raven91

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1746
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O raven91

 • Ranga
  Sekretarz
 1. raven91

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Paladyn Marcus w Vengardzie za każdym włącza się do mojej walki z orkami w mieście co kończy się jego śmiercią. Będzie on jeszcze do czegoś potrzebny czy mogę spokojnie grać dalej?
 2. Jeżeli jeszcze nie oglądałeś to polecam Sons of Anarchy: http://www.filmweb.pl/serial/Synowie+Anarchii-2008-479538
 3. >Mowa o tym nagrobku przy magu? Tak >Jeśli mogłeś nacisnąć przyciski na trzech pierwszych to możesz i na czwartym. Myślałem że chodzi tylko o ten nagrobek.W takim razie muszę poszukać trzech pozostałych.
 4. W zadaniu z ukrytym skarbem na trzęsawisku Moorbridge nie mogę użyć przycisków na nagrobku w którym ma być ostatnia wskazówka.Po znalezieniu mapy w jaskinii powinienem zrobić coś jeszcze żeby przyciski stały się aktywne?
 5. raven91

  Fallout 2 - temat ogólny

  Gdzie w New Reno można kupić lub znaleźć łopatę?
 6. raven91

  Fallout 2 - temat ogólny

  Czemu po naprawie elektrownii w Gecko ghule zamiast ładnie podziękować za pomoc atakują?Jeżeli przebiję się do wyjścia do ghule w mieście też mnie zaatakują czy tam będzie wszystko w porządku?
 7. raven91

  Fallout 2 - temat ogólny

  Niestety Dereka nie ma w tym miejscu , ani żadnym innym.Skoro jednak książkę można odnaleźć bez rozmowy z nim to nie ma problemu.
 8. raven91

  Fallout 2 - temat ogólny

  Gdzie w Norze znajdę Dereka?Zgodnie ze wskazówkami szukałem niedaleko baru mamuśki,ale tam go nie było.
 9. raven91

  Co dostaliście na święta :)

  Jak w każde święta małe co nieco do czytania.W tym roku: Wiktor Suworow - Matka diabła Jacek Dukaj - W kraju niewiernych
 10. Jeżeli chodzi o potwory,zjawiska paranormalne itp. to w żadnym takich rzeczy nie uświadczysz.
 11. Od siebie mogę polecić te dwa seriale: Luther-bardzo dobry serial brytyjski opowiadający o losach policjanta z wydziału zabójst. Sons of Anarchy- jeżeli lubisz seriale w których nacisk został położony głównie na akcje to ten serial powinien Ci się spodobać.
 12. raven91

  Risen - nowa gra twórców Gothic

  >Trzeba wrócić do Cida, powiedzieć, jaka sytuacja i dostaniesz nowego questa, też związanego z rzeźnikiem. Zrobiłem tak i w rozmowie z Cidem nie ma żadnej innej linii dialogowej poza możliwością nauki.
 13. raven91

  Risen - nowa gra twórców Gothic

  Co trzeba zrobić,żeby odebrać pieniądze od rzeźnika w mieście.Pokonałem go,a mimo to po rozmowie zadanie zostaje anulowane.
 14. raven91

  Lionheart

  Gdzie w Montaillou znajdę Beatrycze?
 15. Jak zakończyć wszystkie zadania w Akademii Sithów na Korriban? Wykonałem już chyba wszystkie , ale nie mogę powiedzieć o tym Utharowi , bo ten twierdzi że zdobyłem już jego uznanie i zabiera do grobowca. Próbowałem informować go o tych zadaniach w róznej kolejności ,ale zawsze zostają 3 albo 4 o których nie powiedziałem.