Bedwyr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  551
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Bedwyr

 • Ranga
  Delegat
 1. Słyszałem, że część graczy bojkotuje grę (np. TotalBiscuit) z powodu przegięcia z dlc (wycinanie kluczowych fragmentów i postaci). I ten cytat wygląda na taki protest, więc daruj sobie. Rzucanie na prawo i lewo oskarżeniami o trolling zrobiło się ostatnio modne, ale radzę najpierw trochę lepiej się doinformować.
 2. Sporo filmów Cronenberga pasuje, szczególnie tych nowszych. Jeszcze nie oglądałem, ale taki Dangerous Method jest wręcz wprost o Freudzie i Jungu. A np. bohaterem Spider jest schizofrenik. Padł już FMJ, więc dodam także Eyes Wide Shut, z świetnym klimatem noir. A pewnie też Clockwork Orange się mieści. Ogólnie Kubrik, wiadomo.
 3. Bedwyr

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Całkiem niezłe. Ale metalu to oni już nie grają, co najwyżej taki lekki. A rzucę epką greckiej, blackowo-grindowej kapelki. http://dephosphorus.bandcamp.com/album/axiom Zapowiada się też zacny długograj.
 4. "Stalingrad" Ale jeżeli się upierasz przy elemencie nadnaturalnym, może to http://www.filmweb.pl/film/Twierdza-1983-11263 . Albo też Bunkier SS, choć słaby. Jest jeszcze Deathwatch, dziejący się w trakcie IWŚ. Średni.
 5. Bedwyr

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Wydawać by się mogło, że jak trzymają na stronie to mają na składzie. Cóż, muszę przyznać że już jakiś czas tam nie kupowałem. Ostatnio raczej bezpośrednio od kapel kupuję.
 6. Bedwyr

  Muzyka Filmowa

  Basil Poledouris - Conan the Barbarian Don Davis - Matrix Hans Zimmer - Crimson Tide John Powell - The Bourne Supremacy Howard Shore - Crash Clint Mansell - Moon Wojciech Kilar - Bram Stoker''s Dracula James Horner - Braveheart Jerry Goldsmith - The 13th Warrior Angelo Badalamenti - Soundtrack From Twin Peaks Goblin - Suspiria Harry Gregson-Williams - Kingdom of Heaven Bernard Herrmann - North by Northwest Bear McCreary - Battlestar Galactica: Season 2 Gabriel Yared - Troy [rejected score] Alexandre Desplat - The Ghost Writer Brian Tyler - Frank Herbert''s Children of Dune Christopher Gordon - Daybreakers Tán Dùn - Hero Tak na szybko, bez jakiejś większej kolejności.
 7. Dwójkę może by i było miło zobaczyć, ale nie od EA, i nie jako tytuł AAA. Co się wtedy z takimi strategiami dzieje pokazała Civ5. Zważywszy że Brian Reynolds pracuje teraz nad grami na Facebooka, ta ewentualność wydaje się dość zabawna, a nawet ironiczna. Btw. właśnie ostatnio ponownie pogrywam w AC. Miodzio. Najlepsza 4x w jaką grałem.
 8. Podobieństwo jak najbardziej uzasadnione. Z tego co wiem, twórcy WoT są/byli zapalonymi graczami NFa.
 9. Bedwyr

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Nic wielkiego. Po prostu znam ten sklep i jestem ciekawski. Sam często sprawdzam, czy są tam jakieś mało znane albumy. Sprzedają tam sporo metalu, więc z takim klasykiem jak Dismember nie było problemu.
 10. Bedwyr

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  O takie cudo chodzi http://www.rockserwis.pl/serwis.do?menu=main&pid=57503&cat=12&mcat=12&l=1 ?
 11. Bedwyr

  Książki - temat ogólny

  Świetna. Można też od razu polecić "Accelerando" Stross''a. Słabsza literacko, ale bardzo fajnie, przekrojowo ukazuje wizję świata sto lat naprzód. I uściśliłbym, że to pozycję dla fanów hard s-f.
 12. Bedwyr

  W sklepach jest ostatni numer Click!

  QFT W tej chwili jedynie w Play''u dość sensownie piszą.
 13. Racja, przecież spodziewając się dobrego rtsa, muszę uznać wyższość gry jako h&s... Brytyjczycy mogą sobie być masochistami, ile tylko zapragną. Po M2TW, nie miałem złudzeń, jak będzie wyglądać premiera ETW.
 14. Przy poziomie trudności powinno pisać - dziecinnie łatwy. Gra ma mnóstwo wad, ale wystarczy napisać o tragicznych uproszczeniach, bezsensownych ułatwieniach i ogólnej casualowości. Zresztą, połowy nie pamiętam przy bezdennej nudzie, jaką niesie nowy dow. To przykład, że mając dobre założenia podstawowe, można zatracić grę przez beznadziejne wykonanie. Kandydat do rozczarowania roku, imho.