Ryu_Makkuro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  307
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ryu_Makkuro

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Taaaaa, a o porze deszczowej to najlepiej zapomnieć co nie? W dodatku jakoś najnowszy Tomb Raider nie ma problemu ze stworzeniem mrocznej atmosfery bez deszczu i dzieje się w... tak właśnie, w Ameryce Południowej. No kto by pomyślał
 2. Ryu_Makkuro

  E3 2018: Cyberpunk 2077 - mamy pierwszy zwiastun

  Ja nie spodziewałem się GTA 2077, a na to wygląda niestety. Kolejna gra którą mogę przestać się interesować.
 3. Ryu_Makkuro

  Domena Devil May Cry 5 zarejestrowana

  Było by fajnie gdyby tak właśnie było. Mam tylko nadzieje że to będzie powrót starego dobre Dante, tego którego pokochaliśmy a nie tego... czegoś co w DmC się Dante nazywało.
 4. "Nierealistyczne"... serio? A co to, kobiety zaczęły się rodzić dopiero po II wojnie światowej nagle?   Stary dobry polski serial miał kobiety w armii, ale jak gra ma coś takiego pokazać to już skandal... Ludziom mają posrane w tych głowach.
 5. Są mody które mogą znacznie pomóc w tym a w 7-ke naprawdę warto zagrać, bo według mnie jest to jedyny "Fajnal" który nie ma słabej strony. Każdy inny leży w jakimś segmencie, czy to gameplay (8-ka i junction... ugh... -_- ) czy to postacie czy też komu co tam nie leży. XII jest dobra jeśli lubi się grind, X jest dla tych co bardziej wolą podejście od strony histori bez zbędnej eksploracji (XIII tutaj równie dobrze można dorzucić, na to samo wychodzi a wygląda cudnie nawet dzisiaj), VIII dla tych co lubią zepsuty gameplay i sporą ilość nietypowych... rzeczy i niezłą historię, IX dla... wiecie co, lepiej pominąć (stereotypów pełno, grafika gorsza niż w VII...), XV jest dobra gdy chce się wszystkiego po trochę, a VII to po prostu najbardziej kompletna, wyliczając grafikę która swoje lata ma.
 6. Mam ogromne wrażenie że ta gra nie sprosta oczekiwaniom ani trochę. Ciąglę mam wrażenie że to będzie bardziej mod do FFXV niż faktyczne FFVII. Nic nie przebije systemu materii, także jest gwarantowane że w aspekcie walki będzie gorsze.
 7. "na smartfony i tablety" Długo mojego zainteresowania nie utrzymali.
 8. Jak się pyta czy zależy, to nie, ale korzystać to korzystają. Ta sonda ma tyle sensu co nic. Tu nie ma znaczenia czy gracze kupują coś a czy z tego faktycznie korzystają. Prosty przykład. Wybór rozdzielczości. Kto z tego korzysta? Prawie że nikt jeśli gra domyślnie ustawia natywną rozdzielczość. Czy znacząca większość graczy powiedziałaby, że ma to wpływ na zakup gry? Oczywiście że tak. Ale czy faktycznie by to wpłynęło? Najprawdopodobniej nie. Cross-play sprawia że znacznie łatwiej jest znaleźć sesję online w grze która nam odpowiada. Mało kto o tym kiedykolwiek myśli a sytuacje gdzie ludzie są niezadowoleni z powodu problemów ze znalezieniem sesji online w grach jest często sporo.
 9. Tak, a jak ktoś w tym barze zachce się bójki to noc w areszcie dostanie i się odechcę takich zachowań. Słabe to porównanie. A w grze? Narobią burdelu i co najwyżej będą musieli kupić kolejny klucz. Także taka organizacja która naprawdę da do myślenia ludziom którzy niszczę tryb online jest na pewno na plus. Pytanie tylko jaki będzie miało to wpływ na tych którzy nie zachowują się jakby im głowę z "częścią tylną" zamieniono.
 10. Czyli tak, 9-latek grał w grę dla dorosłych i miał bardzo łatwy dostęp do broni, lecz wina leży po stronie gry... Chciałbym się dziwić temu ale po narodzie który wybrał Trump'a na prezydenta to wydaje się dziwnie normalne.
 11. Scenariusz do gry tworzył Dreamworks, stąd... ciekawsza jakość w kwesti nietypowych rzeczy xD Co do muzyki, Spotify ma albumy ze wszystkich części MoH, w tym pierwszej (według mnie najlepszej).
 12. Cóż, dla mnie dalej BFS i TDM na Noshar Canals wystarcza i nie zapowiada sie aby to się zmieniło. Ja osobiście chciałbym zobaczyć remake pierwszego Medal of Honor, innymi słowy porządnego FPS'a osadzonego w realiach II wojny światowej z nastawieniem na tryb dla jednego gracza. Oczywiście pomarzyć sobie mogę, bo nikłe szanse na to. Ehh... a tak bym chciał wysadzić rakietę V2 w dzisiejszych standardach graficznych...
 13. Innymi słowy, każda gra będzie posiadała to teraz xD
 14. Taaaaaaaa, zależy... po wydaniu gry to na pewno, przed... no już mniej. Gry tworzone przez Platinum Games wychodzą dopracowane w miarę możliwości na dzień dobry stąd jakakolwiek gra wydana przez nich jest dobrym przykładem. Square Enix choć nie zawsze staje na wysokości zadania (FFXIII...), to porty dwóch ostatnich Tomb Raider'ów są najlepszym przykładem na to że przy wysokobudżetowych produkcjach "nie tną całych zakrętów". A jeśli chcemy o przykład gry gdzie wydawca zlecił deweloperowi "zróbcie port PC" i wyszła kicha... to wystarczy spojrzeć na Batman Arkham Knight. Nie wiele tam zależało od wydawcy. A w kwestii DmC... co było nie tak? U mnie śmigała od pierwszego dnia bez problemów często siedząc około 100FPS... na GTX460. Nigdy nie słyszałem jakiegoś niezadowolenia odnośnie tej gry spod technicznego punktu widzenia...