Misquamaqus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6484
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Misquamaqus

 • Ranga
  pan majster

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Misquamaqus

  World Of Tanks

  Jeszcze raz piszę... po patchu 0.7.5 zaloga przenoszona na inny czołg, traci korzystanie z uzyskanych umiejetności. Jedynie główne szkolenie jest akceptowalne. Wczoraj przerzucałem załogę z M6 na T29. Pozostało 100% głównego wyszkolenia + 100% przyjaciele broni + kilkadziesiąt % pozostałych umiejętności. Taki stan rzeczy musi dać sporą różnicę w przełądowaniu działa + reszta umiejętności, a nie daje. Sprawdzone z wyłączonymi umiejętnosciami (główne wyszkolenie 100%) i z włączoną na 100% umiejętnością przyjaciele broni + kilkadziesiąt % drugich umiejętnosci. Jak tego nie sprawdzaliście w grze, to nie mozecie o tym wiedzieć. Zróbcie sobie takie przeniesienie załogi u siebie, to sie przekonacie.
 2. Misquamaqus

  World Of Tanks

  > Jesteś zapisany + JaN-J + Hydro2 :))) Brawo.
 3. Misquamaqus

  World Of Tanks

  Jeżeli zrobiłeś to przed wejściem patcha 0.7.5,to wszystko się zgadza. Teraz główne wyszkolenie też pozostanie na 100%, gdy masz pierwszą umiejętność rozbudowaną do 53% (tak to opisywano), ale perki już nie sa aktywne pomimo tego, że są widoczne i wzrastają na nich procenty. Chyba nie myślisz, że wywaliłem tak wysoko wyszkoloną załoge bezpodstawnie ?
 4. Misquamaqus

  World Of Tanks

  A co ma ta Twoja mechanika do zmian wprowadzonych po patchu 0.7.5 ? Wcześniej można było przeszkalać załogę z innego czołgu do innego z zachowaniem perków/atutów/umiejętności. Teraz przeszkalając załogę z jednego tanka do drugiego, zachowujemy pewien % wyszkolenia i nawet 100% może przejść, ale pozostałe % nie wnoszą nic do umiejętności. Wiem co piszę, bo wczoraj tak właśnie zrobiłem i jest lipa. To jest opisane w zmianach wprowadzonych w patchu 0.7.5 i nie ma to nic wspólnego do moich narzekań. Poczytaj, przeprowadź samodzielnie zmiany, wypróbuj w grze, a dopiero poźniej wrzucaj mi bezpodstawnym marudzeniu.
 5. Misquamaqus

  World Of Tanks

  Za 20K załoga wchodzi na 75 %. Przynajmniej u amerykanów na T29. Poza tym straciłem pierwszy poziom umiejętnosci "towarzysze broni" (200.000) + 92 % drugiej umiejętności (300.000), a to jest razem jakieś 500.000 Expo !! Nie wiem co to za dureń wprowadził takie zmiany, ale odechciewa się grać. Jednak razem z kumplem chcemy pociągnąć właśnie T29 jak najwyżej i grać w plutonie. To dosć ciekawe czołgi, gdy są wymaksowane i mają wysoko wyszkoloną załogę z wykupionymi: dosyłaczem, stabilizatorem pionowym i ulepszonym celowaniem. Przy lufie 90mm, z czołga robi się prawdziwy karabin maszynowy z 197mm wieżą i 66 tonami na mocnych gąskach. Dwa takie czołgi koło siebie masakraują przeciwnika.
 6. Misquamaqus

  World Of Tanks

  > Tak, te "coś" potrafi napsuć krwi :))) Grałem tą zabawka pare dni i sie wycofałem, bo trudno grać zarazem T29 i ELC, którego nie widać :)) Co do stockowego tygrysa.... jak każdy tank na stocku, maszyna jest trudna i paskudnie się gra. Taki T29 stock jest praktycznie nieruchliwy, nie ma lufy i jest łatwym celem. Dopiero po upgrade da sie tym klocem grać, ale z lufą 90mm, bo 105-ka jest niecelna i za droga jak na swoje dmg i rof. Tygrys jest niebezpieczny, gdy jest podrasowany i przebija takiego T29 bez problemu (nie licząc jażma). Jednak nie stockowe maszyny mnie wkurzają, tylko nowy system przenoszenia załogi z czołgu na czołg. Niestety umiejętności załogi zdobyte na np. M6 nie sa honorowane na T29 i trzeba całą załogę szkolić od nowa. Tak właśnie musiałem zrobić i jestem nieźle wkurzony na twórców gry. Kilka miesięcy szkolenia poszło w las....
 7. Misquamaqus

  World Of Tanks

  Bez przesady :)) Całkiem szybko wykrywa czołg przeciwnika, poza tym mam zamontowaną dużą oslonę przeciw-odłamkową i całkiem dobrze chroni te duże dupsko. Dodatkowo zamontowałem dosyłacz i stabilizator. Nie chciał byś się spotkać z tak wypasionym M6 :)) Oczywiście czołg jest zniszczalny, ale nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby mnie rowaliło paręczołgów na jednocześnie.
 8. Misquamaqus

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Ty masz system 64 bit, dla tego pokazuje pełne 4 gb. Systemy 32 bit mają ograniczenie w tej kwesti.
 9. Misquamaqus

