Ryu_Makkuro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  317
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ryu_Makkuro

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ryu_Makkuro

  Nowy DiRT nadjeżdża. Jutro szczegóły

  "Jeśli trafnie odczytujemy przekaz Codemasters, jutro ogłoszone zostanie DiRT: Rally 2.0. Tytuł ten ukazał się pod koniec 2015 roku na pecetach i w 2016 roku na konsolach obecnej generacji" News o zapowiedzi gry która najwyraźniej już sie pojawiła 3 lata temu? :P Tak na poważnie, to chodź nazwa wskazuje że może to być to czym DiRT 4 miał być, tak jednak należy mieć na uwadze że to dalej Codemasters i w nawyku mają zrobienie świetnej gry i mnóstwa cienkich sequel'ów do niej.
 2. Nie widzę problemu tutaj. BF4 to dla mnie porażka bo wszystkie mapy są ogromne i nigdy nie ma fajnej ciasnej akcji, takiej jaką BF3 oferował na sporej części map. Także parę małych map i parę wielkich to jak najbardziej rzecz na PLUS, nie minus.
 3. Tu dyskusji nie powinno być, jako że wydajesz pieniądze nie wiedząc co tak naprawdę dostajesz. Tu leży kwestia komu bardziej zależy na zysku i czy EA i tym podobne firmy rzucą pieniędzmi aby więcej na ich stronę głosowało.
 4. Ryu_Makkuro

  EA idzie na wojnę z rządem Belgii

  Skubańce doskonale wiedzą że tu nie chodzi o ile a o jakie. W pokerze też wiesz ile kart dostaniesz, i to nagle nie jest już hazard gdy pieniądze wchodzą w grę według EA? Co za stek bzdur...
 5. Innymi słowy jak stare przysłowie powiada, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Ja poczekam aż jakiś moder doda widok TPP. Po za tym nie rozumiem po cholerę dali opcję konfiguracji wyglądu postaci skoro przez wiekszość gry i tak nie będziesz jej widział...
 6. "Są również lepsze wieści" - no nie wiem, jak dla mnie to usunięcie loot box'ów z gier jest znacznie lepszą informacją niż kolejne liczby sprzedaży które znaczą tyle co nic.
 7. Nie do końca jest tak jak napisałeś. Wydajesz polecenia, które są wykonywane lub dajesz swoim jednostkom swobodę działania. System nie jest zły - trzeba go jedynie poznać i zrozumieć.  Ja po tym newsie wróciłem do gry i całkiem dobrze się bawię. ? Od siebie dodam że postacie mają rózne klasy które zależą od umiejętności i ich statystyk, i te klasy wpływają na jakie polecenia są dostępne dla oddziału gdy dana postać jest liderem. W dodatku są różne formacje które wpływają na zadawane i otrzymywane obrażenia (podzielone na fizyczne i magiczne) oraz prędkość poruszania się na polu bitwy. Jest w tym wszystkim znaczny element losowości, ale jeśli się chcę, to bardzo łatwo dostrzec gdzie dany oddział jest na polu bitwy (istnieje takie coś jak mapa) i w dodatku można zobaczyć jaka jednostka wykona jaką akcję w zależności od wybranego polecenia. Mój jedyny ból w tym wszystkim to było uzyskanie polecenia leczenia w pewnych momentach, co będzie skutkowało śmiercią oddziału który trzeba po tym wskrzesić itd. itp. Jednakże jest to gra warta spróbowania tym bardziej jeśli chcę się spróbować gry tak naprawdę jedynej w swoim rodzaju. Może się nie spodobać ale patrząc że cena jest śmiesznie niska, uważam że warto tym bardziej jeśli ktoś lubi jRPGi.
 8. *rzut oka na autora* To już wszystko wyjaśnione.
 9. Przypominają mi się pewne słowa w tej sytuacji: Dobrze gada, polać mu. :D Ja od pewnego czasu unikam trailer'ów, gameplay'ów itp. jeśli chodzi o gry i filmy, bo jedynie rujnuje to zabawę z grą, a przynajmniej w kwesti gier gdzie historia jest ważna. Chyba tylko gry wyścigowe są wolne od tego typu problemu, no i może MOBA.
 10. Ryu_Makkuro

  Gears 5 - wersja pecetowa tworzona od podstaw

  Żeby Turn 10 miał takie samo podejście to by było cudnie. Szkoda że tak mało deweloperów przykłada uwagę do optymalizacji wszystkich wersji.
 11. Taaaaa, a o porze deszczowej to najlepiej zapomnieć co nie? W dodatku jakoś najnowszy Tomb Raider nie ma problemu ze stworzeniem mrocznej atmosfery bez deszczu i dzieje się w... tak właśnie, w Ameryce Południowej. No kto by pomyślał
 12. Ryu_Makkuro

  E3 2018: Cyberpunk 2077 - mamy pierwszy zwiastun

  Ja nie spodziewałem się GTA 2077, a na to wygląda niestety. Kolejna gra którą mogę przestać się interesować.
 13. Ryu_Makkuro

  Domena Devil May Cry 5 zarejestrowana

  Było by fajnie gdyby tak właśnie było. Mam tylko nadzieje że to będzie powrót starego dobre Dante, tego którego pokochaliśmy a nie tego... czegoś co w DmC się Dante nazywało.
 14. "Nierealistyczne"... serio? A co to, kobiety zaczęły się rodzić dopiero po II wojnie światowej nagle?   Stary dobry polski serial miał kobiety w armii, ale jak gra ma coś takiego pokazać to już skandal... Ludziom mają posrane w tych głowach.