sajmonL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez sajmonL

 1. Dziękuję bardzo za ciekawą propozycję, teraz pozostaje tylko zamawiać sprzęt i do pracy :)
 2. Witam, potrzebuję komputera do zadań biurowych, głównie pracy w środowisku CAD (bez obróbki 3D albo w bardzo ograniczonym zakresie). Warunkiem koniecznym jest obsługa HDMI, poza tym zdaje się na wasze doświadczenie, potrzebna jest kompletna skrzynka łącznie z napędem optycznym i systemem operacyjnym. Chodzi o to czy dałoby radę złożyć coś sensownego w cenie około 1600-1800zł.
 3. Rozumiem, dzięki za cenne rady i właśnie chyba tak zrobię, sprawa nie jest paląca a jeżeli mogę dostać platformę która posłuży mi znacznie dłużej i będzie całkiem świeża to warto poczekać.
 4. Chyba w takim razie zostałbym przy opcji 3k z budę i monitor wymienił przy kolejnej okazji. A może jednak warto poczekać na następców... :)
 5. Czyli rozumiem że jeżeli ktoś zastanawia się nad opcją do 3k to buda taka jak ta: http://www.morele.net/inventory/info/0ZnBlz/ będzie nadal rozsądnym rozwiązaniem? Dodatkowo pytanie: czy ktoś mógłby zrobić konfigurację do 3k zł ale z monitorem i jak mocno ucierpiałaby na tym wydajność takiego komputera. [komputer który mam zamiar składać służyłby głównie do grania]
 6. Ok wykombinowałem taki zestaw wyszło ostatecznie trochę więcej niż przewidywałem ale chyba będzie dobrze?:) http://www.morele.net/inventory/info/lQsnnN/
 7. Ramy wybrałem na 1866 a ta płyta główna obsługuje chyba tylko do 1600 czy się mylę. Jeśli tak to czy wybrać ram na szynie 1600 i tą samą płytę czy kombinować coś innego?
 8. Co sądzicie o takim zestawie z przeznaczeniem do gier i codziennego użytku, coś do wymiany ewentualnie jakaś inna konfiguracja? Zastanawiam się też nad intelem + nvidia i nie wiem co lepsze Cena miała być ok 2000zł ale jak będzie do 2.4 to myślę że przeżyję. http://www.morele.net/inventory/info/HNCaBq/
 9. Witam serdecznie, prosiłbym o poradę w sprawie zakupu nowego blaszaka, od dawna nie siedzę w podzespołach i ogólnie sprzęcie komputerowym i całkowicie nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Z góry dzięuję za wszystkie propozycje :) Kwotę którą mogę przeznaczyć na całość: -2000 złotych Sprzęt będzie służył do: -Do gier, Internetu i oglądania filmów Co mogę zostawić ze starego komputera, bądź co mam już kupione/otrzymałem -Nic Czy do ceny zestawu należy doliczyć jakieś peryferia ? -karta sieciowa? Jestem Absolutnym Fanboyem: ----- (nie ważne jaka firma, ważne żeby było dobrze :))
 10. Czytałem gdzieś że połączenie G3420 i karty nvidi nie jest najkorzystniejsze, co o tym sądzisz i ewentualnie czy warto zastanowić się nad jakąś kartą od AMD ?
 11. Mam zamiar kupić nową skrzynkę, ale że nie orientuję się za bardzo na rynku, proszę o pomoc. Pierwsze pytanie to czy warto kupować jeszcze przed świętami czy raczej poczekać na nowy rok. Kwota: 1800-2000 zł Cel: głównie gry komputerowe, podstawowe czynności domowe Co mogę zostawić: nic, budujemy od zera Co doliczyć do ceny: karta do WiFi ? Moja propozycja na początek jest na obrazku w załączniku, myślałem nad zmianą grafiki na lepszą i dołożeniu jeszcze 4gb ramu. Jestem otwarty na wszelkie propozycje łącznie z całkowitą wymianą wszystkich części :)