Drizzt_Drow

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  155
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Drizzt_Drow

 • Ranga
  Przodownik
 1. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  no chyba że tak, oki poszukam w innych miastach, jeszcze raz dzięki za pomoc i pozdrawiam!
 2. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  czy my napewno mówimy o tej samej grze? w Imperial City jest dzielnica świątynna, na sodku jest tam tylko Światynia Jedynego, ale na sadzawce na środku nie ma ŻADNEJ reakcji, ponad 20min poświeciłem na kombinowanie i chodzenie przy niej :/ PS. a z wampira sie wyleczyłem.
 3. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  ok super, a gdzie konkretnie ta świątynia?
 4. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  Chyba jednak odkryłem co to jest, aż dziw że w tym temacie nie było to poruszone!! Zombie zaraziły mnie chorobą: "opary astralne" wszystkie skille mi poleciały, najgorsze jest to że nigdzie nie pisze na co jestem chory (jest tylko komunikat przez kilka sekund od zakażenia), eliksir leczenia chorób nie pomaga i nie mam bladego pojęcia jak sie z tego wyleczyć! pomoże mi ktoś? ;)
 5. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  no właśnie, tyle grania od nowa to sie odechciewa... :(
 6. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  Mam sejwa gdzie byłem jeszcze na poziomie 15 (teraz jestem na 19) i ten sam miecz zadawał 13 obrażeń (teraz 11) mam te same zbroje i łącznie dawały 41 KP (teraz mam 37) leczenie pomniejszych ran kosztowało mnie many 12 (teraz 16) itp. itd. natomiast siła inteligencja, ciężki panceż itp. mam teraz odpowienio wyższe... Co do błędów, w Gothic zdarzało sie wiele, ale takie że same z siebie skille ci bez powodu spadają, to nie było.
 7. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  nic nie dało spanie, na 100% nie pomyliłem save, sprawdzałem już eliksiry leczenia choroby, rozproszenia, spałem 48h, nigdzie nie pisze że jestem chory, może jakaś broń wroga działa tak że na stałe odbiera cechy?? ale jestem zły, mówie sobie że odpoczne od tych bugów w Gothic, Oblivion taki zachwalany, a tu jeszcze większe błędy :[
 8. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  Sprawdzałem, Adrenalina na to nie wpływa, mało tego moge sobie dać głowe uciąć że pomniejsze leczenie mnie 13 many kosztowało, a teraz 16!! skąd ten regres?
 9. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  pierścień mam cały czas tylko jeden: Diadem Pogody. siedzieć nie siedziałem... ale może miałem jakiś czar wspomagania rzucony, czy "Adrenalina" dodaje obrażeń broni?
 10. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  mam pytanie, czy to normalne że broń i uzbrojenie tracą swe cechy mimo że je do 100% naprawiam? czy znów jakaś klątwa itp.(elficki miecz zadawał 13 obrażeń, a teraz tylko 11, KP też mam o 4 mniejszą niż wcześniej!) Można jakoś przywrócić pierwotną wartość używanych przedmiotów?
 11. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  oki, dzięki za pomoc! nie mam innego wyjścia, musze to zrobić zeby nie zaczynać pół gry od nowa :/ mam jeszcze jedno pytanie, czy te dodatkowe cechy wampira któe sie podczas snu ujawniły... pozostaną jak sie wylecze? czy znikną?
 12. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  mam pytanie czy z tego Wampiryzmu da sie wyleczyć? nie wiem czemu ale doszły mi nowe cechy (moze to wina kontaktu z wampirami w jednej jaskini) i zauważyłem że jak chodze w dzień, to trace PŻ! bez sensu, nienawidze chodzić nocą, więc mam nadzieje że da sie cos z tym zrobić i nie będe musiał grać od nowa :/
 13. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  cały czas wciskałem T i po 2,3,4 godziny czekałem, w końcu po kilku godzinach gry chyba trafiłem na odpowiedni moment że go nie było i mogłem wytrychem sie włamać... :/ bez sensu to troche, ale ważne że sie udało. Jeszcze jeden drobiazg, po chwili mnie strażnik zatrzymuje za włamanie, jak pójde do więzienia to mi potem wyskakuje że trace -1 umiejętnosci, rozumiem że jak mu zapłacę to umiejętności nie trace?
 14. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  czekam mnóstwo czasu, czekałem wieczorem, czekałem w nocy, w dzień, gadałem z Jensine która mi to zleciła, gadałem z kupcem Thoronirem, któremu mam udowodnić że sprzedaje kradzione towary... i nic! bydlak cały czas siedzi w domu, jakiś bug czy co?
 15. Drizzt_Drow

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  ale nie mam opcji włamywania, jak podchodze do drzwi to mam tylko komunikat że Agamir jest w domu, a drzwi są zaryglowane od wewnątrz.