  World Of Tanks

  Ja to dostosowałem w taki spsób do HT M6: po osiągnięciu 100% wyszkolenia załogi, jako pierwsze umiejętności przydzieliłem: 1. dowódca - mentor 2. celowniczy - strzał z biodra 3. celowniczy - naprawa 4. kierowca - jazda terenowa 5. radiooper. - naprawa 6. ładowniczy - naprawa Gdy pierwsza umiejętność osiągnęła dla wszystkich 100% grałem dalej, aż uzyskałem 50% drugiej umiejętnosci. Wtedy skasowałem wszystkie umiejętności i uzyskałem 100% pierwszej umiejętności dla wszystkich czołgistów i dla nich przydzieliłem jeden perk "przyjaciele broni". Pozostale % z drugiej umiejętności (po skasowaniu umiejętnosci, tracimy 10%), czyli 40% rozdzieliłem tak: 1. dowódca - przyjaciele broni / mentor 2. celowniczy - przyjaciele broni / strzał z biodra 3. celowniczy - przyjaciele broni / naprawa 4. kierowca - przyjaciele broni / jazda terenowa 5. radiooper. - przyjaciele broni / naprawa 6. ładowniczy - przyjaciele broni / naprawa Dla czego tak ? Przyjaciele broni, to perk, który daje spory % podstawowych umiejętnosci wszystkim załogantom (szybsze celowanie, szybsze przeładowanie, szybsza naprawa, itp). Perk działa tylko, gdy cała załoga ma 100% tej umiejętnosci. Mentor przydzielony daje wszystkim załogantom więcej punktów doświadczenia, ale mniej sobie, co mi nie przeszkadza, bo mam czołg elitarny (umiejętność zaczyna działać od momentu jej zamontowania i rośnie w raz z % umiejętności). Strzał z biodra przydzielony dla pierwszego celowniczego, daje lepszą celność, gdy obracamy wieżę, a to robimy bardzo często w akcji i działa doskonale (umiejętność zaczyna działać od momentu jej zamontowania i rośnie w raz z % umiejętności). Naprawa dla drugiego celowniczego daje jak wszyscy wiedzą szybszą naprawę (umiejętność zaczyna działać od momentu jej zamontowania i rośnie w raz z % umiejętności). Jazda terenowa dla kierowcy, pozwala na sprawniejsze poruszanie sie po mokrej/miękkiej trawie, bagnach, piasku (umiejętność zaczyna działać od momentu jej zamontowania i rośnie w raz z % umiejętności). Dla radiooperatora i ładowniczego, przydzielilem naprawę, bo nie ma tam nic ciekawszego, a umiejętnosć naprawy jest zależna od średniej całej załogi (gdy 100% załogi ma przydzieloną naprawę, procesnt tej umiejętnosci osiąga 75 %). W moim przypadku umiejętnosć naprawy ma aż trzech załogantów i działą to całkiem dobrze (pare sek. i gąski sa założone). Do końca drugiej umiejętności jeszcze mi sporo brakuje, ale na pewno załoganci, którzy nie mają przydzielonej naprawy, dostana tę umiejętność, pierwszy celowniczy dostanie "snipera", drugi celowniczy dostanie "zbrojmistrza", radiooperator i ładowniczy dostana kamuflaż.
 10. Misquamaqus

  World Of Tanks

  Jak piszę, że można, to można. Sam tak robiłem. Ale jest małe ale.... Tu poczytaj do końca temat: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/100902-nowe-umiejetnosci-i-perki-w-liczbach/
 11. Misquamaqus

  World Of Tanks

  > Trzeci perk ? Zobacz ile trzeba naczaskać, żeby zrobić trzeci perk: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/100902-nowe-umiejetnosci-i-perki-w-liczbach/ Zawsze można skasowac obecne i zmienić na inne.
 12. Misquamaqus

  World Of Tanks

  A gdzie macie "przyjacieli broni" ? Ten perk dodaje wszystkim załogantom podstawowe umiejętności. Przy czym wzrasta celność, szybkość przeładowania, naprawa, itp.
 13. Misquamaqus

  Borderlands - przelom w grach FPS?

  Ja używam: ajax spear OGR, ajax sper corrosive i ajax sper incendiary - wszystkie z lunetką sig 1. Do tego mod class "support gunner" (automatyczne doładowanie wszystkich broni dla wszystkich graczy + accuracy 57% - za to mnie lubią :))) + tarcza "rose omega" z qiuck health regeneration" + granat corrosive bouncy coś tam (wybucha, rozprasza sie na mniejsze i te mniejsze explodują). To są wszystkie giwerki jakie używam od 20 levelu do końca gry.
 14. Misquamaqus

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Właśnie wpisałem 4096 i wykonałem restart.... nie uwierzysz, ale komputer uruchamiał sie dobre 5 minut :))) Okazuje się, że system zamaist 4096 wpisał 256 mb :))))))) Przestawiłem na odchaczony ptaszek i jest 4 gb. Możesz jeszcze przełożyć pamięć w slotach, ale to "chyba" nie przyniesie efektów, chociarz nie zaszkodzi sprawdzić.
 15. Wejdź w bios i odnajdź opcję "first init dispaly" i ustaw go na VGA onboard - disabled. Lub w zalezności od opcji - "first init dispaly" ustaw na PCI-E. Zatwierź F10 i enter. Oczywiście przewód sygnałowy do monitora pakujesz do amd 6870.