Luk04229

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  971
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Luk04229

 1. Luk04229

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  To nie jest fake. Przechodzę wiedźmina po raz 2, teraz new game + i w taki sposób jak na filmiku wszystko przebiegło. Zrobiłem to całkiem nieświadomie, bo za pierwszym razem zabiłem ducha lasu i chciałem przetestować inny wybór.
 2. Luk04229

  Piłka Nożna

  Jeśli poziom gry będzie taki jak do tej pory....to może paść jakiś niechlubny rekord z ich udziałem. Obym jednak nie był złym prorokiem.
 3. Hmmm... a próbowałeś np. sprawdzić spójność plików? Może pomoże. Jak nie zawsze możesz poczekać na nową łatkę albo spróbować odinstalować i jeszcze raz zainstalować jeśli Ci się chce.
 4. Luk04229

  PlayStation 4 - temat ogólny

  O właśnie, powiedz mi wygodnie się na nich gra? Bo mam około roku PS''a jeszcze nic się nie dzieje z moimi analogami, ale może też bym się zabezpieczył :D
 5. Luk04229

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Ja ze swojego doświadczenia dodam, że jeśli chcesz gry używane to najlepiej ze stacjonarnych sklepów, mimo że są pośrednikiem i zawsze nieco drożej. Chociaż bezpośrednio od kogoś na allegro też można, ale tylko pudełka. W cyfrowe używki, tak jak radzi Outlander-pro, nawet się nie baw. Jeśli chcesz kupować nowe gry, to czekaj aż stanieją, Graj w starsze produkcje. Wiadomo, że trochę czasu upływa, ale w czas promocji zawsze można coś fajnego upolować. Światełko? Tak, polecam też zmniejszyć jasność. Moja konsola natomiast, raczej się nie grzeje, ale czasami przez chwile wchodzi na wyższe obroty i słychać ją. Ustaw ją gdzieś gdzie ma wystarczająco miejsca naokoło, żeby cyrkulacja powietrza była ok ;) PS. wersje cyfrowe masz jeszcze na PS Store i tam czasem też można coś wyhaczyć. Jeśli wykupisz abonament PS Plus masz co miesiąc jakąś grę darmową i większe zniżki w PS Store.
 6. Luk04229

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Ja teraz też cisnę NG+ i sobie ładnie przejdę całość z dwoma dodatkami :D
 7. Luk04229

  Need for Speed (2015) - Need for Reboot

  Dzięki. Dostałem właśnie już wiadomość od niej.
 8. Luk04229

  Need for Speed (2015) - Need for Reboot

  Ktoś mógłby mi powiedzieć co mam zrobić aby uruchomić dodatek legendy. Dostanę jakąś wiadomość? Na jakim etapie gry muszę być?
 9. Luk04229

  Piłka Nożna

  4 najlepsze drużyny z 3 miejsc. Najlepsze czyli z największa liczbą pkt. a potem o kolejności decydują normalne kryteria UEFA czyli w pierwszej kolejności po punktach tu będzie się liczył bilans bramkowy, a potem strzelone bramki, a jeszcze ewentualnie potem chyba współczynnik UEFA z eliminacji.
 10. Luk04229

  Piłka Nożna

  Tak czy siak on zanim kupił CR wiedział, że to interes życia. Ronaldo spłacił się już kilkakrotnie biorąc pod uwagę oczywiście nie tylko czysty biznes (właśnie sprzedaż koszulek, przyciągnięcie sponsorów itp. itd.), ale również sportowo. Nie oszukujmy się, piłka nożna to biznes na skalę światową. Sprzedaż jako odzyskanie pieniędzy? Nie nazwałbym tak tego. Jak już napisałem, te już dawno się zwróciły teraz to tylko kolejny zysk i kalkulacja co da więcej zostawić czy sprzedać, nie umniejszając oczywiście Ronaldo umiejętności i nie skracając jego kariery bo ta jeszcze parę lat pewnie potrwa, i czy nadal realowi czy przyszłemu pracodawcy, popularny CR7 nie raz jeszcze pomoże na boisku.
 11. Luk04229

  Piłka Nożna

  Od dziś można głosować na XI roku UEFA. Ja swoje głosy oddałem. Oczywiście patriotycznie obu Polaków dałem, choć Robert powinien spokojnie znaleźć się na scenie. Wierząc w % jakie tam są opisane to CR7 na razie się nie łapie.
 12. Luk04229

  Need for Speed (2015) - Need for Reboot

  Może rzucą jakiś patch umożliwiający grę offline jak zrobili w Simcity. Eeej sam żeś mnie już przestraszył :D To byłoby taka chamówa z ich strony, że szkoda gadać. Niestety EA dość wyraźnie próbuje zrobić bycie zawsze online, standardem w swoich produkcjach. A jak widać to wcale nie takie łatwe(mimo że teraz ciężko o gracza bez internetu) biorąc pod uwagę...serwery EA.
 13. Luk04229

