SiniS

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  180
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O SiniS

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wiadomo, że tarczówki. Za kilka stówek można już porządnego wyrwać np Hayes mx2 albo jakiegoś BlackBoxa. Poszukaj po sklepach internetowych, a na pewno znajdziesz :- )
 2. SiniS

  Opisz poprzednika 2- zabawa

  Bez sensu. Już nie bądźmy tacy drobiazgowi. Bo w taki sposób to można założyć tematów do opisywania kogoś na byle jakiej podstawie miliony.
 3. V-ki do downhillu? Eeee... Po co ci sztyca amortyzowana jak masz tylne zawieszenie :- P Mogę jeszcze poznać ilość skoku w obu amortyzatorach i jakiej są firmy? :- ) I na jakiej ramie jeździsz?
 4. A jaki masz sprzęt do downhillu?
 5. No, nie da się ukryć ;- ) Chociaż z drugiej strony jak samemu dajesz pieniądze na rower to bardziej go szanujesz i jakby bliżej jesteś z nim związany. Pamiętam jak ja zbierałem pieniądze na koła. Każdą złotówkę odkładałem. Potrafiłem odmówić sobie jedzenia w pracy, byle tylko odłozyć te pare złotych które dostałem. Nie ma to jak poświęcenie... ;- )
 6. Zapomniałem dodać, że to są rowerki od sponsorów, więc oni nie wykładają na to nic ;- )
 7. Wbrew pozorom nie są to aż jakieś kokosy. Myślę, że to będzie około 2000 - 3000 zł. To nie rower się liczy tylko to co na nim potrafisz :- )
 8. I owszem, jest to składak, bo nie był kupowany nowy tylko składany z różnych części. Btw. widze, ze na forum pojawiło się nowe dziecko neostrady...
 9. To żeś się wygłupił...
 10. Zamieszczę krótki filmik moich dwóch idoli, enjoy... http://www.youtube.com/watch?v=27pa821q7E4
 11. W końcu do zdjęcia pozuje ;- )
 12. Manetki znajdują się przy kierownicy zaraz obok hamulców i służą do zmiany biegów. Pozdrower :- )
 13. Ave. Nie ma na tym forum tematu o rowerach, więc zakładam z racji tego, że jestem wielkim maniakiem ostrej jazdy na rowerze i ciekawy jestem czy ktoś też tutaj jeździ na rowerze ( nie tylko w ostrym stylu). Mile widziane fotki waszego roweru. Czekam na wasze wypowiedzi. Mam nadzieję, że będzie ciekawie... Jako mały bonus zaczęcający :- P dodam fotkę mojej Maszyny :- )
 14. SiniS

  Neverwinter Nights 2

  Też bym sobie nowego kompa sprawił żeby mi uciągnął pare gier :- ( ale z kasą lipa... Wszystko co mam idzie w rower.
 15. SiniS

  Czy sie opłaca?

  Bleee... grafa w RPG to najmniej jest potrzebna.