, potem gdy skręciłem kierownicą to w prawo i o barierkę z prawej strony uderzyłem właśnie lekko lewym przodem, tak rogiem jak widać na zdjęciu a potem mnie obręciło i 5x mocniej uderzyłem o tą samą barierkę lewym tyłem... Dobrze, że w auto żadne nie uderzyłem bo w poślizg wpadłem tuż przed samochodem który na szczeście wychamował.


 7. Niech mnie ktoś pocieszy i powie, że zamknę się w 3000zł... musze czekać do środy z informacja ile może mnie kosztować naprawa ale już nie wytrzymam do tej środy... ktoś tutaj orientuje się ile tak na oko mniej więcej może mnie wynieść koszt szybkiej jazdy przy nie sprzyjających warunkach?

  20141109161736

  20141109161747

  20141109161951


 8. Dnia 27.03.2014 o 16:38, Phenom napisał:

  Tak, bo moze sie okazac ze ktos np oplacil jedna rate z czterech i zeby uniknac wezwan
  i ponaglen lepiej dopytaj jak wyglada sytuacja z polisa.


  To mam jeszcze ostatnie pytanie. Czy jeżeli okaże się, że mogę jeździć na ubezpieczeniu poprzedniego właściciela powiedzmy do tego Września no i zakupię ten motor a poprzedni właściciel zgłosi to do tej ubezpieczalni, że go sprzedał to mimo to może mi nagle po tygodniu przyjść wezwanie, że jestem nowym właścicielem i muszę dokonać całej opłaty za ubezpieczenie?


 9. Dnia 25.03.2014 o 09:48, Phenom napisał:

  /.../


  Troszkę to zawiłe. Czyli jeżeli na dniach planuję kupić sobie jakiś tani motocykl i okaże się, że jest ubezpieczony np. do Września to powinienem zadzwonić do tej ubezpieczalni i zapuytać czy na tym ubezpieczniu mogę jeździć do Września czy też muszę ubezpieczyć od nowa na siebie ponosząc całe koszty?


 10. Dnia 23.03.2014 o 12:49, Phenom napisał:

  /.../


  Ok dziękuję za odpowiedź!

  Czyli tak na przyszłość jeśli dobrze rozumiem to nie ma co się kierować przy zakupie auta długością ubezpieczenia bo bez różnicy czy ubezpieczenie jest do następnego tygodnia, końca roku czy przyszłego roku bo i tak jeśli poprzedni właściciel zgłosi to od razu do ubezpieczalni to będę musiał zapłacić możliwe, że całą składkę, tak?