Luk04229

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  971
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Luk04229

 • Ranga
  Delegat
 1. Luk04229

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  To nie jest fake. Przechodzę wiedźmina po raz 2, teraz new game + i w taki sposób jak na filmiku wszystko przebiegło. Zrobiłem to całkiem nieświadomie, bo za pierwszym razem zabiłem ducha lasu i chciałem przetestować inny wybór.
 2. Luk04229

  Piłka Nożna

  Jeśli poziom gry będzie taki jak do tej pory....to może paść jakiś niechlubny rekord z ich udziałem. Obym jednak nie był złym prorokiem.
 3. Hmmm... a próbowałeś np. sprawdzić spójność plików? Może pomoże. Jak nie zawsze możesz poczekać na nową łatkę albo spróbować odinstalować i jeszcze raz zainstalować jeśli Ci się chce.
 4. Luk04229

  PlayStation 4 - temat ogólny

  O właśnie, powiedz mi wygodnie się na nich gra? Bo mam około roku PS''a jeszcze nic się nie dzieje z moimi analogami, ale może też bym się zabezpieczył :D
 5. Luk04229

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Ja ze swojego doświadczenia dodam, że jeśli chcesz gry używane to najlepiej ze stacjonarnych sklepów, mimo że są pośrednikiem i zawsze nieco drożej. Chociaż bezpośrednio od kogoś na allegro też można, ale tylko pudełka. W cyfrowe używki, tak jak radzi Outlander-pro, nawet się nie baw. Jeśli chcesz kupować nowe gry, to czekaj aż stanieją, Graj w starsze produkcje. Wiadomo, że trochę czasu upływa, ale w czas promocji zawsze można coś fajnego upolować. Światełko? Tak, polecam też zmniejszyć jasność. Moja konsola natomiast, raczej się nie grzeje, ale czasami przez chwile wchodzi na wyższe obroty i słychać ją. Ustaw ją gdzieś gdzie ma wystarczająco miejsca naokoło, żeby cyrkulacja powietrza była ok ;) PS. wersje cyfrowe masz jeszcze na PS Store i tam czasem też można coś wyhaczyć. Jeśli wykupisz abonament PS Plus masz co miesiąc jakąś grę darmową i większe zniżki w PS Store.
 6. Luk04229

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Ja teraz też cisnę NG+ i sobie ładnie przejdę całość z dwoma dodatkami :D
 7. Luk04229

  Need for Speed (2015) - Need for Reboot

  Dzięki. Dostałem właśnie już wiadomość od niej.
 8. Luk04229

  Need for Speed (2015) - Need for Reboot

  Ktoś mógłby mi powiedzieć co mam zrobić aby uruchomić dodatek legendy. Dostanę jakąś wiadomość? Na jakim etapie gry muszę być?
 9. Luk04229

  Piłka Nożna

  4 najlepsze drużyny z 3 miejsc. Najlepsze czyli z największa liczbą pkt. a potem o kolejności decydują normalne kryteria UEFA czyli w pierwszej kolejności po punktach tu będzie się liczył bilans bramkowy, a potem strzelone bramki, a jeszcze ewentualnie potem chyba współczynnik UEFA z eliminacji.
 10. Luk04229

  Piłka Nożna

  Tak czy siak on zanim kupił CR wiedział, że to interes życia. Ronaldo spłacił się już kilkakrotnie biorąc pod uwagę oczywiście nie tylko czysty biznes (właśnie sprzedaż koszulek, przyciągnięcie sponsorów itp. itd.), ale również sportowo. Nie oszukujmy się, piłka nożna to biznes na skalę światową. Sprzedaż jako odzyskanie pieniędzy? Nie nazwałbym tak tego. Jak już napisałem, te już dawno się zwróciły teraz to tylko kolejny zysk i kalkulacja co da więcej zostawić czy sprzedać, nie umniejszając oczywiście Ronaldo umiejętności i nie skracając jego kariery bo ta jeszcze parę lat pewnie potrwa, i czy nadal realowi czy przyszłemu pracodawcy, popularny CR7 nie raz jeszcze pomoże na boisku.
 11. Luk04229

  Piłka Nożna

  Od dziś można głosować na XI roku UEFA. Ja swoje głosy oddałem. Oczywiście patriotycznie obu Polaków dałem, choć Robert powinien spokojnie znaleźć się na scenie. Wierząc w % jakie tam są opisane to CR7 na razie się nie łapie.
 12. Luk04229

  Need for Speed (2015) - Need for Reboot

  Może rzucą jakiś patch umożliwiający grę offline jak zrobili w Simcity. Eeej sam żeś mnie już przestraszył :D To byłoby taka chamówa z ich strony, że szkoda gadać. Niestety EA dość wyraźnie próbuje zrobić bycie zawsze online, standardem w swoich produkcjach. A jak widać to wcale nie takie łatwe(mimo że teraz ciężko o gracza bez internetu) biorąc pod uwagę...serwery EA.
 13. Luk04229

  Need for Speed (2015) - Need for Reboot

  Ktoś coś wie o długości ''historii''??? Jak wygląda to w porównaniu np. z Most Wanted 2005??? Ilość wyścigów? Jak długa jest zabawa w singlu pomijając oczywiście upiększanie samochodu?
 14. Luk04229

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Czy PS nalicza nam gdzieś ile godzin spędziliśmy nad daną grą?? Mogę gdzieś sprawdzić swój czas gry???