FlashMann

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O FlashMann

 • Ranga
  Robotnik
 1. Witam. Proszę podać prawdopodobne przyczyny pojawienia się półsekundowych zawieszeń podczas gry w TDU po zaaplikowaniu łatki angielskiej i polskiej (włącznie z reinstalacją gry). Nawet po aktualizacji sterowników do karty graf nvidia geforce 6800 gt (z 93.81 na 164.coś tam z 26 lipca br). Przed zainstalowaniem łatki nie występowały żadne "freezy". Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, karty muzycznej, wyłączone zbędne programy uruchomione w tle. Komputer nic nie ma w związku z tymi objawami, ponieważ w oryginalnej i nawet w wersji Beta chodziła gra bez czkawek. Czy dla CDProjekt jest znany ten problem? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 2. FlashMann

  Test Drive: Unlimited

  Dobre pytanie. Przyczyn może być wiele! Przyszła myśl, że może gra gryźć z kartą dźwiękową! To jest myśl! Mam zintegrowaną więc wyłączę Sound Blaster Audigy 1 i odpalę grę na dźwiękówce z płyty głównej.
 3. FlashMann

  Test Drive: Unlimited

  Sprawdziłem. Aktualną wersja to 162, wgrałem starą 91.47 od nVidii (mam Geforce 6800GT). Wygląda na błąd w grze. Nie ja jeden ma tą czkawkę w grze. A innym to wręcz odwrotnie - łatka przyspieszyła im grę.
 4. FlashMann

  Test Drive: Unlimited

  Dziękuję za odpowiedź :) Odpowiem na poniższe hipotezy: Mój procesor to AMD Athlon XP 2500+ (słynny Barton). Co ciekawe - przyjemnie się grało w wersję 1.45 (czyli przed załataniem gry). Zero zarywek, czasami klatkowało przy dużej ilości aut. Wszystkie zbędne programy zostały zamknięte, zostawiłem tylko systemowe. Procek na idle 0%. Wręcz przeciwnie :) Do wymagających gier wręcz podkręcam z 1,83 na 2,2 GHz. A więc mam całkiem szybki. Niestety mam jedno-rdzeniowy procesor :( Inne gry (np Oblivion, Prey itp) chodzą u mnie płynnie, bez tego denerwującego rwania. Jak już to spadek prędkości klatek na sekundę. Hm, jedyne co mi przychodzi do głowy - wgranie starszej wersji sterowników do karty graficznej. Najgorsze jest to, że nie można grać online na standardowej wersji gry :(
 5. FlashMann

  Test Drive: Unlimited

  Niestety to nie pomaga. Sprawdzałem i nie mam pomysłu jak temu zaradzić.
 6. FlashMann

  Test Drive: Unlimited

  Witam. Proszę podać prawdopodobne przyczyny pojawienia się półsekundowych zawieszeń podczas gry w TDU po zaaplikowaniu łatki angielskiej i polskiej (włącznie z reinstalacją gry). Nawet po aktualizacji sterowników do karty graf nvidia geforce 6800 gt (z 93.81 na 164.coś tam z 26 lipca br). Przedtem nie miałem tego typu problemów. Miałem najnowsze sterowniki do karty graficznej, wyłączone zbędne programy uruchomione w tle. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 7. Ha! Wystarczyło nie bluzgać a czekać cierpliwie i tak CDP się spisała na medal z terminem - no to już sobie potwierdziłem pre-orderka :)
 8. Ach, przeczuwałem że będzie kolejna obsuwa. Ale w przeciwieństwie do innych nie wycofam swojego zamówienia na preorder :) Tylko cierpliwie poczekam, nawet to lepiej - gra będzie jak już oddam do oceny dyplom :D Idea wydania spatchowanej gry to duży plus - nabluzgamy że późno wydaliście ale przyjemniej będzie się nam grało. Nie dziwię się tychże problemów - testowałem betę TDU i widziałem wielkość skomplikowania samej gry i funkcjonowania trybu online. Wierzę, że zwłoka tylko na dobre wyjdzie w całej tej sprawie. Trzymam kciuki i pozdrawiam całą ekipę CDP. Powodzenia chłopaki! PS. Nie chcę widzieć żadnego byka ortograficznego w grze* ;) * Dla nie kumatych: to był żart :)
 9. Musi się czuć że jest w czasach prehistorycznych he he :E
 10. Ha! Jestem obywatelem. Czuję się w epoce PRL-u :P
 11. FlashMann

  Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

  Jak będziesz miał szczęście to trafisz na nią :)
 12. No no... wieje PRL-em :P Jam obywatel? He he... A dlaczego nie "młodszy gracz" a w najwyższym stopniu "maniak"? :P
 13. FlashMann

  Nie ma szans na przebicie iPoda

  Jest na to sposób. Zawsze. Tylko nie mają odwagi.
 14. FlashMann

  Bill Gates podziwiany

  Podziwiam go za dawne dokonania, nie to co teraz robi... Ale tak czy siak, jest w panteonie sławy :)
 15. Spokojnie. Pad będzie rewelacją i nie pozwoli strzelić sobie w stopę z tym kontrolerem. Pokazuje to specjalnie dla szumu :) I moim zdaniem nie zaszkodzi firmie z póżniejszym wejściem PS3 na rynek :)