  Need for Speed (2015) - Need for Reboot

  Ktoś coś wie o długości ''historii''??? Jak wygląda to w porównaniu np. z Most Wanted 2005??? Ilość wyścigów? Jak długa jest zabawa w singlu pomijając oczywiście upiększanie samochodu?
 14. Luk04229

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Czy PS nalicza nam gdzieś ile godzin spędziliśmy nad daną grą?? Mogę gdzieś sprawdzić swój czas gry???
 15. Luk04229

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Taki dumny!!! :D Brawo dla polskiego studia! Szkoda, że tylko Polacy tak naprawdę czują w 100% klimat gry w tym polski język. Jeszcze raz brawo, ale zdziwiłbym się mocno jakby nie zostali tam uhonorowani.
 16. Luk04229

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Przepraszam. To nie było po końcu fabularnym, a po ukończeniu 100% gry.
 17. Luk04229

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Wydaję mi się, że nawet jeśli nie masz odkrytej mapy, to i tak automatycznie odkryje się małe kółeczko i tam znacznik. A może masz coś do znalezienia Franklinem i dopiero potem uaktywni się ta misja? PS. Na końcu, a właściwie po końcu gry, też jest jeszcze jedna misyjka dla Franka, więc może licznik bierze to pod uwagę.
 18. Luk04229

  Jak reklamować sklep z grami ?

  Ceny, ceny, jeszcze raz ceny. Nie oszukujmy się, wszyscy konsumenci szukają jak najniższych cen dla siebie, a już szczególnie gier na konsole i duże promo cyfrówek. Jak Snafu napisał, osiągnąć to będzie ciężko. Układy, mniejsze marże przez to dochody (ale ile można schodzić w dół!). Tu na gramie, na pewno wszyscy napisaliby o programach lojalnościowych. Reklama? Cóż YT, FB, może jakieś ''banery'' na stronach poświęconych grom takich jak: gry-online, ew. w działach o grach/technologiach na onetach itp. Przejrzystość, łatwość znalezienia produktu i przede wszystkim zero kombinacji. Mam tu na myśli parę takich sklepów, które jeszcze oprócz nówek mają używki i dosyć słabo oznaczają co jest czym, licząc chyba, że ktoś przez przypadek się natnie na taką ofertę. A do tego nie opisują za ile czasu konkretnie produkt będzie wysłany, albo chociaż już w ich posiadaniu, jeśli jest na zamówienie.
 19. ojej no to skoro tak, to ja również dziękuję :) Też nieraz sprawdzałem jak te staty wyglądają. Tak już mam, że lubię cyferki. Tak jak Braveheart napisał, czy byłbyś to ty czy którykolwiek inny gramowicz, szkoda pracy na to co jest teraz tutaj.
 20. Luk04229

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Bardzo fajnie to wygląda. Myślę jednak, że w V gangsta wypada blado przy tym co pokazało SA. Tam czuć było klimat gangsterski i takie autka pasowały idealnie. Ale tu oczywiście też wielki plus, że o tym pomyśleli.
 21. Luk04229

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Jeśli grasz w NewGame+ to zaczynasz chyba od 30lvl.
 22. Alamut głosy oddane. To forum zagina czasoprzestrzeń. Twój post napisany o 14:12 wyświetla u mnie jako godzinę temu a jest 14:35. Co ciekawe twoi poprzednicy i twój post z ankietą były napisane.... wcześniej FTW!!!!! Zerkam jeszcze podczas pisania i ten czas sie... cofa (twój post już napisany 43min temu,co oczywiście jest bezczelnym oszukaństwem). OMG co to za informatyKI to robiły.
 23. Luk04229

  Piłka Nożna

  @szymon092 > Z kadry wypada Rybus i Milik. A może to zasłona dymna?? :D No ale rzeczywiście brak obu panów może być wręcz kluczowy. Mam nadzieję, że Irlandczycy zostawili siły na boisku grając przeciwko Niemcom, podobnie jak my, kiedy później ledwo remisowaliśmy ze Szkocją. Wracając do kontuzji, czasami bywa, że niemożność jednego jest szansą dla drugiego. Czekam z niecierpliwością na ten mecz. Irlandczycy są pewni swojej dobrej postawy i bezpośredniego awansu naszym kosztem. Ajajaj czemu to dopiero jutro!
 24. Będąc jeszcze w temacie avatarów, to jeszcze podpowiem, że jeśli ktoś nie używa własnego obrazka i ma tego czarnego pana na białym tle, to to jest straszna pikseloza.