Reddi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  707
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Reddi

 • Ranga
  Delegat
 1. Ale ja przecież pisałem, że wyzwiska są niedopuszczalne niezależnie od stanowiska. Tylko że ta kwestia zakończyła się na twoim raporcie a reszta to dyskusja nie o wyzwiskach a o tym, że ktoś rzekomo hejci a ty masz tego dosyć.
 2. Oczywiście, że mam pojęcie: koleś pisze coś z czym się nie zgadzacie, więc wolelibyście tego nie czytać. Niestety on bezczelnie się was nie słucha i dalej pisze, więc w coraz ostrzejszych słowach karzecie mu się wynosić, ale oczywiście nikt nikomu prawa do krytyki nie odmawia, no skąd. Naprawdę nie jesteście jakoś strasznie skomplikowanymi ludźmi ;)
 3. Ok, raport, miarka się przebrała. Może nie nauczono cię kultury, ale ja nie mam ochoty zniżać się do twojego poziomu. Zanim zaczniesz dyskutować naucz się innego sposobu niż obrzucanie adwersarza strumieniem inwektyw.
 4. "Brawo Jasiu", tylko jakoś nie widzę krytyki notorycznego fanbojstwa. Ostatnio można głosić bez narażania się na agresję słowną tylko poglądy hurraoptymistyczne, pozytywne, umiarkowane albo delikatnie krytyczne. Pisanie o jakiejś grze z górnej półki że jest crapem prowadzi do komentarzy które można streścić jako "idź sobie stąd i nie psuj nam nastroju". Gdzie? Ja nawet nie napisałem, że się z nim zgadzam. Ale jeśli nawet nie, to będę bronił jego prawa do głoszenia odmiennych poglądów. No właśnie - zachowania są debilne, bo się z nimi nie zgadzasz. Drogi kodi24, ty w tym wątku wcale nie zaprezentowałeś nic bardziej inteligentnego czy merytorycznego, a chwilami nawet przeciwnie.
 5. Za to ty nadajesz ciągle o czym innym... Każdą kolejną twoją inwektywę można przypisać również tobie. Chciałbyś zabronić innym robienia czegoś, co sam robisz, bo mają inne zdanie niż ty :P Zróbcie, ja was na pewno nie będę powstrzymywał. Wiele różnych spojrzeń, chętnych i niechętnych, jest dla mnie bardziej interesujące od kółek wzajemnej adoracji i na pewno nie uważam tego za śmietnik. Sulphuriel kogoś personalnie wyzwał? Wycieczki osobiste są nie do przyjęcia niezależnie od tego, kto je wysuwa. Reductio ad absurdum. Masz jeszcze jakieś ciekawe anal-ogie? ;)
 6. Za to twoje występy solo merytoryką wprost ociekają. Nie napisałem tego do ciebie, więc skoro aż zadajesz sobie trud żeby czytać wszystkie moje posty, to chyba nie mogę cię zawieść :*
 7. To wystarczyłyby też pojedyncze komentarze, czemu dla kogoś gra jest dobra, co nie?
 8. Taki najbardziej oczywisty przykład: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=78784&pid=23 Nie jest też prawdą, że Sulphuriel pisze w każdym newsie. Na pewno w co najmniej paru nie widziałem jego komentarzy :P Nie jestem w stanie wyeliminować jednej, więc tak, wolę jak coś ją równoważy. Ogólnie lepiej zajmować się czymś bardziej produktywnym niż gry. Tak, muszę zmodyfikować moją gospodarkę czasem :P
 9. Ale ja nie chcę się z nim umawiać, chcę czytać o produkcjach QD i interesują mnie nie tylko ogólnikowe komentarze pozytywne. I kompletnie mnie nie obchodzi czy ci się to podoba. Będziesz musiał jakoś z tym żyć :P
 10. Z tego co napisałeś wynika też, że jeśli się komuś gra nie podoba to go też nie interesuje :P A fani pod każdym newsem piszący, jakie produkcje QD są świetne? Może to i patologia, ale przynajmniej równoważy inną.
 11. To też jest jakiś rodzaj zainteresowania.
 12. Jego interesuje, tylko mu się nie podoba. Z tego co piszesz wynikałoby, że jedyne dopuszczalne komentarze to komentarze pozytywne.
 13. Dragon Age: zróbmy dungeon crawla z marnym systemem skilli i sprzedajmy jako "duchowego następcę Baldur''s Gate"! Jak to jest że tylu niegłupich nawet ludzi to łyknęło...
 14. To co, już pecetowcy nie "pieprzą"? Całe to gadanie o piractwie na PC służy wyłącznie jako pretekst, by konsole traktować jako podstawowe platformy, rzekłem.